Home > > SaLuSa, 3. decembra 2013

SaLuSa, 3. decembra 2013
Cítite naše volanie Drahí, volanie ktoré posielame s našou energiou aby Vám pomohlo dokončiť Vašu premenu a dosiahnuť vyššiu realitu ktorú ste si zvolili. Môžete mať pocit fyzického pozdvihnutia, hlavne v čase kedy zaspávate a ste úplne uvoľnení a Vaša myseľ je úplne potichu a to znamená že Vy ako vedomie vo Vašej súčasnej forme ste pripravení na posun, ale Vaše telá potrebujú aby bola zmena úplne dokončená, pretože sa do nich vrátite s oveľa vyššími frekvenciami. Cíťte ako energia Vašej vyššej reality sa vo Vás zintenzívňuje a Vaše telo je schopné prijať stále viac a viac tak, ako sa táto zmena dokončuje. Intenzita tohto pocitu je vo veľkom súlade s Vašou voľbou a túžbou byť s nami spojení ako so svojou rodinou a všetkým čo vnímate ako svoju vyššiu realitu a môžete byť prekvapení silou svojho vlastného zámeru a želania.

Tieto momenty sú tu pre Vás aby ste sa dokonale zosúladili so všetkými vyššími energiami ktoré prúdia vo Vás a okolo Vás a Anjelská Sféra je teraz tak veľmi blízko pri Vás ako nikdy predtým, pretože pomáhajú Vám všetkým, podľa Vášho želania, dosiahnuť ku dverám ktoré sú už pre Vás otvorené aby ste vstúpili do ďalších skúseností. Ich znamenia môžete vidieť všade a môžete cítiť ich energiu jemne Vás obklopujúcu po celý čas, zanechávajúc zvyčajné obavy za sebou a dodávajú Vám viac energie na sústredenie sa na všetko to čo je teraz dôležité. Dôležitosť niektorých vecí je pre Vás jasne viditeľná a všetci tí z Vás ktorí ste si zvolili posun ďalej, ich nemôžete ignorovať, pretože energia v ktorej ste všetci teraz ponorení je veľmi silná a doslova Vás tlačí do dokonalého bodu z ktorého môžete dokončiť všetko čo je potrebné dokončiť pred Vaším finálnym pozdvihnutím.

Všetci budete prekvapení silou ktorú finálna fáza Vašej transformácie bude niesť a my vieme že už cítite niečo veľké, čo ste predtým neprežili „vo vzduchu“. Akceptujte a odovzdajte sa tomuto poznaniu a cíťte posun vyššie, na krídlach ktoré vytvorila Vaša vlastná energia pre Vás aby ste mohli existovať znovu v čistej Láske a Svetle. Dokonca začínate cítiť že Vaše fyzické telo je ľahšie bez evidentného dôkazu straty na váhe a to je preto že už nemusíte niesť predtým nevyriešené záležitosti vo svojej bytosti. Skutočne ste pozdvihovaní a niekedy môžete mať pocit že Vaše nohy sa nedotýkajú zeme. Užívate si každú jednu skúsenosť cez ktorú teraz prechádzate, pretože si ich budete po veľmi dlhý čas pamäť.

Som SaLuSa zo Síria a my všetci si užívame pocit ktorý Vaše naplnenie Vašich túžob vytvára a sme nekonečne šťastní že môžeme byť ich súčasťou. Spolu vytvárame silnú alianciu Lásky a Svetla ktorá bude šírená do celého Vesmíru a bude pomáhať pozdvihnúť každú jednu Dušu v ňom.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica


Share |