Home > > SaLuSa, August 23, 2013

SaLuSa, August 23, 2013

Energetické úrovne stále stúpajú a akonáhle ich budete schopní akceptovať, budú Vám poslané dokonca ešte vyššie energie a vytvoria okolo Vás také pozdvihujúce prostredie, ktoré Vás privedie do tohto dlho očakávaného stavu mysle, kde Vás žiadne pochybnosti alebo obavy nemôžu dosiahnuť. Všetko čo musíte urobiť je otvoriť sa týmto energiám a akceptovať všetko čo príde s láskou a pochopením, pretože toto je najjednoduchšia cesta ako zostať v prúde prítomného okamihu. Mnohí z Vás už našli ten perfektný spôsob pre seba a sme veľmi šťastní, že vidíme Váš ohromný rast v tak krátkom čase. Každý z Vás má rozdielnu cestu ktorú si zvolil, takže je na každom z Vás rozhodnúť sa čo pre Vás funguje a čo nie je vhodné na posun dopredu. Cíťte ako toto akceptovanie osvecuje Vašu cestu Svetlom a ukazuje Vám, že čas nechcenia riešiť záležitosti skončil, pretože si veľmi dobre pamätáte, čo vo Vašom vnútri spôsobilo odmietanie. Je to ten najkrajší čas vo Vašich terajších životoch, takže si užite každý moment s vedomím, že ste potrebovali vyčistiť všetky nižšie energie predtým, ako ste vstúpili to tých vyšších.

Cítime, že tieto dni budú naplnené radosťou a obrovskou láskou prúdiacou medzi nami všetkými a veľmi si užívame naše spojenie s Vami ako je to stále viac z Vás schopných cítiť. Všetci čo si želajú byť spojení už sú a prijímajú našu energiu a komunikáciu priamo, alebo čoskoro začnú, pretože akonáhle cítime že ste pripravení a je to vo Vašej zvolenej ceste, môžeme Vás pozvať aby ste sa ku nám pripojili. Nemôžeme to urobiť skôr ako budete pripravení, nakoľko by to nebolo v súlade s Vašou slobodnou vôľou a Vaše chápanie tej situácie by nemuselo byť také ako by ste si želali. Jednoducho rešpektujeme Vaše rozhodnutie a Vašu potrebu nájdenia toho po čom túžite svojimi vlastnými schopnosťami. Vždy Vás vedieme a posielame Vám našu lásku a počúvame Vaše volanie. Nemôžeme nikoho donútiť aby nás akceptoval bez toho aby bol na to pripravený, takže ak sa cítite byť pripravení a ste si istí že sa chcete s nami spojiť, zavolajte nás, sme tu. Tí čo tak už urobili sú pripravovaní na stretnutie s nami, pretože tým umožnia všetkým ostatným tak tiež urobiť, keď sa budú cítiť pripravení. Sme Vašou rodinou a akonáhle viacerí z Vás nás budú akceptovať, budeme sa ešte viac ukazovať na Vašej oblohe a budeme môcť tiež pristáť. Prosím vedzte, že vždy konáme podľa Vašich želaní a pripravenosti pretože rešpektujeme Vašu slobodnú vôľu a Vaše rozhodnutia.

Stále tiež pracujeme na všetkých ostatných zmenách Vášho finančného a ekonomického systému a môžete o nich čítať každý deň a prichádzajúce dni budú naplnené rušnou aktivitou, pretože Vaše vibrácie dosiahli doposiaľ najvyššiu úroveň a ste pripravení akceptovať zmeny bez toho, aby ste mali obavy alebo boli nahnevaní. Akceptujte ich s pochopením a nenechajte sa vtiahnuť späť do toho starého. Nemusíte sa ho už dlhšie držať, pretože Vám už nemôže nič viac dať ako Vám už dalo. Jednoducho nechajte sa „unášať“ a vedzte, že všetko má svoj účel a je to robené na to aby Vám to zlepšilo Váš život a prosím vedzte, že „temná strana“ už nemá žiadnu moc aby to zadržala a zmenila.

Som SaLuSa zo Síria a sme tak isto vzrušení ako Vy, pretože naše stretnutie je tak blízko a vítame Vás s otvorenou náručou a naša láska prúdi ku Vám všetkým nekonečne. Dovoľte sami sebe ju cítiť a pridajte sa k nám, pretože spolu vytvoríme tak nádhernú skúsenosť pre celý Vesmír.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |