Home > > SaLuSa, July 2, 2013

SaLuSa, July 2, 2013

Pripravujeme sa na najväčšie stretnutie zo všetkých. Sme si vedomí toho, že aj Vy na tento moment čakáte a ste pripravení sa s nami stretnúť. Niektorí stále neveria, že existujeme, ale je to ich voľba ktorá nemôže byť zmenená, pokiaľ sa tak nerozhodnú. Pripravujeme sa priblížiť sa k Vám rôznymi spôsobmi. Väčšina z Vás už vie, aspoň do určitej miery, ako bude vyzerať Vaša budúcnosť a pripravujete sa na to, aby sa počas týchto dní naplno rozbehli potrebné zmeny. Sme si vedomí toho, že Vám chýba veľa informácií ohľadom každého aspektu Vášho budúceho života ale nebojte sa, to by sa tiež malo v krátkej dobe zmeniť. Naše plány sa dokončujú takým úžasným spôsobom, že by ste boli užasnutí ak by ste to vedeli.

Vaše telesné zmeny sa zrýchľujú, teraz by ste všetci mali cítiť rýchle zmeny, takmer zo dňa na deň a prosím dovoľte im transformovať všetko to čo sa transformovať má a nepochybujte o nich. Sú tu preto aby Vás zmenili a pripravili Vás na väčšie pozdvihnutie a prosím podvoľte sa im a poproste svoje Vyššie Ja aby Vám pomohlo. Len vyslovením týchto slov dovolíte svojmu Vyššiemu Ja aby sa k Vám viac priblížilo, čo je tak veľmi potrebné v týchto nádherných časoch. Snažte sa byť šťastnými a užite si každý moment, pretože to Vás ešte viac pozdvihne, tým že sami sebe dovolíte byť prítomní v terajšom momente. Ako sme už mnohokrát povedali, všetko je v poriadku a zmeny sa dejú a uvedomením si, že všetci ste ich tvorcami by Vás malo dostať do stavu pokoja a nádherného očakávania všetkého toho, čo sa bude diať.

Cítime, že niektorí sa znovu stávajú netrpezlivými, ale teraz by ste už mali vedieť ako to funguje, že sa jednoducho nemôžeme objaviť a povedať Vám čo máte robiť. Všetko príde v tom správnom čase a prosím pamätajte si, že my sme tiež z toho vzrušení a robíme všetko čo je možné aby sme sa napokon mohli stretnúť a mohli byť Vašimi mentormi a pomocníkmi v budovaní novej spoločnosti, pretože Vaša budúcnosť je v spojení s nami v mieri a harmónii. Sledujte správy, pretože každý deň sa deje tak veľa zmien, dokonca ani veľké televízne spoločnosti nemôžu dlhšie odolávať, pretože zmeny prichádzajú aj k nim.

Som SaLuSa zo Síria a vítam Vás všetkých v novom svete Lásky a Svetla, ktorý sa práve objavuje na horizonte. Očistite sa od všetkých pochybností, myslíme úplne všetkých, ktoré Vás zdržujú a nikdy si o sebe nemyslite, že ste niečo menej ako nádherné bytosti Svetla, ktoré sa práve zobúdzajú z dlhého spánku, niektorí rýchlo, niektorí pomaly ale všetci cítia Lásku ktorá Vás obklopuje kdekoľvek idete. Neustále vdychujte túto Lásku do vnútra a cíťte aký nádherný pocit to vytvára. Milujeme Vás všetkých.

Preložili Martin a DanicaShare |