Home > > SaLuSa, July 23, 2013

SaLuSa, July 23, 2013

Prišli sme zo všetkých kútov Vesmíru aby sme videli a pomohli tej úžasnej zmene, ktorá sa práve teraz deje na Vašej milovanej Matke Zemi. Učíme sa spolu s Vami a aj keď momentálne žijeme v oveľa väčšom komforte ako Vy, čoskoro zistíte aké to je byť oslobodení od všetkých tých ilúzií, ktoré robia Vaše životy tak ťažkými. Prosím vždy si pamätajte, že ste tvorcami svojho vlastného osudu a je to Vaša vôľa ktorá rozhodne o tom, ako bude Váš život pokračovať. Vieme, že je oveľa jednoduchšie to povedať ako urobiť, ale so silným zámerom nie je nič nemožné, pretože v týchto dňoch je to pre tých čo sa práve prebúdzajú dokonca jednoduchšie, ako to bolo pre tých z Vás, ktorí vydláždili cestu. Toto bol od začiatku Stvoriteľov plán a mali by ste sa cítiť privilegovaní byť jeho súčasťou. Tento a ďalší týždeň Vám budú posielané vyššie frekvencie Svetla, oveľa vyššie ako kedykoľvek predtým a bolo by múdre byť na ne pripravení, pretože čím viac ich budete môcť akceptovať do svojich bytostí, tým viac budú Vaše zámery silnejšie. Ako sme Vám mnoho krát hovorili, vo Svetle nemôže zostať nič skryté, takže ak cítite že ešte stále niečo zostalo čo vyžaduje Vašu pozornosť, vyčistite to teraz bez akéhokoľvek strachu alebo pochybností o sebe samých, poproste svojich Radcov, Anjelov, Vaše Vyššie Ja alebo nás aby sme Vám pomohli ak si nie ste istí aký by bol najlepší spôsob a s určitosťou dostanete odpoveď.

Jasne vidíme, že tento čas nevedomosti o tom čo sa deje čoskoro skončí, pretože tým, že z každého kúta Vášho sveta je odhaľovaných toľko informácií, ktoré boli predtým super tajné, už viac obvyklé správy z Vašich médií neuspokojujú Vaše požiadavky na pravdivé správy. Vidíme čo sa deje za oponou a teraz Vám môžeme povedať, že ten čas šírenia pravdivých a neupravených informácií je tu. Veľmi dlho ste si želali aby sa to stalo a teraz všetci uvidíte rýchly tok správ zo všetkých zdrojov. Niektorí sa stále budú snažiť ich zakrývať, ale naopak ostatní budú slobodne hovoriť o zmenách ktoré prichádzajú, aby uviedli Váš svet do rovnováhy. Mier bude najviac skloňovaným slovom a už teraz môžete vidieť niektorých vodcov vyjadrovať svoje želanie odložiť staré záležitosti za chrbát a začať nové a priateľské vzťahy so svojimi susedmi.

Veci sa hýbu rýchlejšie ako sa môže na prvý pohľad zdať, dokonca aj starý finančný systém, ktorý sa zdá byť nezničiteľný, teraz vyzerá tak, že nie je inej cesty než akceptovať nový spôsob narábania s peniazmi a ich derivátmi, ktoré sa stanú čoskoro zastaralými. Aj keď budete ešte niekoľko rokov používať peniaze, mnohí z Vás cítia aké by to bolo bez nich a to vytvára základ pre Vašu spoločnosť Zlatého Veku, kde takáto výmena nebude potrebná. Tento čas určite nastane, pretože je to božsky naplánované pre Váš Národ Zeme, aby ste bezpečne prišli do tohto bodu Vašej evolúcie. Pracujeme spolu s našimi spojencami a s Vami na tomto Veľkom Pláne a cítime, že sme doteraz urobili veľký pokrok. Necítite to isté?

Som SaLuSa zo Síria a ako vždy Vám všetkým posielam svoju lásku. Cíťte radosť z toho čo sa deje, pretože Vás to vedie do nádhernej a mierovej budúcnosti o ktorej snívate. Cíťte lásku ktorú Vám posielame vo všetkých našich odkazoch a buďte pripravení na tie správy.


Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |