Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, August 16, 2013

SaLuSa, August 16, 2013

Vaše prežívanie reality sa veľmi rýchlo mení a ak sa na chvíľu zastavíte a zamyslíte sa nad tým, uvedomíte si, že Vaše zmysly a predstavy sa ohromne zmenili. Akonáhle tieto zmeny akceptujete, budú rýchlo nasledovať ďalšie, pretože to je to čo si želáte prežiť a to, po čo ste všetci sem prišli. My Vás vedieme na Vašej ceste a sme šťastní, že tak veľa z Vás pracuje na tom aby dosiahli stav mysle bez pochybností, pretože oni sú len vo Vašej mysli nakoľko Vaše srdce je primárnym zdrojom všetkých informácií a všetkého myslenia a s takým veľkým množstvom Svetla a Lásky ktorá sú Vám posielané, s určitosťou v ňom nie je miesto pre pochybnosti. To je dôvod prečo Vám tak veľa krát hovoríme, že musíte počúvať svoje srdce, pretože viete že tam neexistujú žiadne myšlienky z nižšími vibráciami alebo strach. Ak nie ste si istí Vašou reakciou na určitú situáciu, ktorá sa vyskytne vo Vašom živote, jednoducho si to overte so svojím srdcom a dostanete to najlepšie riešenie. Toto môže byť uplatnené na čokoľvek s čím máte „problém“ pretože Vaše srdce sa mnohonásobne zväčšilo a má takú silu, že nastal ten správny čas spomenúť si ako ho používať pre Vaše vlastné dobro a pre dobro všetkých.

Sme s Vami a delíme sa s Vami o Vašu radosť, keď ste schopní pripojiť sa k vyššiemu stavu vedomia a cítiť aké to je byť bez starostí a ostatných starých pocitov, ktoré Vás sprevádzajú po väčšinu času. Prosím vedzte, že toto sa bude diať stále častejšie až pokým nebudete schopní natrvalo v ňom zostať. Pracujeme na tom aby sa k Vám dostali správne informácie aby ste vedeli čo očakávať, keď príde ďalšia zmena. Sme si vedomí faktu, že nie každý z Vás je schopný priamo sa s nami spojiť alebo to nechce zo svojich vlastných dôvodov, takže sme veľmi blízko toho otvoriť nový kanál s informáciami, ktoré požadujete aby ste sa posunuli vo svojom procese vzostupu, pretože každý potrebuje dostať rovnakú šancu počuť to, o čo sa chceme s Vami podeliť. Tí čo si to neželajú počuť to budú jednoducho ignorovať, ale tí čo si želajú takéto informácie dostávať, budú „automaticky“ navedení k tomuto zdroju. Takže zostaňte naladení na našu energiu a čoskoro tieto informácie začnú k Vám priamo prúdiť.

Matka Zem je pevne spojená so svojou „novou“ realitou a víta Vás aby ste sa s ňou spojili. Zostaňte k nej pripojení a ona Vám tiež pomôže zbaviť sa toho starého. Stále jej posielajte lásku, pretože ona sa o ňu veľmi rada podelí so všetkými, myslite s láskou na tie miesta, o ktorých viete, že to potrebujú a čoskoro všetko násilie prestane a dlho očakávaný mier príde a zostane, pretože to je to čo si zo srdca želáte a je to tiež želanie nášho Stvoriteľa. Všetko bude vysporiadané s takou dokonalosťou, že nikto nedostane žiadnu šancu začať ďalší konflikt na akomkoľvek mieste na Vašej milovanej Zemi. Cíťte, že tie dlho očakávané zmeny sú tu a nesústreďte svoje mysle na staré správy, ktoré stále hovoria to isté, ale radšej viďte a cíťte všetku tú novú a čerstvú energiu okolo Vás a uvedomte si, že ste tým silnejší, čím menej pochybností a obáv je vo Vašom vnútri. Často krát to opakujeme, pretože chceme aby ste všetci pochopili tento bod vo vývoji Vašich myslí.

Som SaLuSa zo Síria a cítim sa požehnaný, že môžem byť jedným z Vašich mentorov a radostne očakávam naše stretnutie. Bude to taká nádherná časť našich životov, ktorú si budeme pamätať veľmi dlho. Stále rozdávajte svoje Svetlo všetkým a tešte sa na to čo ste si pre seba naplánovali, pretože to už môžete vidieť ako sa to uskutočňuje.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.