Home > > SaLuSa, August 16, 2013

SaLuSa, August 16, 2013

Vaše prežívanie reality sa veľmi rýchlo mení a ak sa na chvíľu zastavíte a zamyslíte sa nad tým, uvedomíte si, že Vaše zmysly a predstavy sa ohromne zmenili. Akonáhle tieto zmeny akceptujete, budú rýchlo nasledovať ďalšie, pretože to je to čo si želáte prežiť a to, po čo ste všetci sem prišli. My Vás vedieme na Vašej ceste a sme šťastní, že tak veľa z Vás pracuje na tom aby dosiahli stav mysle bez pochybností, pretože oni sú len vo Vašej mysli nakoľko Vaše srdce je primárnym zdrojom všetkých informácií a všetkého myslenia a s takým veľkým množstvom Svetla a Lásky ktorá sú Vám posielané, s určitosťou v ňom nie je miesto pre pochybnosti. To je dôvod prečo Vám tak veľa krát hovoríme, že musíte počúvať svoje srdce, pretože viete že tam neexistujú žiadne myšlienky z nižšími vibráciami alebo strach. Ak nie ste si istí Vašou reakciou na určitú situáciu, ktorá sa vyskytne vo Vašom živote, jednoducho si to overte so svojím srdcom a dostanete to najlepšie riešenie. Toto môže byť uplatnené na čokoľvek s čím máte „problém“ pretože Vaše srdce sa mnohonásobne zväčšilo a má takú silu, že nastal ten správny čas spomenúť si ako ho používať pre Vaše vlastné dobro a pre dobro všetkých.

Sme s Vami a delíme sa s Vami o Vašu radosť, keď ste schopní pripojiť sa k vyššiemu stavu vedomia a cítiť aké to je byť bez starostí a ostatných starých pocitov, ktoré Vás sprevádzajú po väčšinu času. Prosím vedzte, že toto sa bude diať stále častejšie až pokým nebudete schopní natrvalo v ňom zostať. Pracujeme na tom aby sa k Vám dostali správne informácie aby ste vedeli čo očakávať, keď príde ďalšia zmena. Sme si vedomí faktu, že nie každý z Vás je schopný priamo sa s nami spojiť alebo to nechce zo svojich vlastných dôvodov, takže sme veľmi blízko toho otvoriť nový kanál s informáciami, ktoré požadujete aby ste sa posunuli vo svojom procese vzostupu, pretože každý potrebuje dostať rovnakú šancu počuť to, o čo sa chceme s Vami podeliť. Tí čo si to neželajú počuť to budú jednoducho ignorovať, ale tí čo si želajú takéto informácie dostávať, budú „automaticky“ navedení k tomuto zdroju. Takže zostaňte naladení na našu energiu a čoskoro tieto informácie začnú k Vám priamo prúdiť.

Matka Zem je pevne spojená so svojou „novou“ realitou a víta Vás aby ste sa s ňou spojili. Zostaňte k nej pripojení a ona Vám tiež pomôže zbaviť sa toho starého. Stále jej posielajte lásku, pretože ona sa o ňu veľmi rada podelí so všetkými, myslite s láskou na tie miesta, o ktorých viete, že to potrebujú a čoskoro všetko násilie prestane a dlho očakávaný mier príde a zostane, pretože to je to čo si zo srdca želáte a je to tiež želanie nášho Stvoriteľa. Všetko bude vysporiadané s takou dokonalosťou, že nikto nedostane žiadnu šancu začať ďalší konflikt na akomkoľvek mieste na Vašej milovanej Zemi. Cíťte, že tie dlho očakávané zmeny sú tu a nesústreďte svoje mysle na staré správy, ktoré stále hovoria to isté, ale radšej viďte a cíťte všetku tú novú a čerstvú energiu okolo Vás a uvedomte si, že ste tým silnejší, čím menej pochybností a obáv je vo Vašom vnútri. Často krát to opakujeme, pretože chceme aby ste všetci pochopili tento bod vo vývoji Vašich myslí.

Som SaLuSa zo Síria a cítim sa požehnaný, že môžem byť jedným z Vašich mentorov a radostne očakávam naše stretnutie. Bude to taká nádherná časť našich životov, ktorú si budeme pamätať veľmi dlho. Stále rozdávajte svoje Svetlo všetkým a tešte sa na to čo ste si pre seba naplánovali, pretože to už môžete vidieť ako sa to uskutočňuje.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |