Home > > SaLuSa, September 10, 2013

SaLuSa, 10 septembra, 2013

Drahí, toto sú také nádherné časy, v ktorých žijete. Vidíme Váš údiv nad mnohými prekvapeniami, ktoré sa dejú vo vašich denných životoch a pamätajte, že sú tu preto,že ste boli schopní očistiť sa od toho starého, o ktorom cítime že nemá žiadnu skutočnú moc nad Vami a ak existuje niečo čo Vás niekedy prinúti otočiť sa späť, rýchlo sa vraciate späť do tej novej nádhernej skúsenosti Lásky a Svetla. Sme tak veľmi šťastní, že tak veľa z Vás nachádza svoje skutočné prepojenia ku Sebe a ostatným, ktorí sú Vašimi spoločníkmi na Vašej zvolenej ceste. Môžete to cítiť vo svojom srdci a ono Vám dá s určitosťou vedieť či k niekomu cítite príťažlivosť alebo nie. Toto je spôsob komunikácie medzi sebou, pretože vždy poznáte skutočný zámer toho druhého, nezáležiac na tom čo on alebo ona hovorí, pretože zámer nesie energiu, ktorá nemôže byť ukrytá za slová alebo činy. Praktizujte tento spôsob a zistíte že to začalo byť jednoduché v krátkom čase a budete cítiť taký pokoj vediac že nikto Vás nemôže oklamať a na druhej strane Vy nemôžete klamať ostatným, nakoľko oni to budú tiež cítiť. To neznamená, že musíte vždy „všetko všetkým“ povedať, ale chcete sa ukázať takí akými skutočne ste a nemusíte sa schovávať za masku „čo si o Vás druhí pomyslia“. Neexistuje nikto kto by Vás súdil a teraz ste už dosť múdri na to aby ste vedeli, že ak sa niekto o to snaží, obviňujú len sami seba pretože necítia dostatok lásky voči sebe samým. Pošlite im svoju lásku a myslite na pochopenie a skôr či neskôr oni tiež prídu do stavu mysle, kedy budú môcť tiež seba akceptovať takých akými skutočne sú.

Stále Vás počujeme sa pýtať kedy sa Vaše sny a vízie konečne naplnia a jedinou odpoveďou, Vám veľmi dobre známou je, že v ten pravý moment pre každého jedného z Vás. Dovoľte Vášmu srdcu aby Vám to povedalo, pretože vieme že ste schopní to cítiť. Niektorí to necítia a to znamená že ešte nie sú pripravení a chcú ešte pracovať na záležitostiach, ktoré práve spracovávajú, niektorí to veľmi silno cítia v tomto momente a žiadna iná vec nie je v ich mysliach a to znamená, že sú pripravení a vysielajú tento zámer veľmi silno a uvidia to diať sa Teraz. Toto je čas obrovských zmien a my začíname hrať ďalšiu úlohu v našom spoločnom pláne a to je pomôcť Vám vstúpiť do vyššej reality, tej ktorá je naplnená láskou, radosťou a priateľstvom a Jednotou Všetkého Čo Je. Cíťte energiu za týmito slovami a ona Vám pomôže vizualizovať si to kam patríte a všetko čo je pripravené pre Vás vo vyššej realite, ktorú ste si pre seba vytvorili. Cíťte silu svojho vlastného tvorenia a preskúmajte všetky možnosti, ktoré z nej vychádzajú. Určite budete cítiť silnú príťažlivosť voči jednej alebo niekoľkým možnostiam, takže sa na ne sústreďte a urobte z nich svoj zámer. Pamätajte, že teraz ste veľmi silní, takže čoskoro budete cítiť, že kráčate cestou vedúcou priamo k tej možnosti ktorú ste si zvolili.

Nechajte Svetlo a Lásku svietiť Vám na svojej ceste plnou silou a intenzitou a čoskoro uvidíte mierumilovné a milujúce energie ako Vás obklopujú v každom momente Vašej existencie. Toto Vám umožní cítiť všetky Bytosti z vyšších dimenzií tak blízko, že už Vás žiadne pochybnosti nebudú brzdiť na Vašej ceste. Oni všetky čakajú na Vás aby Vás privítali a pomôžu Vám pochopiť všetko čo sa Vám deje. Požiadajte o pomoc, hovorte s nimi a pomoc a odpovede si k Vám nájdu cestu a s určitosťou to budete vedieť.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že všetky Vaše želania sa práve teraz napĺňajú a sme veľmi šťastní, že vidíme Vaše svetlo nesmierne rásť a všetci ktorí sa s nami chcú stretnúť tak urobia, podľa ich želania a voľby toho správneho momentu. Žehnáme Vám všetkým.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |