Home > > SaLuSa, September 13, 2013

SaLuSa, 13 septembra, 2013

Uskutočnilo sa ďalšie silné čistenie tých ktorí sú pripravení posunúť sa dopredu. Vidíme Vaše Svetlo svietiť tak jasne a vidíme ako inšpiruje ostatných aby tiež tak urobili. Cíťte ako nová realita preniká do tej starej a prináša všetky potrebné zmeny so sebou a cítite sa veľmi pohodlne a v pokoji, a najviac zo všetkého Vám táto realita dáva silu dôverovať si v samých seba úplne a bez akýchkoľvek pochybností. Táto dôvera pramení z Vášho spojenia s Vyšším Ja, pretože teraz pre mnohých z Vás nič nestojí medzi týmto spojením a tak sa bez zábran pripájate k múdrosti o ktorú sa Vaše Vyššie Ja s Vami delí. Pozorne mu načúvajte pretože ono je Vašim najbližším Radcom na Vašej ceste. Cíťte ako informácie ktoré dostávate hlboko vo Vás rezonujú a dávajú Vám ten rozpoznávací pocit, ktorý je každému z Vás známy a ak takúto rezonanciu necítite, môže to byť z dôvodu nejakej záležitosti na ktorej musíte pracovať a Vaše Vyššie Ja Vám ukazuje čo to je. Akceptujte to a odstráňte to z Vašej cesty s láskou a dokonca aj keď si nie ste vedomí toho že nejaká záležitosť je vo Vás prítomná, prosím vedzte že môže byť skrytá hlboko v časti Vašej ešte stále nevedomej mysle a je čistená prostredníctvom procesu snívania, alebo ste požiadaní aby ste pomohli niekomu druhému, pretože Vaša energia nesie vedomosť ako to spraviť. S takýmito prepojeniami ste schopní vytvoriť veľmi silnú jednotu medzi sebou, ktorá umožní ostatným urobiť to isté, keď budú pripravení.

Tak veľa z Vás nás navštevuje vo svojom stave spánku, spájajúc sa so svojou Rodinou a dostávajú rady o ktoré žiadali, sú uzdravovaní a dostávajú čistú formu Lásky prúdiacu bez akýchkoľvek zábran, ktoré sú niekedy pociťované v bdelom stave mysle. V dôsledku týchto návštev sú tieto zábrany odstraňované a mnohí z Vás cítia túto čistú Lásku ako vstupuje do Vášho tela a pozdvihuje a udržuje Vás vo vyššom stave mysle po celý čas. Podeľte sa o tento pocit s ostatnými s ktorými žijete alebo okolo ktorých prechádzate a vedzte, že pomáhate ostatným tiež nájsť ich vnútornú silu. Boli by ste prekvapení koľkým ľuďom ste už takto pomohli. Cítime, že sa v našej spoločnosti začínate cítiť príjemne a my vieme že toto je ten správny čas prísť k tým čo si želajú byť s nami. Sme veľmi potešení týmto spojením medzi nami všetkými a cítime všetky Vaše milujúce myšlienky. Chceme Vám povedať, že zdieľame Vaše nadšenie a radosť z toho, že ten správny moment konečne prichádza do našich životov a zažijeme tie najúžasnejšie momenty Teraz.

Tento čas je tiež zlomovým bodom pre všetkých, ktorí predtým nemali žiadnu vôľu zmeniť sa a tiež hovoríme o Vašich starých Vodcoch, ktorí teraz už s určitosťou vedia, že nastal čas odísť a uvoľniť miesto pre nový spôsob a nových Vodcov doviesť všetky krajiny a ich ľudí na cestu Jednoty a Mieru, vytvoriac jeden silný Národ Matky Zeme, ktorý bude akceptovaný a uznaný v celom Vesmíre. Toto je to na čom pracujeme spoločne s Vami, a čoskoro jej výsledky budú jasne viditeľné pre všetkých, ktorí si želajú túto zmenu vidieť a umožníme tým ostatným otvoriť sa vedomosti toho čo môže táto zmena priniesť do ich životov a spojiť sa so silnou Jednotou tých čo sú si jej vedomí.

Som SaLuSa zo Síria a cítim takú radosť z nášho intenzívneho spojenia. S takou radosťou sa s Vami delíme o naše pocity a vedomosti, pretože sme sa na tieto chvíle pripravovali veľmi dlho, ale napriek tomu sme užasnutí nad rýchlosťou Vášho rastu každý deň. Sme pripravení sa podeliť s Vami všetkými ešte o oveľa viac.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |