Home > > SaLuSa, September 6, 2013

SaLuSa, 6 septembra, 2013

Akonáhle začneme prichádzať do Vašej reality, všetky pochybnosti ktoré ste ešte mohli mať zmiznú do zabudnutia. Vieme, že veľmi ťažko pracujete na tom, aby ste sa zosúladili s „novým“ spôsobom myslenia a po tom, čo sa zdalo byť veľmi dlhým obdobím, môžete teraz vidieť a cítiť zmeny vo Vašich myšlienkach. Sú viac láskavejšie, viac pozitívnejšie, viac milujúcejšie a dávajú Vám nádherný pocit šťastia a uspokojenia, že ste sa konečne dostali cez ten zmätok, ktorý táto zmena so sebou priniesla. Cíťte radosť s každou nádhernou myšlienkou, ktorá príde do Vašej mysle a ak z určitého dôvodu nejaká myšlienka s nižšou vibráciou vstúpi do Vašej mysle, nezabudnite ju akceptovať a nechať odísť, pretože oni jednoducho potrebujú odísť nakoľko neexistuje pre ne miesto, keďže všetky myšlienky prichádzajú z Vášho milujúceho srdca rovno do Vášho mozgu. Po tieto dni mnohí z Vás cítia, že „sa toho veľmi veľa deje vo Vašich hlavách“ a chceme Vás ubezpečiť, že my a Vaši Radcovia a Vaši Anjeli starostlivo dohliadame na tento proces a jemne Vás posúvame k Vašej vytúženej zmene. Rýchlosť týchto zmien vždy závisí na Vašom želaní a preto akceptujte, že nie všetci ktorí sú prebudení sa cítia rovnako v tomto momente. Naozaj cíťte uspokojenie vo vedení, že všetko sa deje v ten jedinečný správny moment a dáva Vám z toho tú najnapĺňajúcejšiu skúsenosť.

Zmeny Vašej spoločnosti začínajú naberať rýchlosť a môžete ich vidieť všade navôkol. Vy ako kolektív duší, žijúcich spoločne ako Národ planéty Zem ste sa rozhodli, že sa znovu chcete posunúť a neželáte si zostať v predchádzajúcej pozícií negatívnych pocitov a nechápania svoje skutočnej reality a pôvodu. Sme pripravení Vám ukázať Vašu skutočnú históriu tak ako sa stala, pretože cítime že toto je základným bodom Vášho prebudenia a tlak na Vašich vodcov je teraz obrovský, aby zverejnili informácie ktoré je potrebné povedať pred týmito odhaleniami. Buďte si istí, že keď budeme cítiť že ten správny moment nastal, budete prekvapení všetkými tými informáciami prúdiacimi z mnohých zdrojov a potvrdia Vám to, čo už cítite že je pravda. Budete to okamžite cítiť, pretože s istotou cítite akú energiu akákoľvek informácia nesie, takže Vás nikto nemôže oklamať tým falošným, alebo negatívnym schovaným za pekné slová. Sami vidíte, že tiež ste potrebovali vyrásť do tohto momentu, pretože po veľmi dlhý čas sa starý systém snažil znižovať Vaše vlastné pocity na minimálnu možnú mieru existencie, nedovoliac Vám cítiť že to bolo robené len z dôvodu aby slúžil svojim pánom.

Teraz Vaše Svetlo svieti tak jasne, že nie je možné naďalej Vás všetkých držať v takýchto podmienkach a hovoriť Vám tie zvyčajné klamstvá. Ste teraz takí múdri, že pravda nevyvolá žiadne negatívne pocity vo Vás, pretože chápete že by Vám to nepomohlo a je to ten starý spôsob myslenia, ktorý teraz nahrádzate alebo ste už nahradili novým, milujúcim spôsobom. Budete cítiť takú radosť z toho, že ste sa napokon dozvedeli ako sa všetko skutočne stalo, ako ste sa vyvíjali, ako sme my ku Vám prišli a aké úlohy sme zohrali vo Vašej evolúcii, že nebudete „mať čas“ na návrat k tým starým rozhnevaným a nenávistným pocitom, ktoré by ste mohli mať na začiatku Vášho prebúdzania. Pravda ku Vám prichádza pretože ste si to želali a sme veľmi šťastní že môžeme povedať že ste na ňu pripravení.

Som SaLuSa zo Síria a posielam Vám pozdravy v mene celej Galaktickej Federácie Svetla, kde sme všetci pripravení na nadchádzajúce dni, ktoré budú naplnené obrovskou radosťou a tá nás ešte viac posunie k Vám všetkým, bližšie ako sme boli schopní sa vôbec kedy dostať. Cíťte naše spojenie s Vami.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |