Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 30, 2012

SaLuSa, 30. novembra 2012

Ste na prahu záverečnej časti Vašej cesty a veľmi skoro zažijete veľké zvýšenie úrovní Vášho vedomia. Väčšina ľudí by súhlasila, že tento rok ubehol rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný a po Vzostupe to bude ešte rýchlejšie. Radi by sme znova potvrdili, že pokrok v súvislosti s množstvom potrebných zmien sa taktiež zrýchľuje a neprídete o nič čo ste očakávali. Načasovanie nebolo nikdy tak kritické a zo zrejmých dôvodov sa zameriavame na obdobie hneď po Vzostupe. Je to čas, kedy naša práca a práca našich spojencov nebude obmedzovaná vonkajšími vplyvmi a budeme o tom môcť byť otvorenejší.

Po Vzostupe čoskoro zabudnete na problémy a odklady z minulosti, pretože budete mať toho toľko čo Vás bude zaujímať. Učiť sa o svojom živote vo vyšších vibráciách bude vzrušujúce a pozdvihujúce a radosť a sloboda spojí ľudí ako ozajstných Bratov a Sestry. Je Vašim prirodzeným sklonom zdieľať svoju lásku s ostatnými, ale boli ste učení, že mnohé krajiny a ich obyvatelia sú Vašimi nepriateľmi. Faktom je, že Väčšina z nich by žila v mieri, pokiaľ by medzi nimi neboli vztýčené bariéry. Ako bude dôvera obnovená, uvidíte ako nastane veľká zmena v postojoch ľudí voči sebe navzájom. Zdieľanie a láska k tomu čo predstavuje každý jeden človek sa stane novou úrovňou na ktorej sa budú rozdielne kultúry akceptovať.

Pochopte, že zmeny o ktorých hovoríme sú jednoducho prvé z mnohých, ktoré zmenia Vaše rozdielne spoločenstvá. Sú základným kameňom na rozšírenie Vášho pokroku nielen smerom k tomu, že sa stanete Galaktickými Bytosťami, ale stanete sa súčasťou Galaktickej Civilizácie. Takže dokonca aj súčasné zmeny ktoré sa pripravujú budú mať krátke trvanie, pretože je Vám súdené opustiť všetky aspekty 3D civilizácie. Avšak namiesto toho, aby sme Vás uviedli do zmäteného stavu alebo do rozpakov príliš rýchlym postupom to robíme tak, aby ste mohli byť plne pripravení. Dokonca ani my si nie sme úplne istí ktoré zmeny prídu ako prvé, ale vieme že keď to začne tak to bude, ako by ste vy povedali, rýchle a divoké. Ide o to Drahí, že sme pripravení rozbehnúť to veľkou rýchlosťou akonáhle na to dostaneme signál.

V súčasnosti ani tak nejde o to, že by Temní predstavovali problém, ale rozsah úloh na ktoré sme sa podujali vyžadujú veľa koordinácie. Veľa z plánovaného je už na svojom mieste a robiť veľkú časť toho v utajení kvôli ochrane zúčastnených bolo náročné. Našťastie v súčasnosti pokračuje množstvo Pracovníkov Svetla v pozdvihovaní energií a zabraňujú tým Temným aby mali nejaký reálny dopad. Ich dni sa skončili po každej stránke, ale aj jednotlivci dokážu pôsobiť problémy. Jednoducho Vám stále pripomíname potrebu byť zameraní na Vzostup a posielanie svojej Lásky na ktorékoľvek miesto na Zemi, kde nevládne mier. Samozrejme to tiež môže byť namierené na ktoréhokoľvek jednotlivca, napríklad na niekoho kto vystupuje proti Vzostupu, aby ste odvrátili ich pozornosť.

Zostaňte pozitívni, pretože ste takmer v portáli, ktorý Vám umožní vstúpiť do piatej dimenzie. Pocítite zmenu vibrácií a bude to ten najviac pozdvihujúci zážitok. Predstavte si, že nebudete musieť nikdy viac cítiť tie ťažké energie bez života, ktoré sú chladné a odpudivé. Budete prekvapení aký obrovský rozdiel to je a je to dôvodom, prečo ľudia ktorí to už zažili nikdy nechcú opustiť vyššie úrovne. Je to Váš prirodzenejší stav bytia, ale boli ste stiahnutí nižšími vibráciami a bolo náročné nájsť cestu späť. Avšak s veľkou vytrvalosťou a odhodlaním ste opäť našli Svetlo, ktoré bude pokračovať v raste a ponesie Vás cez mnohé dimenzie.

Ako už musíte vedieť, láska je všetko čo existuje a je to to, z čoho je všetko vytvorené a môže zmeniť formu, ale nemôže byť zničené. Je to tá najmocnejšia sila vo Vesmíre a je to to čo sa musíte naučiť ovládať a používať múdro. Boh je tou silou a ukázal ako sa dá použiť tým najjemnejším a najužitočnejším spôsobom a to isté prežívate a učíte sa robiť aj vy. Pochopte, že keď hovoríme že ste Bohmi, tak tým myslíme že máte plný potenciál stať sa nimi, čo znamená že máte neobmedzené schopnosti. Vaše schopnosti tvoriť sa Vám začnú vracať akonáhle vzostúpite a vy sa stanete spolutvorcami s Bohom. Takže nepodceňujte svoje schopnosti a pokračujte so sebadôverou, pretože ste to vy kto tvorí scénu pre Váš čas vo vyšších dimenziách.

Dokonca už teraz si niektorí z Vás vyvinuli liečivé schopnosti a je to viera v seba samého ktorá Vám to umožňuje. Väčšina z Vás to robí podvedome a ani si neuvedomujete čo ste dokázali. Keď to budete robiť zámerne tak si uvedomte, že nie vždy budete nevyhnutne úspešní, pretože niektoré duše si neprajú byť vyliečené a chcú si prejsť chorobou ako prostriedkom získania skúseností. Takže spravte to najlepšie čo viete s pozitívnym zámerom, že akékoľvek liečenie ktoré pošlete bude za účelom toho najlepšieho výsledku. Okamžité vyliečenie sa udialo mnoho, mnoho krát a a takisto bolo zaznamenané. Avšak výsledok nemusí byť trvalý, pokiaľ príjemca nie je pripravený odstrániť príčiny ktoré to celé spôsobili. Väčšinu chorôb si spôsobíte sami a to až do tej miery, že si oslabíte imunitný systém a vystavíte sa tak chorobe. Zdravé telo ide väčšinou ruka v ruke so zdravou mysľou a návykmi.

Galaktická Federácia Svetla usilovne pracuje na ukončení množstva projektov, ktoré sú v záverečných fázach. Nie je isté či ich uvidíte na tejto strane Vzostupu, ale ak to musí byť potom, cesta bude pre ne voľná aby rýchlo napredovali. Buďte si istí, že udalosti si vytvárajú svoju vlastnú cestu vpred a naberajú rýchlosť a hmotu ako snehová guľa. Je jasné, že teraz nič nezastaví pokrok a my sme pripravení konať. Vidíme ako Svetlo na Zemi dosahuje nových úrovní ako sa siete stabilizujú a sú pripravené na konečný impulz pred Vzostupom.

Som SaLuSa zo Síria a posielam Vám naše požehnanie aby sme Vás povzbudili, pretože nechceme vidieť nikoho zaostať v tomto pokročilom štádiu vo Vašich prípravách. Milujeme každú dušu a pracujeme na oslobodení všetkých spod temných energií.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |