Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 3, 2012

SaLuSa, 3. decembra 2012

Nevedeli ste sa dočkať 21. decembra a už je tu pred Vašimi dverami. Pred týmto špeciálnym dňom ale prídu ešte ďalšie posilnenia a každý jeden z Vás ktorý plánuje vzostúpiť by mal byť perfektne pripravený. Už ste si uvedomili dôležitosť svojej úlohy vo Vzostupe a to aká úžasná udalosť to bude? Chápete čo sa deje po celom Vesmíre a akých obrovských rozmerov sú tie zmeny? Aké sily môžu disponovať takou kontrolou nad prírodnými živlami a nad všetkým čo je. Drahí, nie je to nič menšie ako Boh, ktorý rozhodol že Vzostup sa uskutoční v tomto čase. Experiment duality prebehol a Vy ste ho zažili a vyšli ste z neho ako víťazi. Ešte ste si neuvedomili aký nádherný úspech ste dosiahli, ale na koniec vždy bolo jasné, že uspejete.

Máte úplné právo byť so sebou spokojní a nebudeme preháňať keď povieme, že ste boli v pekle a späť. Nemali ste predstavu čomu by ste mohli čeliť keď ste sa na to podujali, ale urobili ste tak s dostatkom istoty a viery v seba. Keď sa ohliadate späť nie je potrebné odsudzovať tých, ktorí doteraz zlyhávajú v pozdvihovaní sa do Svetla. Vedelo sa, že väčšina duší bude niekedy vtiahnutá do negativity a nie je to namierené proti Vám. Napokon vo väčšine prípadov ste už prekonali svoje slabosti tým, že ste pochopili svoje problémy prostredníctvom karmických skúseností. Je nádherné mať slobodu, ale ako ste už zistili, prichádza spolu so zodpovednosťou za Vaše činy a dokonca aj slová. Váš Svetelný Meč bol nabrúsený v hĺbkach temnoty a teraz svieti jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Už ste boli vysoko osvietenými dušami keď ste vstúpili do duality, ale teraz ste ešte silnejšími v dôsledku Vašich skúseností. Ste pripravení na väčšie veci v službe Svetlu a stanete sa Majstrami, čo bolo Vaším osudom. Preto nie je žiadnym prekvapením, že dostávate pocty a chvály, pretože si ešte len musíte uvedomiť akí ste skvelí. Bytosti z celého Vesmíru sa schádzajú aby boli svedkami Vášho Vzostupu, čo je samo o sebe výnimočná udalosť a je jedinečnou, pretože vzostupujete so svojim fyzickým telom. To preto sa v súčasnosti na Zem sústredilo také veľké množstvo Svetla, aby bolo zabezpečené, že budete dobre pripravení. Samozrejme nesmieme zabudnúť na Matku Zem, najkrajšiu a najúžasnejšiu dušu so svojimi vlastnými právami. Ona je tiež pripravená poniesť Vás ďalej do vyšších dimenzií, kde budete všetci oprávnene sídliť.

V tomto štádiu nemôže absolútne nič zabrániť Vzostupu aby sa uskutočnil a o to viac nás prekvapuje, že poslední Temní nechcú priznať porážku a stiahnuť sa. Ich mentalita je taká, že bojujú až do trpkého konca, bez ohľadu na svoj vlastný vývoj alebo stratu života. Napriek tomu tak ako Vy, bez ohľadu na to ako hlboko padli, majú stále svoju nemennú Božiu iskru, ktorá môže byť zapálená plameňom lásky. Budú potrebovať veľa pomoci k navráteniu sa do Svetla a dostanú ju od skvelých milujúcich Anjelskych duší, ktoré slúžia Božej Vôli. Tiež v tom môžete zohrať úlohu posielaním svojej bezpodmienečnej lásky, aby ste im pomohli znovu sa zobudiť. Žiadna duša nie je opustená, aj keď to znamená že sa musí vrátiť Božstvu, aby sa znovu vrátila pre ďalšie skúsenosti.

Čoskoro sa veci vo Vašich životoch zmenia natrvalo a bude to len začiatkom celej série zmien. Určite si všimnete rozdiel a zistíte, že energie okolo Vás sú tak pozdvihujúce a táto zmena bude trvalá. Vraciate sa do úrovní, ktoré sú vo väčšom súlade s Vašimi skutočnými ja. Slová opisujúce eufóriu a blaženosť ktorú zažijete sa ťažko hľadajú, ale akonáhle to zažijete, nikdy viac nebudete chcieť zostúpiť do nižších energií. Je to paradox, kedy môžete mať všetko na čo si Vaša myseľ len pomyslí, ale Vaše potreby budú jednoduché a zamerané len na to čo skutočne potrebujete a nie na zhromažďovanie vecí len pre to aby ste ich vlastnili. Človek mal tendenciu hromadiť majetok a snažil sa vlastniť veci kvôli svojmu osobnému profitu, ale v budúcnosti k ničomu takému nebudete mať sklony.

Ako sme už predtým spomínali, pravdepodobne najviac na Vás zapôsobí keď si uvedomíte, že budete musieť vykonávať len málo alebo žiadnu namáhavú prácu. Väčšina Vašich potrieb bude zabezpečená pomocou tvorenia silou myšlienok a mnohé ďalšie funkcie budú plniť naše Super počítače. Sú ďaleko za možnosťou Vašich predstáv a majú obrovský výkon a kapacitu. V skutočnosti úroveň ich vedomia ďaleko presahuje tú ľudskú v tomto konkrétnom čase. Možno bude pre Vás úplná sloboda radosťou, pretože ako zodpovedné Galaktické Bytosti budete schopní cestovať bez akýchkoľvek obmedzení. Stretnutia s inými Bytosťami a radosť z učenia sa o iných civilizáciách sa ukáže ako príťažlivá, pretože máte prirodzenú náklonnosť k zbieraniu vedomostí o nich.

Až pokým si nezvyknete na myšlienku, že všetko sa odohráva Teraz budete možno zmätení, ale tiež vzrušení z možnosti cestovať do ktorejkoľvek časti svojich predchádzajúcich životov alebo histórie Vašej Zeme. Lineárny čas je v skutočnosti obmedzujúci a vidíte minulosť a budúcnosť ako oddelené. Takže budete sa musieť toho veľa naučiť a čakajú Vás nekonečné skúsenosti ako budete rozširovať svoje úrovne, aby ste dosiahli Supervedomie. Dovtedy budete mať väčšie sily tvorenia a doslova nebude existovať nič čo by ste nedokázali. Budete ako Bohovia a budete mať podobné sily, na ktorých správne používanie budete dostatočne múdri a budú pre dobro všetkých. Avšak to sme preskočili dosť dopredu do budúcnosti, pretože Váš vývoj nebude ani zďaleka taký rýchly ako je v súčasnosti.

Som SaLuSa zo Síria a som tak potešený, že môžeme hovoriť o Vašej budúcnosti, ktorá sa tak rýchlo približuje. Neľutujte Drahí, že zanechávate tú starú civilizáciu za sebou, pretože ste v ne strávili stovky ak nie tisícky rokov. Ostalo už len veľmi málo, ak vôbec niečo čo Vás môže naučiť a ako masové vedomie ste všetci profitovali z Vašich kolektívnych skúseností. Vpredu ležia ďalšie výzvy a aj keď dualita stále existuje, na Vašej novej úrovni vedomia je nepravdepodobné, že Vás bude priťahovať. Takže je toho veľa na čo sa môžete tešiť a je to skoro už tu pre Vás. Posielame Vám ako vždy našu lásku, pretože stále potrebujete každú pomoc aby ste sa dostali cez Vzostup.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |