Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 30, 2012

SaLuSa, May 30, 2012

Tak ako sa veci vyvíjajú je pravdepodobné, že Odhalenie sa uskutoční neskôr ako by sme chceli. Môže sa to dostať do bodu, kedy budeme musieť čakať kým sa uskutočnia vládne zmeny. Avšak nebojte sa, pretože sme počítali s takouto možnosťou. Jednou vecou si môžete byť istí, že všetky zmeny ktoré sme Vám sľúbili že sa stanú pred Vzostupom budú náležite ukončené. Samozrejme potom toho bude nasledovať oveľa viac, čo úplne zmení Váš súčasný spôsob života na ten, ktorý pasuje Galaktickým Bytostiam.

Je to už niekoľko rokov čo Vás pripravujeme na nevyhnutný koniec cyklu. Prostredníctvom nás a mnohých iných zdrojov ste sa dozvedeli o Vašom skutočnom osude a to tak, že ste mali cieľ na ktorý ste sa mohli zamerať. Bez toho by boli konečné časy pre mnohých ľudí vyhliadkou strachu, zatiaľčo takto je to vnímané tak ako to je, teda ako možnosť opustiť cyklus znovuzrodenia. Nielen to, ale pokračovanie života bude vo vyšších dimenziách.

Existuje ešte stále veľa duší, ktoré nevedia pochopiť významnosť Vzostupu, ale buďte si istí, že bude venovanej veľa pozornosti na zabezpečenie toho, aby bola pravda zverejňovaná. Mnohí to už vnútorne vedia, ale ide o to aby do toho boli prebudení. Preto by malo byť pre nich ľahké akceptovať pravdu a jej prísľub nového veku, skutočne zlatého veku. Váš vývoj bol vedený tak, aby rástol rýchlosťou ktorá zabezpečí stály postup, ale každým krokom ste sa museli vysporiadať s pokusmi druhých, ktorí Vás chceli zviesť z cesty pravdy. Nemali ste si uvedomiť Váš potenciál a mali ste byť zablokovaní tak, aby ste boli závislí na poskytovaní vedomostí druhými. Preto vo Vašom živote vo veľkej miere dominovali náboženstvo a politika skôr pre ich prospech ako pre Váš vlastný.

Nemali ste nikoho na koho by ste sa mohli obrátiť aby Vás viedol k pravde, pokým ste neboli povzbudení hľadať vo Vašom vnútri. Pomaly, ale s istotou ste začali rozlišovať a nasledovali ste Vašu intuíciu dokonca aj keď išla proti akceptovaným učeniam. Týmto spôsobom ste pre seba vytvorili novú cestu, ktorá pozdvihla Vašu úroveň vedomia. Stali ste sa nezávislými mysliteľmi a našli ste pravdu vo svojom vnútri. Úrovne vedomia Ľudstva postupne vzrástli a priťahovali viac svetla na Zem a zrýchľovali vibrácie. Tak a tu ste dnes, rýchlo rastúci do bodu kedy budete pripravení vzostúpiť, s mnohými Radcami vplývajúcimi na Vaše myslenie aby Vás preniesli cez túto skúsenosť.

Čistenie teraz výrazne pokročilo aby boli odstránené negatívne energie, ktoré sa vyskytovali v niektorých oblastiach, ktoré boli dejiskami vojny a nenávisti. Ako sú čistené, tak sa môže svetlo vrátiť a ľudia už naďalej nebudú vystavení vplyvu nižších energií. Neexistuje návrat späť a tí, ktorí by sa držali starého systému by sa jasne rozhodli a zostali by v nižších dimenziách. Rozdelenie ciest je potrebné aby umožnili tým, ktorí sa rozhodli vzostúpiť aby tak urobili v úplnej slobode vediac, že je ten správny čas naplniť ich vlastné túžby.

Udalosti sa naďalej zrýchľujú a vo veľmi krátkom čase zistíte, že mnohé s toho čo sa dialo bez Vášho vedomia vyjde na svetlo. Už teraz si začínate všímať zmenu v spôsobe informovania o svetových záležitostiach a k slovu sa dostáva väčšia otvorenosť. Jednotlivci nachádzajú viac odvahy aby povstali a hovorili svoju pravdu, čo neostáva nepovšimnuté. Panuje medzi Vami nová optimistická nálada a skutočný pocit očakávania, že niečo veľké sa čoskoro stane. Posúvate sa do mesiaca tohto roku, ktorý bude časom nového začiatku. Uvidíte znamenia a výsledky a budete vedieť, že Vaše dlhé čakanie sa skončilo. Udalosti zrazu naberú obrátky a budete vedieť, že nové obdobie aktivity sa začalo.

Vaše súčasné chápanie zmien je zatienené tým, že sa ich očakáva veľké množstvo. Taktiež načasovanie začína byť teraz tak tesné, že hneď ako budete svedkami jednej udalosti, okamžite bude nasledovať ďalšia. Budú to hektické časy, ale takisto najviac vítané, keď budete svedkami udalostí tak ako sa budú uskutočňovať. Informácie o nich budú rozsiahle a želáme si aby si všetci ľudia boli vedomí toho, čo sa deje. Cieľom je uviesť Vás do obrazu, aby ste mohli informovať druhých o tom, čo sa odohráva. Avšak napokon sprevádzkujeme komunikačný systém, ktorý bude pokrývať potreby všetkých. Z dlhodobého pohľadu si želáme vidieť aby boli služby centralizované a voľne dostupné pre všetkých. To bude zahŕňať prepravu rôzneho druhu, ktorý sa bude líšiť podľa Vašich potrieb. Za týmito zámermi je použitie voľnej energie, ktorej je s určitosťou prebytok v celom Vesmíre. Jedného dňa v budúcnosti prestanete súperiť medzi sebou o existenciu a takisto nebudete potrebovať peniaze.

Všetky tieto nepríjemné veci, ktoré prinášajú ťažkosti do Vašich životov postupne zmiznú, hlavne so zmenami vo Vašich fyzických telách. Zanechajú Vás s takým telom, ktoré vždy zostáva zdravé a nepodlieha tým rovnakým potrebám ako Vaše staré, ťažké, fyzické telo. Mnohé bude vykonávané okamžite prostredníctvom sily Vašich myšlienok, ktorá bude stále narastať. Život sa stane plný vzrušenia a radosti a bude úplne napĺňajúci. Avšak musíte tomu dať čas aby sa tieto veci vyvinuli, ale buďte si istí, že budú Vaše.

Som SaLuSa zo Síria a ako vy, aj ja sa teším na stretnutie s Vami. Je to už dlhý čas odkedy sme spolu a preto naše oslavy budú zodpovedať tejto udalosti. Je treba povedať, že mnohí z Vás sa stali súčasťou Ľudskej Rasy v nedávnej minulosti a dobrovoľne ste pomáhali civilizácii a Matke Zemi povstať. Prišli ste z rôznych miest celého Vesmíru túžiac byť prítomní pri tejto veľkej premene, ktorú poznáte ako Vzostup. Je to veľmi výnimočná udalosť, na ktorej budete mať privilégium sa zúčastniť.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |