Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 28, 2012

SaLuSa, May 28, 2012

Niektorým dušiam, ktoré sa práve zobudili sa zosypala realita a ešte chvíľu ostanú pri tom, čo považovali za pravdivé. Je dôležité aby si boli vedomé toho, že prichádzajúcich zmien sa netreba báť. A tiež, že ešte nie je neskoro na zmenu spôsobu rozmýšľania aby mohli byť úrovne ich vedomia pozdvihnuté a dať sa na cestu k Vzostupu. Nie je to nevyhnutne záležitosť toho ako veľa viete, ale skôr Vaše pochopenie toho, že pokrok sa dosiahne žitím zo srdca a nie prostredníctvom ega. Buďte skromní a viďte sa v každej inej duši a správajte sa k nim tak, ako by ste chceli aby sa oni správali k Vám. Jedna z hlavných slabostí ktorú ľudia majú je to, že odsudzujú druhých a ak sa viete prepracovať k neodsudzovaniu znamená to, že ste prešli dlhú cestu k Vášmu pozdvihnutiu.

Boh zabezpečil každú dušu, ale voľbu či si želáte vzostúpiť alebo pokračovať vo Vašich skúsenostiach v tretej dimenzii nechal na Vás. Možno to tak nevyzerá, ale všetci máte rovnaké možnosti zmeniť smer Vášho života. Celé je to o tom, aby ste sa chceli zmeniť a prevzali zodpovednosť za Váš vlastný spirituálny vývoj. Akonáhle urobíte to rozhodnutie, nikdy nebudete cestovať sami, ale tá pomoc bude stratená ak nevyviniete úsilie a nestanovíte si to ako cieľ. Čas sa kráti a čoskoro nastanú veľké odhalenia o skutočnom zmysle života a najdôležitejší bude príchod pravdy o jedinom Bohu Vášho Vesmíru. Boh nie je majetkom žiadneho náboženstva, ale Boh patrí každej jednej duši a každá je Božou iskrou so svojimi vlastnými právami. Celým zmyslom Vašich mnohých životov sú skúsenosti a ich prinášanie späť k Bohu samotnému. Keďže máte zaručenú slobodnú vôľu tak urobiť, Boh Vás netrestá a necháva Zákony Vesmíru aby uplatnili potrebné učenia, ktoré Vám pomôžu prekonať akékoľvek omyly, ktoré ste urobili.

Drahí, Vaše čakanie je skoro na konci, pretože sa vykonávajú záverečné prípravy na začatie zatýkania Iluminátov. Je to niečo ako vojenská operácia, ale prítomnosť armády bude iba na pomoc našim spojencom ak budú čeliť násilnému odporu. Čo sa nás týka, aktivity sú plánované tak, aby boli nenásilné a legálne podporené a vykonané policajnými Maršálmi (U.S. Marshal – pozn. prekladateľa). Toľko viete zo sledovania správ z mnohých spoľahlivých zdrojov. Avšak ako vždy je potrebné byť ostražitý, pretože pravda sa často bude stretávať s dezinformáciami, alebo popieraním zo strany tých, ktorý majú odlišné presvedčenie. Akonáhle budeme môcť s Vami otvorene hovoriť, rýchlo akceptujete naše odkazy, pretože budete intuitívne vedieť, že sú pravdivé. Keďže sme boli v kontakte od polovice 20. storočia, nie je to tak, že by sme prišli znenazdania do Vašich životov. Prostredníctvom nás a rôznych spirituálnych spoločností sme ako keby rozbíjali ľad, ktorý zakrýval pravdu.

Je naším želaním, aby bolo vynaložené extra úsilie tými, ktorí sú v popredí spirituálneho predvoja a aby urobili všetko čo je možné pre rozšírenie správ o pripravovaných zmenách. Ľudia budú počuť o niektorých aspektoch bez toho aby boli dostatočne informovaní z dôvodu zabráneniu šíreniu strachu. Prirodzene budú mať množstvo otázok a práve vtedy môžete prispieť a byť veľkou pomocou. Fyzické zmeny sú potrebné, ale nebudú tak katastrofické ako naznačovali pôvodné predpovede. Boli dané v súlade s pravdepodobnosťami, ktoré existovali v tom čase. Sme potešení, že Vás môžeme informovať o tom, že úrovne vedomia sa v súčasnej dobe tak veľmi pozdvihli, že fyzické zmeny budú oveľa menej nestabilné. Ako sme Vám často radili a budeme to opakovať, že ak sa obávate o to kde sa nachádzate, intuitívne sa v tichej chvíľke poraďte s Vašim Vyšším Ja.

Až pokým nenastanú vládne zmeny, nebudete môcť veriť oficiálnym správam, pretože sú stále ovplyvňované tými, ktorí chcú aby ste zostali v temnote. Perfektným názorným príkladom toho je súčasné popieranie nás a našich lodí vládou Spojených štátov napriek faktu, že sme sa s nimi stretli pri mnohých príležitostiach. Avšak z dlhodobého hľadiska to nie je podstatné, pretože keď bude správny čas zabezpečíme, aby bolo vydané oficiálne oznámenie uznávajúce našu prítomnosť. To bude signálom na začatie úzkej spolupráce medzi nami a Vami, ktoré bude pokračovať cez Vzostup a do ďalšieho cyklu Vášho vývoja. S pomocou našich spojencov pokladáme základy na Váš vzostup do vyšších dimenzií. Už teraz ste jednou nohou v nich a ako pozdvihujete svoje vibrácie, s ľahkosťou sa prispôsobíte zmenám. Faktom je, že neprídete o nič, čo by nebolo nahradené niečím lepším. Pamätajte, že hlavným cieľom je zmeniť Vás na Galaktické Bytosti.

Určitým spôsobom je dobré, že si momentálne nespomínate na predchádzajúce životy, pretože to by Vás pravdepodobne zamestnávalo, keď by ste sa mali sústrediť na budúcnosť. Navyše je možné, že by ste sa nespoznávali ako tie isté osoby ktorými ste teraz, pretože ste sa vyvinuli a stali ste sa viac Svetlom. Len si predstavte koľko skúseností ste získali a ako z Vás vytvarovali osobu ktorou ste dnes. Nemajte obavy ak sa stále potrebujete zbaviť niečoho čo Vás ťaží a použite sebaovládanie aby ste to prekonali. Ak budete mať snahu pozdvihnúť sa, nikdy nebudete bez pomoci, aj keď si jej nebudete vedomí. Anjeli a Radcovia Vás sprevádzajú fyzickým svetom a robia všetko pre to aby zaistili, že naplníte svoj životný plán. Môžete si pomôcť tým, že uznáte ich prítomnosť a zavoláte ich ak potrebujete pomôcť, pretože oni nemôžu „zasahovať“ pokým to neurobíte. Existujú výnimky, napríklad ak ste v nebezpečenstve majú dovolené pomôcť Vám s takýchto ťažkostí. To absolútne platí aj vtedy keď je Váš život v ohrození a ešte nenastal Váš čas opustiť Zem. Je skoro isté, že mnohí z Vás unikli nejakému nebezpečenstvu bez toho aby ste si uvedomili ako ste to urobili a pravdepodobne ste to pripísali šťastiu, alebo čistej náhode.

Som SaLuSa zo Síria a vidíte akí ste pre nás dôležití a ako ste bezpečne vedení na ukončenie tohto cyklu. Môže to znieť zvláštne, pretože existujete v nižších dimenziách, ale Vesmír je závislý na tom, že dosiahnete konečné časy Vzostupom. Človeka očakáva veľké naplnenie a vzostúpenie do vyšších dimenzií, ktoré sú miestom Vášho skutočného domova. Hovoriac za Galaktickú Federáciu Vám môžem povedať, že Vás všetkých milujeme a vidíme Vás ako Vaše Vyššie Ja bez chýb stojacich v čistom Svetle Lásky.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |