Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 30, 2011

SaLuSa, May 30, 2011

Posun vo vedomí na celom svete narastá a to motivuje stále viac ľudí k aktivite. Uvedomujete si, že máte možnosť zasahovať do toho, ako budú vyzerať vaše životy. Až doteraz ste prakticky všetky právomoci odovzdávali do rúk vašich vlád a pritom je jasné, že ich rozhodnutia sú len málokedy v súlade s vašimi potrebami. V skutočnosti sa väčšinou deje pravý opak a vy ste ignorovaní, zatiaľ čo oni si napĺňajú svoje vlastné politické programy. Ale teraz začínate vidieť, že vami boli manipulované a boli ste zavádzaní a vaša nespokojnosť s týmto stavom rastie.  Začínate si uvedomovať svoje božské práva, ktoré si môžete vziať späť. Energia, ktorá tým vzniká spôsobuje tlak na zmeny, čo sa už nedá dlhšie ignorovať. Zákon príťažlivosti reaguje na vaše priania a vy si môžete byť istí, že aj ďalšie energie sa pridajú k tej vašej. Spolu s požiadavkami Matky Zeme to spôsobuje posun, ktorý tlačí udalosti dopredu. Zem žije aktivitou, ktorá vedie ku finále a to vás rýchlo presunie ku Vzostupu. Nezáleží na tom, či ide o malé alebo veľké skupiny, pretože nakoniec ide o kolektívne úsilie, ktoré nesie veľký potenciál. Takže pokračujte naďalej vo svojej vynikajúcej práci, pretože pomáha urýchliť odobratie schopnosti zasahovať temným.

Galaktická Federácia pokračuje vo svojej práci, aby zaistila všetko potrebné pre našich spojencov, ktorí tak budú môcť skoro dosiahnuť kľúčový prelom. Odpor voči nám je obrovský, pretože vám prinášame zmeny, ktoré úplne zmenia spôsob, akým sa podniká. Musí dôjsť k vedeniu podmienenému srdcom a otvorenému obchodovaniu. Malé podniky budú skvelé a ľahšie riaditeľné a kontrolovateľné. Berte do úvahy to, že s novými technológiami už nebude mnohé z toho, čo považujete za nevyhnutné, potrebné. Nemajte obavy o svoje osobné majetky, pretože po zmenách  bude o každého postarané a bohatstvo sa bude rozdeľovať spravodlivo. Stanete sa sebestačnými a znova sa vráti barter (výmena tovaru za tovar, nie za peniaze) a napokon nebudete potrebovať žiadny peňažný systém.

Všetko, na čo sa teraz spoliehate, sa zmení k lepšiemu a stane sa tak vďaka globálnej distribúcii technológií, ktoré vám poskytnú všetko, čo nevyhnutne potrebujete. Taktiež sa tým, že sa stále vyvíjate, zlepší celková kvalita života a to bude pre vás prvá ochutnávka toho, ako bude vyzerať život po Vzostupe. Dôjde k veľmi rýchlej zmene v rámci toho, ako žijete svoj každodenný život a táto zmena vás zbaví drakoniánskej kontroly, pod ktorou sa teraz nachádzate. Nezabúdajte na to, že sme sa pripojili ku vám, aby sme sa podieľali na takýchto udalostiach a môžeme vám pomôcť na vašej duchovnej ceste, ktorá je určená pre vás všetkých. Vzostup je samozrejme stredobodom záujmu a my zaistíme, aby ste boli v stave nasledovať ho. Je našou úlohou a povinnosťou zabezpečiť, aby ste vy a Matka Zem bezpečne dosiahli cieľ a to sa aj stane.

Aj keď je vaše víťazstvo zaistené, je jasné, že je stále rovnako dôležité, aby ste sa sústredili na Vzostup. Tým môžete pomôcť zjednodušiť cestu a zbaviť ju chaosu. Máte kolektívnu moc urobiť také zmeny a preto musíte proste konať jednotne a naďalej prinášať Svetlo na Zem. To už nejaký čas robíte a máte veľkú zásluhu na tom, že ste prekonali pokusy temných prevziať nad vami kontrolu s cieľom zabrániť Vzostupu. Takže nepoľavujte vo svojom úsilí pri práci so Svetlom, pretože je to vaša zbraň lásky, ktorej sa nič nevyrovná. Každý deň máte príležitosť pomôcť vašim spolucestovateľom, aj keby išlo iba o úsmev, či milé slovo. Boli by ste prekvapení, keby ste vedeli, že to dokáže rozsvietiť svet ostatných.
Toto je obdobie, kedy sa zvyšuje úroveň vedomia a vy môžete hovoriť pravdu o Vzostupe, pretože mnohí už počuli o roku 2012, ale netušia, čo sa má odohrať. Nepotrebujú vzletné slová, ale informáciu o prísľube mieru a Zlatého Veku, ktorá im prinesie novú nádej a pomôže prekonať strach z budúcnosti. Sme veľmi vďační za to, že internet je stále relatívne nekontrolovaný a umožňuje ľuďom slobodne sa vyjadrovať. Je to mínové pole možností a rozličných názorov včítane úmyselných klamstiev, takže je potrebné vyberať si premyslene.

Dôležitý fakt je ten, že žiaden svetelný zdroj informácií sa nebude podieľať na vyvolávaní strachu. Ak sa vám niečo nezdá, nezaoberajte sa tým, až pokým sa pevne nerozhodnete.
Keď budete brať seba ako Duchovné Bytosti, život na Zemi sa môže stať prekrásnym zážitkom dokonca aj vtedy, keď bude obsahovať negatívne stránky a boj o prežitie. Každý úspešne vyriešený problém zdokonaľuje vaše duchovné schopnosti a pozdvihuje ich na vyššiu úroveň. Po úspechoch je ľahšie čeliť ďalším, aj ťažším problémom a povzniesť sa nad ne. Váš vývoj je jediným dôvodom vašej inkarnácie v dualite a je len málo toho, čo má takú hodnotu ako takto získané skúsenosti. Nepochybujte o tom ani na okamih, že ste sa pre tento život na Zemi rozhodli dobrovoľne z týchto dôvodov. Vašou odmenou je zážitok konca cyklu duality a pozdvihnutie do oblastí, ktoré možno opísať ako absolútne nebo.

Niektoré duše dokážu opustiť svoje telá, keď si to želajú a navštíviť vyššie dimenzie a môžu svoje zistenia zdieľať s vami. Niekedy zazrú úrovne Svetla, na ktoré sa dostanete a opíšu vám dokonalú krásu, harmóniu a pokoj. Je pochopiteľné, že existujú úrovne bližšie Zemi ako napríklad astrálna sféra, ktoré nemajú také vysoké vibrácie. Tretia dimenzia nie je vašim skutočným domovom a to je dôvod, prečo v hĺbke duše túžite po návrate do vyšších dimenzií. Inštinktívne viete, že život je viac než to, čo zažívate teraz.

Ja som SaLuSa zo Síria a viem, že v nie veľmi vzdialenej budúcnosti budeme my z Galaktickej Federácie prijatí a budeme voľne žiť medzi vami. Bude to najprirodzenejší vývoj nášho vzťahu, pretože sme spolu žili mnoho krát predtým. Pred tisíckami rokov sme sledovali úpadok vaše poslednej civilizácie Atlantídy, ale tento krát budeme spoločne oslavovať váš úspech.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.