Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 28, 2012

SaLuSa, 28 septembra 2012
Časové línie sa začínajú spájať do takých, ktoré nesú najväčšie množstvo energie a sú prirodzene najsilnejšie v prípade keď ľudia majú zámer vzostúpiť, alebo naopak ak nechcú vzostúpiť. Uvidíte výsledky Vášho masového vedomia, ktoré tvorí na základe Vašich želaní. Samotný Vzostup prinesie zmeny ktoré sú Bohom dané, majú dopad na celý Vesmír a sú ovládané vyššími silami. To znamená, že si tvoríte svoje vlastné skúsenosti a Vzostup bude tou poslednou kedy opustíte cyklus duality, aby ste zaujali svoje miesto v Novom Veku. Udalosti môžu byť prispôsobené na základe rýchlosti Vášho pokroku a to zohľadňuje akékoľvek omeškania spôsobené Temnými. Takže Vám hovoríme aby ste sa stále sústredili na samotný Vzostup a pripravili sa na prílev silnej energie, ktorej si budete vedomí.

Vždy bude prebiehať množstvo diskusií o tom ako sa budúce udalosti odohrajú, pretože na ne existuje množstvo rôznych uhlov pohľadu. Čo Vám bolo sľúbené sa určite naplní a veľa tým získate. Načasovanie muselo byť v skutočnosti prispôsobené a Vy ste si samozrejme vedomí toho, že niektoré udalosti museli byť odložené. Avšak nič nepremeškáte, posuniete sa do vyšších vibrácií a budete profitovať z mnohých zmien, ktoré Vás pozdvihnú ďalej do Svetla. Starý systém už vtedy nebude mať viac vplyv na Vaše životy a budete si vychutnávať radosť a mier, ktoré prichádzajú s tým novým.

Stále tlačíme na našich spojencov aby urýchlili svoje akcie, pretože by sme boli radi aby sa niektoré hlavné zmeny začali veľmi rýchlo. To by uľavilo Vašim starostiam a uistilo by Vás to v tom, že koniec cyklu sa skončí podľa predpovedí. Avšak to môže závisieť od toho čo očakávate, pretože len malá časť z Vás má predstavu o tom čo Vás čaká. Postaráme sa o to takým alebo onakým spôsobom tak, aby každá duša mala možnosť konečnej voľby či bude chcieť opustiť nižšie dimenzie a ísť do tých vyšších. Čím si môžete byť istí je, že tí ktorí prišli do tohto života s rozhodnutím vzostúpiť tak spravia. V ich živote sa vyskytli významné momenty, ktoré ich priviedli na správnu cestu a pritiahli k nim osvietené duše. Každý z Vás mal nesmiernu pomoc a museli by ste nesmierne vzdorovať aby ste išli proti svojmu životnému plánu, ktorý zahŕňa Vzostup.

Vzostup nie je 5-minútový zázrak, ale je cestou po ktorej ste cestovali veľmi dlhý čas a budete v tom pokračovať. Bolo tam množstvo významných udalostí, najmä na konci Vášho predchádzajúceho a začiatku súčasného storočia. Každá z nich priniesla vyššie energie ako tie predchádzajúce. Jemne Vám pomáhali, narozdiel od 21. decembra 2012, kedy bude všetko značne ovplyvnené. Už teraz si mnohí všimli to, čo sa stalo známym ako príznaky Vzostupu, ktoré sa môžu ľahko pomýliť so začiatkom choroby. Samozrejme keď pretrvávajú je múdre sa poradiť s lekárom, pretože oni väčšinou zmiznú v priebehu pár dní.

Nech sa stane čokoľvek pokračujte s vedomím, že Vzostup prebieha a neprídete oňho kvôli akýmkoľvek omeškaniam. Je to všetko naplánované a čoskoro budete zbavení Temných, pretože nech sú akokoľvek nevyspytateľní alebo nech použijú akúkoľvek silu, nemajú miesto vo Vašej budúcnosti. Máte tendenciu dostať sa do depresie keď sa udalosti nevyvinú tak ako ste očakávali, ale ak ste zo Svetla, bitka už bola vyhratá. Je toho veľa čo sa musí spraviť aby ste boli rýchlo posunutí do Nového Veku, ale pre nás splnenie tejto úlohy nepredstavuje žiaden problém. Pravidelne upravujeme naše plány tak, aby boli v súlade s akoukoľvek situáciou ktorá nastane a nepredstavuje to pre nás vôbec žiaden problém.

Ústredným bodom v súčasnosti sú Prezidentské voľby v USA. Náš muž je tým vybraným, ktorý Vás vyvedie z duality a je to preto, že má obrovské spirituálne skúsenosti a pochopenie na zvládnutie tejto výzvy. Sú okolo neho aj ostatní čo sú pripravení stretnúť sa v novej Vláde, ktorá bude založená na nových princípoch a bude skutočne reprezentovať ľudí. Nebude existovať žiadne zlyhanie alebo opakovanie, ktoré ste zažili predtým, pretože obdobie Temných už skončilo a kapitulovali Svetlu. Takže sa prosím príliš neobávajte hrozieb tých, ktorí stále propagujú lakomosť a osobnú moc. Nebudú figurovať v novej vláde, ktorá bude pre ľudí.

Akceptujte, že to čo sa stane je súčasťou čistenia, ktoré sa musí uskutočniť predtým, ako budú predstavené zmeny. Matka Zem bude musieť tiež uskutočniť nejaké zmeny, ale nebudú také strašné ako niektorí ľudia predpovedali. My z Galaktickej Federácie stále dohliadame nad všetkým čo sa deje na Zemi a zúčastňujeme sa mnohých záležitostí o ktorých neviete. Takže si prosím nemyslite, že nie sme aktívni, pretože v skutočnosti sme pravdepodobne viac zapojení ako kedykoľvek predtým. S určitosťou nás viac vídate a to najlepšie ešte len príde, keď budeme môcť uskutočniť naše prelety. Registrujeme, že odhalenie je poháňané ľudmi a tlieskame Vašim iniciatívam a vytrvalosti. Všetko čo zobúdza ľudí do pravdy je toho hodné.

Je jasné, že nasledujúcich pár týždňov bude veľmi dôležitých a mali by ste byť schopní vidieť kam to celé smeruje. Môžete očakávať, že bude vznesených viac obvinení voči skorumpovaným bankérom, keď budú ich aktivity vyšetrované. Získať príslušné dôkazy trvá nejaký čas a musí to byť spravené poriadne. Niektorí radšej utečú než by tomu mali čeliť a načas sa im podarí uniknúť so svojimi zločinmi pred spravodlivosťou, ale nakoniec sa za ne budú zodpovedať. Budeme hlavne tlačiť na ich odstránenie tak, aby tam ostali len zodpovední a spoľahliví ľudia, ktorí vyriešia nové finančné záležitosti. Celé je to súčasťou posunutia Vás vpred a preklenutia medzery medzi starými a novými systémami.

Som SaLuSa zo Síria a som tak šťastný že vidím ako ďaleko ste pokročili v tak krátkom čase. Nič nebolo zaručené, pretože ste čelili veľmi ťažkému testu a vyhrávate na plnej čiare. Aj naďalej sa pozerajte vpred a nepoľavujte vo vašom odhodlaní prejsť týmto cyklom až do úplného konca. Ste naozaj Bojovníkmi Svetla.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |