Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 1, 2012

SaLuSa, 1. októbra 2012

Vstupujete do ďalšieho mesiaca a keď sa obzriete vidíte, ako čas rýchlo ubehol. Počas tohto času ste ako Pracovníci Svetla vykonali tak veľa aby ste pozdvihli úrovne vedomia a veľké prebúdzanie sa uskutočňuje. Je to obrovský úspech v kontraste s pokusmi Iluminátov odvádzať Vašu pozornosť a vyvolávať strach. Zatiaľ ste neboli svedkami rozsiahlych zatýkaní ako sa očakávalo, ale napriek tomu všetky zmeny o ktorých sa hovorilo pokračujú. Odklady ukázali koľko ste sa toho naučili tým, že ste sa sústreďovali na dôležitejšie záležitosti súvisiace s Vaším vlastným vývojom. Nie je sebecké myslieť na seba, pretože nikto iný Vás nemôže pripraviť na Vzostup, aj keď o tom môžete nájsť množstvo informácií, ktoré Vám pomôžu.

Vonkajšie dianie nie je dôležité pre Váš pokrok, ale poskytuje Vám príležitosť pochopiť čo Vás v budúcnosti čaká. Vaše osvietenie je to čo ste si zaslúžili zvyšovaním svojich vibrácií a odráža Vaše väčšie pozdvihnutie do Svetla. Nemôžete sa len tak rozhodnúť, že by ste chceli vzostúpiť a byť úspešní bez toho, aby ste do toho najskôr nevložili potrebné úsilie. Nie je potrebné absorbovať množstvá informácií, aj keď mnohé z nich Vám pomôžu rozšíriť Vaše pochopenie. Čo je dôležité je akí ste vo vnútri a či ste boli schopní pri pohľade von akceptovať, že všetci ste Jedným. Toto výrazne pokročí, aby Vám to pomohlo vytvoriť vyššiu úroveň vedomia.

Akonáhle budete na ceste stať sa Pracovníkom Svetla, budete smerovať k Vášmu naplneniu. To neznamená, že sa z Vás musí stať učiteľ alebo ten čo vedie ostatných, ale aby ste sa svojím príkladom stali žiariacim Svetlom. Takto môžete pozdvihnúť ostatných nech ste kdekoľvek pomocou priateľského úsmevu alebo slova a má to oveľa väčší dopad ako si viete predstaviť. Budete sa musieť spriateliť s Vaším egom, ktoré sa bude stále pokúšať udržať Vaše „staré ja“ aby ste nezabudli akými ste bývali. Tam sa odohrajú Vaše veľké zmeny ako sa pozdvihujete z nižších vibrácií a zo všetkého čo je ich súčasťou. Môže to dokonca znamenať starostlivo si vybrať nových priateľov, ktorí budú viac kompatibilní a budú chápať zmeny vo Vás. Tie duše s nižšími vibráciami sú často veľmi hrubé a oddávajú sa v negatívnych činoch a môžete sa s nimi cítiť nepríjemne. Avšak ako sa pozdvihnete, naučíte sa tiež ako sa pred nimi chrániť.

Vďaka zákonu príťažlivosti uvidíte, že prirodzene k sebe priťahujete tie duše, ktoré majú podobné vibrácie. Sú to priateľstvá, v ktorých si navzájom pomôžete v postupe a s najväčšou pravdepodobnosťou to bude pokračovať cez Vzostup a ďalej. Niektoré prepojenia môžu byť veľmi silné a môžu znamenať, že ste boli v minulosti spolu veľa krát a prichádzate z rovnakej Hviezdnej Rodiny. Pamätajte, že každá duša prišla na Zem z inej civilizácie a vy ste rovnako mimozemšťanmi ako ostatní. Je to naozaj dôvodom, prečo sa pri tejto myšlienke cítite ako doma. Časom budete predstavení Vašej skutočnej rodine, ktorá sledovala Váš pokrok a budú nadšení sa s Vami znovu stretnúť.

Zem bola miestom Vášho testovania a so svojimi nízkymi vibráciami Vám mohla len málo umožniť aby ste spoznali Vaše ozajstné ja. Tak ako akákoľvek iná duša ste sa miestami úplne ponorili do svojho života bez toho, aby ste si uvedomovali, že ste boli odrezaní od svojej skutočnej reality. Tak to aj bolo zamýšľané, aby ste úplne prežívali nižšiu dimenziu a všetky jej výzvy. Odpútavalo by to Vašu pozornosť a dokonca by Vás to deprimovalo, keby ste vedeli o živote ktorý ste opustili, keď ste sa prvý krát inkarnovali na Zemi. Teraz je to iné, pretože ste sa posunuli späť do Svetla a chápete Váš pravý pôvod ako silnú dušu s nesmiernou schopnosťou tvoriť. Keď vzostúpite, budete znovu schopní tieto sily používať, keď sa stanete dôveryhodnou dušou s množstvom vedomostí.

Takže Drahí, tlačte na svoje pozdvihnutie a nenechajte sa odradiť tým čo sa deje okolo Vás. Všetko v skutočnosti napreduje aby Vás priviedlo k ukončeniu tohto cyklu Vzostupom a budete profitovať zo všetkého čo Vám bolo sľúbené. Nemíňajte svoju energiu obavami o ostatné záležitosti, pretože všetko sa skončí perfektne a podľa Božieho bezchybného plánu pre Vás všetkých. Ubezpečujeme Vás, že čistenie zeme už prebieha, dokonca aj keď o tom nevidíte a nepočujete veľa dôkazov. S našimi spojencami vykonávame spoločné operácie a nielen že udržiavame rovnováhu na Zemi, ale zabraňujeme stupňovaniu škôd. Čoskoro sa pokrok ohromne zrýchli ako sa budú na verejnosť dostávať nové zariadenia a bude ešte rýchlejší, keď sa dostaneme na Vašu Zem.

Ako ste si možno vedomí, stále intenzívne tlačíme na to, aby sa prejavili výsledky práce ktorú naši spojenci vynaložili na odstránenie Temných. Nemôžu viac odkladať čas kedy priznajú že tento boj prehrali, ale napriek tomu arogantne pokračujú vojenskými operáciami, ktoré naďalej spôsobujú smrť a deštrukciu. Udivuje nás koľko času budú ešte Vaši vodcovia potrebovať kým pochopia, že vojny nikdy problémy nevyriešili. Jednoducho to vyhrocujú až pokým, ako sa v minulosti často stávalo, sa začne svetová vojna s obrovskými stratami na životoch. Odpoveďou na to je posielanie Vašej Lásky a Svetla kdekoľvek existuje hrozba a obzvlášť tým vodcom, ktorí sa na tom priamo podieľajú. Určite to pomáha a tu prichádza na radu Váš nástroj, viera v silu Svetla.

Láska je tá najsilnejšia energia zo všetkých a na Vašej súčasnej úrovni ste ju videli v akcii pri liečení a napriek prítomnosti nižších energií to funguje. Potrebujete vieru a pochopenie v opačnom prípade nebude mať maximálnu silu ktorú jej môžete dať. Materinská láska je známa tým že lieči a je ďalším príkladom toho čo dokáže. Každý z Vás máte do určitej miery v sebe schopnosť liečiť, ale často o tom pochybujete, takže to nemá ten plný zámer, ktorý by to mohlo mať. Buďte pozitívni a spravte svoj podiel práce tým, že pomôžete pozdvihnúť Zem a všetok život na nej. Pamätajte, že vzostúpite spolu s Matkou Zemou a mnohé ďalšie životné formy sú tiež pripravené posunúť sa ďalej. V neposlednej rade sú to zvieratá, z ktorých mnohé sú Vašimi domácimi miláčikmi alebo boli zdomácnené, aby slúžili Vašim potrebám.

Som SaLuSa zo Síria a posielam Lásku a Požehnania v mene všetkých Vašich priateľov a rodiny na palube našich lodí.


Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |