Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 27, 2012

SaLuSa, July 27, 2012

Pozerajte sa okolo seba a majte oči a uši otvorené, pretože uvidíte dôkazy o zatýkaniach, ktoré sa šíria po celom svete. Často sme urgovali našich spojencov aby urýchlili svoje akcie, ale zároveň sme im umožnili urobiť všetko nevyhnutné tak, aby všetko napredovalo tak ako treba. Váha dôkazov proti tým, ktorí skorumpovali bankový systém je ohromná a je to preto ten správny čas udrieť. Toto sú niektoré z najdôležitejších záležitostí, s ktorými sa bude treba vysporiadať a naše ďalšie kroky budú závisieť od výsledku. Je jasné, že starý systém sa bude musieť úplne zmeniť a v súčasnosti sú banky až príliš veľké a mocné. Budú musieť byť zredukované na veľkosti a budú sa musieť viac zodpovedať ľuďom, ktorým slúžia. Zďaleka tým najväčším problémom sú dlhy a ďalšie zachraňovania len zhoršujú momentálnu situáciu a hrozia úplným kolapsom. To je ale skrytým požehnaním, pretože tú situáciu nie sú schopní vyriešiť a my máme riešenie, ktoré budú prinútení akceptovať. Jedinou cestou je odpustenie všetkých dlhov tým krajinám, ktoré si museli vziať paralyzujúce úvery. Potom to môže byť rozšírené na mnohé osobné situácie, ale nie na prípady dlhov za poskytnuté služby.


Nemôžete očakávať, že sa posuniete ďalej a prijmete zmeny ktoré Vás pozdvihnú, pokiaľ sa ten odpad nezmetie. Takže Drahí, ak je možné aby ste si vychutnali pád Temných, tak to spravte s vedomím, že už viac nebudú schopní Vám diktovať Váš životný štýl. Utrpenie, chudoba a nedostatok budú nahradené prichádzajúcim blahobytom, spolu s obnovením Vašej slobody. To je to, na čo ste čakali a začne sa to akonáhle sa uskutočnia vládne zmeny. Len počkajte na svoj čas a nevšímajte si predpovede katastrofických udalostí, pretože je toho veľa na čo sa môžete tešiť a je to pozitívne a vo Váš prospech. Nepovedali sme Vám mnoho krát, že všetko sa vyvíja správne a že už ste na ceste k Vzostupu, ktorý bude ukončením duality. Teraz už by ste mali vedieť, že ak ste pripravení vzostúpiť, budete úspešne žiť Vašu pravdu a konať z pozície pochopenia Jednoty všetkých duší a správať sa k nim podľa toho. Dokonalosť nie je očakávaná, pretože sa stále učíte zvyšovať Vaše vibrácie a preto je zámer veľmi dôležitou požiadavkou.


Duše, ktoré nikdy neprešli pozemskou inkarnáciou nezažili to čo vy, ale napriek tomu majú svoje plány na svoj vývoj. Avšak ich postup je oveľa pomalší ako Váš a je to ich voľba. Čas nehrá rolu a všetky duše majú slobodnú voľbu zvoliť si cestu, ktorá im osobne vyhovuje. Vaše skúsenosti prispievajú do celkovej množiny vedomostí, ktoré ostatní môžu použiť, pretože nie je potrebné zažiť všetko osobne. To je dôvod prečo Vás chválime, že ste sa podujali na takú ťažkú voľbu, pretože dualita je najobtiažnejšou dimenziou, nad ktorú je ťažké sa pozdvihnúť. Skutočne, ako zhromažďujete svoje skúsenosti tak sa vyvíjate a dokonca aj keď sa Vám zdá, že to postupuje pomaly, napokon sa pozdvihnete. Samozrejme stále je Vám vždy k dispozícii pomoc a všetko čo musíte urobiť, je vyslať myšlienku a dostanete odpoveď.


Dokonca aj my s Galaktickej Federácie Svetla sme teraz s Vami, takisto ako mnoho ďalších Bytostí, ktoré berú na seba také zodpovednosti, ako je služba druhým. Tí z vyšších úrovní sú vždy k dispozícii na pomoc druhým, čo je úplne normálne. Po mnohých životoch v nižších vibráciách si napokon uvedomujete, že ste nikdy neboli sami, aj keď to tak vyzeralo. Bitka medzi temnotou a Svetlom o Vaše duše sa skončila, ale neprestávajte sa sústrediť na Váš cieľ a nedajte možnosť tým čo vyvolávajú strach a konajú ignorantsky. Majú vymyté mozgy aby verili, že zem je všetko o čom je život a nevidia ďalej za drinu a otroctvo. Tí, ktorí ste sa z toho uvoľnili sa teraz môžete kúpať vo Svetle Pravdy. Dostatočne chápete to, že sa toho nemáte len držať, ale vyraziť dopredu smerom k Novému Veku.


Pred Vzostupom úplne vstúpime do Vašich životov prostredníctvom odhalenia a pravda Vám bude predložená. Bude na Vás koľko s toho akceptujete, pretože na Vás kvôli tomu nebude vyvíjaný žiaden nátlak. Môžete si s toho vziať čokoľvek bude pasovať do Vášho osobného pochopenia a tým spôsobom budete rásť svojou vlastnou rýchlosťou. Veríme, že existujú lepšie spôsoby vývoja ako sú náboženské konštrukcie a neprichádzame aby sme na vás pôsobili rovnakým spôsobom. Jednoducho povedané, Pravda Je Všetko Čo Je a akúkoľvek cestu si zvolíte, napokon Vás to k tomu dovedie. Máte schopnosť potrebnú na to aby ste sa vyvíjali a tak ako sa budú úrovne Vášho vedomia rozširovať, čo aj urobia, bude pre Vás oveľa jednoduchšie identifikovať vyznania, ktoré podporujú pravdu.


Všímame si, že mnohí ľudia sa tak zaoberajú tým čo je naplánované na budúce roky, že mnohí prehliadajú fakt, že tomuto cyklu ostáva len veľmi málo času. Tak veľa z toho čo Vás teraz trápi sa nikdy nezhmotní, takže do toho nevkladajte svoju energiu, pretože to nie je dôležité. Sústreďte sa na to, čo sa momentálne deje a ako sa bude odhaľovať čo sú Temní zač, majte dostatok súcitu a posielajte im Svetlo. Pamätajte, že všetci ste si prežili vzostupy a pády duality a pokiaľ si úplne nespomeniete na svoje minulé životy, jednoducho nemôžete vedieť, ako hlboko ste mohli v minulosti padnúť. Napriek tomu ste teraz tu, stojaci vo Svetle a ste schopní pomôcť ostatným, ktorí ešte nedosiahli tú úroveň.


Drahí, nikdy nie je neskoro zmeniť Vaše spôsoby alebo pohľad na život. Avšak akonáhle to začnete chápať, pozdvihnite sa hore a žite ako si myslíte, že by duša Svetla mala žiť. Zistíte, že čím vyššie budete vedieť dosiahnuť, tým viac mieru a pokoja vstúpi do Vášho života. Budete ho mať pod kontrolou a pomáhať druhým bude tak jednoduché, ako vyžarovať Vaše Svetlo. Nepotrebujete robiť viac, pokiaľ sa k tomu necítite byť povolaní. Ak máte v týchto konečných časoch zohrať nejakú špeciálnu úlohu buďte si istí, že sa Vám tá príležitosť naskytne.


Som SaLuSa zo Síria a keďže máme technológie a viac než dostatok personálu na to, aby sme sa vysporiadali s Vašimi potrebami, nechceme na Vás dávať príliš veľkú zodpovednosť. Zároveň ste sa dožadovali príležitosti pomôcť a my to s potešením prijímame, napokon máte karmu súvisiacu s nevyhnutnými zmenami, ktorá sa potrebuje vysporiadať. Ďakujeme, že ste sa prebudili do Vašich výziev a posielame Vám našu lásku aby Vám všetkým pomohla.Ďakujem SaLuSa.

Mike Quinsey.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |