Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 25, 2012

SaLuSa, July 25, 2012

Boli sme s Vami veľmi, veľmi dlhý čas a rovnako ako vy, aj my sa tešíme na koniec duality. Čelili ste obrovským výzvam, ale reagovali ste na Svetlo a Lásku, ktoré boli na Vás smerované z mnohých rôznych zdrojov. Preukázalo sa, že vyššie sily ktoré stáli za Plánom na Vaše osvietenie spravili správne rozhodnutia, keďže teraz stojíte na prahu Vzostupu. Žiadni dvaja z Vás nemali rovnaké skúsenosti, ale aj tak sú teraz mnohí z Vás pripravení spraviť tie posledné kroky pozdvihnutia a vzostúpiť. Ako sa Vaša rasa zosunula to Obdobia Temna, bolo aj to málo Svetla ktoré existovalo potlačené a jedinci boli umlčaní pod hrozbou smrti ak budú rozprávať.

Dnes máte oveľa väčšiu slobodu slova, ale tí čo rozprávajú priveľa pravdy sa stále obávajú o svoj život. Prirodzene podporíme a ochránime tieto bytosti za predpokladu, že to nebude v konflikte s ich životným plánom. My a taktiež Anjelske Kráľovstvo môžeme poskytnúť v prípade potreby úplnú ochranu a niektoré veľmi dôležité duše boli zachraňované viac krát, ako by ste mohli vôbec tušiť. Samozrejme svojim vlastným spôsobom ste všetci dôležití a každý máte anjelov, ktorí s Vami ostávajú po celý život. Neexistujú žiadne náhody čo sa týka významných udalostí vo Vašich životoch, aj keď si vôbec nemusíte byť vedomí toho, čo sa vlastne odohralo.

Keď ste kľudní a v stave pokoja, môžete sa skontaktovať s Vašim Vyšším Ja, problém je ale v tom, že ľudia veľmi často nedbajú na rady, ktoré dostanú. Takže ak sa odkloníte od svojho životného plánu, nebude to pre nedostatok podpory zo strany Vašich Radcov. V konečnom dôsledku ste to Vy, kto rozhoduje čo spravíte, ale s Vašimi rozhodnutiami prichádza zodpovednosť za výsledky. Vo všeobecnosti povedané, je to Vaše ego, ktoré ste naprogramovali aby konali vo Vašom záujme a má kontrolu nad Vašimi činmi. Keď prechádzate zmenou a obzvlášť keď si zvyšujete vibrácie, môže sa snažiť presviedčať Vás aby ste pokračovali v starých spôsoboch.

Nie je to úžasné, že ste teraz tak blízko k Vzostupu, ale navonok sa zdá, že sa toho veľa nezmenilo. Avšak nič nie je dosiahnuté bez množstva plánovania a dokonca aj vtedy, keď udalosti už prebiehajú robíme neustále úpravy podľa toho, ako sa zmení načasovanie. Za oponou sa toho deje strašne veľa a musíme konať, keď vidíme že je to bezpečné. To chce z Vašej strany veľkú trpezlivosť, pretože pri mnohých príležitostiach sme si mysleli, že už nastala naša príležitosť konať, ale bola na poslednú chvíľu zrušená. My to berieme tak ako to príde a sme pripravení na akýkoľvek scenár a vieme, že nech sa stane čokoľvek dosiahnete Vzostupu a on sa uskutoční. Ako často zdôrazňujeme Drahí, to je to čo sa skutočne počíta a je jedno akou cestou to dosiahnete.

Ostaňte pokojní a nezaoberajte sa strachom naplnenými odkazmi, pretože existujú zdroje ktoré si želajú katastrofický koniec tohto cyklu. Napriek mnohým takým predpovediam zistíte, že posledných pár mesiacov bude oveľa pokojnejších ako Vás presviedčali. Samozrejme Matka Zem sa podieľa na zmenách a erupcie spôsobia fyzické pohyby, ktoré spôsobia škody a niekedy zranenia a smrť. Oveľa skoršie predpovede hovorili o kontinentoch ponárajúcich sa do mora, ale táto pravdepodobnosť už dávno neplatí. Jednoducho si buďte vedomí toho, čo by Vás lokálne mohlo ohroziť a ak žijete na pobreží, zvážte do akej miery by ste mohli byť ohrození záplavami. Takým spôsobom môžete sami prehodnotiť, čo by mohlo byť potrebné pre Vašu bezpečnosť.

Do určitej miery sa teraz veci trochu zmenili v porovnaní s tým, aké boli v ktoromkoľvek živote ktorý ste prežili, pretože všetko súvisí so životným plánom a v podstate ho podľa toho dokončíte. Keďže Vaša premena bola tiež súčasťou plánu, verte tomu alebo nie, tiež ste súhlasili s tým ako odídete z každého života a tiež kedy. Aj tento život je z tohto pohľadu tiež naplánovaný a pokiaľ si ho neskrátite tým, že si zoberiete vlastný život, čo vôbec nedoporučujeme, zomriete buď pred Vzostupom, budete pokračovať Vzostupom alebo sa presuniete na inú planétu aby ste pokračovali vo Vašich 3D skúsenostiach. Čokoľvek ste plánovali, bolo to vo Vašom najlepšom záujme a ak to má byť Vašou budúcnosťou, môžete vzostúpiť aj zo spirituálnych sfér. Takže pochopte a akceptujte, že to čo prežijete je v súlade s Vašimi potrebami a je to kľúčom k Vášmu evolučnému postupu.

Máte zábavné príslovie o tom, že ste prešli akoby cez mangeľ, ale to nie je podstatou života, ani Vám to nikto nepraje. Boh Vám dal slobodnú vôľu a ste to Vy, ktorí si vytvárate cestu, ktorú nasledujete. Je na Vás či bude ľahká alebo ťažká, ale ľudia majú vo zvyku vybrať si ťažkú cestu domov. Avšak to ale znamená, že sa učíte veľké množstvo lekcií, ktoré Vám musia pomôcť z dlhodobého hľadiska. Ak to môžeme takto povedať, nie je hriechom mýliť sa, pretože celá myšlienka prežívania duality je pozdvihnúť sa nad výzvy. Samozrejme nič také ako „hriech“ neexistuje a určite ste sa doňho nenarodili. Bolo by presnejšie povedať, že prichádzate s karmou, ktorá Vám dáva príležitosť prekonať chyby, ktoré ste spravili. To je dôvodom prečo Boh nevstupuje a nezasahuje do slobodnej vôle, ktorú Vám dal.

Potom ako vzostúpite budete mať zvýšenú úroveň vedomia a ako Bytosti Svetla sa posuniete ďaleko za pokušenia nižších vibrácií. V podstate Vás už nebudú zaujímať a budete hľadať uspokojenie a úspechy na oveľa vyššej vibračnej úrovni. Budú Vám lepšie fungovať zmysly a potešenia vyšších dimenzií Vám viac než kompenzujú akúkoľvek pomyselnú stratu. V podstate sa Vaše myšlienky aj tak posunú na vyššiu úroveň a Vaše skúsenosti s dualitou zapadnú do úzadia. Takže sa nesnažte držať Vašej súčasnej dimenzie, to ale samozrejme neplatí ak sa necítite byť pripravení vzostúpiť. Je to Vaše rozhodnutie a Vy si zvolíte kde a ako budú Vaše ďalšie životy prežívané.

Som SaLuSa zo Síria a z Galaktickej Federácie Svetla a vidíme, že mnohé krajiny na Západe podnikajú právne kroky proti tým, ktorí sú skorumpovaní vo finančnom sektore. Tak isto si všímame, že vo viacerých prebiehajú hlbšie vyšetrovania aby odhalili, ako ďaleko sa tá rakovina rozšírila. Toto je len dobré a urýchli to čas kedy iní so zodpovednosťou, ako napríklad politici, budú povolaní aby sa zodpovedali za svoje činy. Zostaňte silní so svojím Svetlom a vedzte, že ste nepretržite zaplavovaní Láskou z mnohých zdrojov.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |