Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 27, 2012

SaLuSa, January 27, 2012

Pokiaľ budete pozorne sledovať dianie uvedomíte si, že veci smerujú k zvučnému víťazstvu Svetla. Má to takú veľkú zotrvačnosť, že to bude nezastaviteľné a znamená to tiež, že pozitívne známky toho budú viditeľné pre všetkých. Dostávajú sa k Vám len malé útržky informácií o dianí, ktoré sa odohráva a Temní by prirodzene uprednostňovali aby ste boli v úplnej temnote. Avšak odvážne duše neustále vystupujú napriek tomu, že tým podstupujú určité riziko a sú pripravení informovať Vás o utajovaných aktivitách Iluminátov. Pomáhajú v podstate zverejniť pravdu takým spôsobom, ktorý okamžite neohromí ľudí. To vytvorí tie správne podmienky, takže keď médiá budú môcť informovať o všetkom, nespôsobí to šok, ktorý by v opačnom prípade určite nastal. Za príklad si môžete vziať to, ako bola postupne zverejňovaná pravda o útokoch z 11. septembra 2001 a v súčasnosti dosiahla bodu, kedy len málo ľudí o tom nepočulo. Pravda je pripravená na plné zverejnenie a nie je už viac spochybniteľná, pretože je podporovaná stovkami expertov a ich profesionálnych dôkazov.

Drahí, len počkajte na svoj čas pretože mnohé bolo predom pripravené a umožní to celé prúdy nových odhalení. Lži a polopravdy budú ľahko prezradené a tí, ktorí sú zodpovední sa nebudú mať kde ukryť, aj keď plánujú svoj útek. Bude to pre nich úplne márne myslieť si, že s našimi pokročilými technológiami nebudeme schopní vystopovať ich. Ich osud ale nie je pre nás to najdôležitejšie, pretože ich osud je už aj tak spečatený. Našou najväčšou prioritou je oznámenie pre Vás o našej prítomnosti, pretože to nám umožní otvorene sa s Vami skontaktovať. Hromadné pristátia budú samozrejme nasledovať, avšak neočakávajte ich tak skoro, ale buďte si istí, že sa udejú. Sme pripravení na každú možnosť potlačiť to dopredu a poskytnúť tak významnú pomoc pre Pracovníkov Svetla.

Do našich záležitostí je zapojené také veľké množstvo ľudí, že nie je na prvý pohľad zrejmé, aký veľký pokrok dosahujeme. Avšak tlačíme na našich spojencov, aby urýchlili svoje prípravy na záverečné akcie, ktoré odstránia vedúcich hráčov Temných. Ako bezpochyby chápete, ste to Vy všetci na Zemi s dostatočnou úrovňou vedomia na prácu s nami, ktorí ste dôležití pre výsledok. Nemôžeme sa len tak ukázať a „ovládnuť Zem“, pretože by to bolo chápané ako porušenie Vašej zodpovednosti za vytvorenie Vašej vlastnej budúcnosti, ale vieme, že niektorí z Vás nevedia pochopiť prečo tak nespravíme. Drahí, keď príde ten správny čas, budeme zohrávať veľkú úlohu v záverečných mesiacoch tohto roka a dovtedy zostaneme hlavne v úzadí pracujúc s Vami na dosiahnutí úspechu. Boli nám dané určité privilégiá, ktoré nám umožňujú viac vstupovať do určitých záležitostí a veľmi dôležitým pre budúcnosť je Stredný Východ. Už celkom dlhý čas máme splnomocnenie na urobenie všetkého čo je potrebné na udržanie mieru a zabránenie ďalšej vojne.

Svetový mier prichádza a vládne zmeny, ktoré čoskoro nastanú zabezpečia mierové a trvalé zmeny po celom svete. Energie starého systému budú rozpustené, alebo presmerované do pozitívnejších kanálov a ozbrojené sily budú zmenené na mierové. Akýkoľvek druh zbraní bude zničený, okrem tých, ktoré sú čisto na obranné účely. To vás posunie na našu úroveň a do súladu s našim učením, ktoré je založené na mieri a láske. Naše potešenie výrazne vzrastie, keď nastane moment kedy všetky jadrové zbrane budú nefunkčné. Zámerom Vašich Temných bolo priniesť takéto zbrane do Vesmíru a na Váš Mesiac, ale informovali sme ich o tom, že toto nie je povolené. Ignorovali tento príkaz a naďalej sa pokúšali vybudovať Vesmírny vojenský program, ale bolo tomu zabránené.

Ako ste sa Vy ľudia dozvedeli, nemôžete len tak letieť do Vesmíru a interferovať s ostatnými životnými formami. Tento typ Univerzálnej slobody existoval v minulosti a zaplnil mnoho kapitol Vašej histórie, ale s postupnou elimináciou bojujúcich, alebo rebelských skupín existuje skutočný mier. Pokým nebudú ukončené zmeny a vy nevzostúpite, ste jedinou rasou ktorá v súčastnosti stále vedie vojny medzi sebou. Uvedomenie si hlúposti vojny, ktorá neprináša úžitok nikomu, dokonca ani takzvaným víťazom, čo nakoniec všetky duše pochopia po svojich nikdy nekončiacich skúsenostiach počas mnohých životov. Pochopte, že tak ako všetko ostatné s čím sa stretnete, až medzi jednotlivými životmi úplne pochopíte následky svojich činov. Neexistuje nič také ako samotná skúsenosť, ktorá Vám otvorí oči k pravde, čo je dôvodom prečo Zem bola takým úžasným ihriskom pre Vaše fantázie a túžby.

Mnohí z Vás sa teraz môžu obhliadnuť na svoj život a uvedomiť si, že úroveň Vášho vedomia vyrástla z Vašich skúseností. Dosiahla takú úroveň, kde staré cesty už nenapĺňajú Vaše osobné túžby a hľadáte vyšší život, kde Láska a Svetlo existujú v prebytku. Je to presne tam, kde sa máte nachádzať po mnohých životoch v dualite, ktorá testovala Vašu schopnosť nájsť a udržať si zase Vaše Svetlo. S pomocou sa teraz dostávate cez obdobie intenzívneho prebúdzania a je to úžasné obdobie pre tých, ktorí sa usilujú pozdvihnúť sa. Po dlhé obdobie tu nebude žiadna možnosť vzostúpiť, podobná, ktorú teraz zakúsite. Takže chyťte sa jej oboma rukami a sústreďte na ňu Vašu energiu a stane sa Vašou, pretože nebolo zámerom aby bolo ťažké uspieť. V skutočnosti to vidíme ako jednoduchú úlohu, ktorú Pracovníci Svetla dokážu prekonať. Urobte Váš zámer jasným a dajte energiu do všetkého čo robíte, uistite sa, že je to úplné a pozdvihne to Vaše vibrácie. Ste zo Svetla a Lásky a žite takým spôsobom ako najlepšie sa dá a určite postrehnete zmeny, ktoré sa vo Vás dejú.

Som SaLuSa zo Síria a aj keď nie všetci z nás z Galaktickej Federácie žili na Zemi, chápeme povahu Vašich skúseností. Vždy ste si ich dobrovoľne zvolili a vybrali ste si ťažkú a extrémne náročnú cestu životom. Teraz sa chystáte pozbierať ovocie Vašej prítomnosti na Zemi a my kráčame po Vašom boku na Vašej ceste k Vzostupu. Obklopujeme Vás našou láskou a požehnaním ako nádherné duše Svetla.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |