Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2012

SaLuSa, January 25, 2012

Rovnako ako vy, aj my nedočkavo čakáme s vedomím, že príde pokrok ktorý prinesie prvé z pozitívnych správ o blízkych zmenách. Nie je stanovený presný dátum, ale nevidíme dôvod prečo by to nemalo prebehnúť podľa očakávaní. Nemôžeme povedať viac, pretože vieme akí skleslí sú niektorí z Vás, keď sa udalosti nevyvinú podľa očakávaní. Boli by sme radi ak by sme mohli byť viac presní, ale momentálne by ste mali chápať prečo sa tomu vyhýbame. Avšak tak ako sme Vám často hovorili, najdôležitejšie je ako to celé skončí, čo bude s určitosťou Vzostup. Všetko čo to obnáša je s prehľadom v rámci našich schopností, napríklad kroky, ktoré sme podnikli na zabránenie zasahovania do našej misie. Väčšina z Vás prežije tento rok v zmysle reality od ktorej očakávate, že Vás ponesie vpred, ale všetko na čom záleží je konečný výsledok.

Tak či onak, väčšinu ľudí tento rok prinajmenšom prekvapí, ak nie úplne ohromí. Pravda bude tiež znieť šokujúco pre tých, ktorí nikdy nerozmýšľali nad tým, že po stovky rokov boli klamaní a zavádzaní. Aj tých, ktorí sú o niečo informovanejší prekvapí drzosť a prefíkanosť Iluminátov a ich ambícia ovládnuť svet. Akonáhle budete oslobodení od ich nadvlády, bude to nádherná premena vidieť vás odhadzovať okovy, ktoré Vás držali v ich moci a ignorancii. Nikdy ste skutočne nezažili ozajstnú slobodu a bude to ako vlna čerstvého vzduchu, ktorá odveje pavučiny, ktoré Vám bránili vo výhľade. S tým príde aj oslobodenie od strachu, ktorý bol takisto cieľavedome vytvorený, aby Vás zmiatol a skvelý pocit nadšenej radosti sa bude šíriť po celom svete.

Pozrite sa na veci s nadhľadu a čo najďalej ako je to možné a uvidíte, že konečný výsledok je všetko na čom záleží a že môžete prejsť poslednými mesiacmi bez prílišného rozmýšľania nad tým, ako bude dosiahnutý. Môžete sa sústrediť na Vaše vlastné pozdvihnutie a sústrediť sa na Váš vývoj bez toho, aby ste boli rušení vonkajším dianím. Určite tu bude veľa pozitívnych udalostí, ale oni Vás nebudú odvádzať od Vašich vlastných potrieb, ale budú Vám napomáhať. Pretože je všetko dobre naplánované, všetko bude pokračovať cestou, ktorá nenaruší postup na Vašej vlastnej ceste. Naopak my Vám chceme pomôcť na Vašej ceste, ale nemôžeme urobiť všetko čo by sme chceli, pokiaľ s Vami nebudeme môcť slobodne pracovať.

Galaktická federácia je v kontakte so svojimi členmi ktorí sú na Zemi a často sa nachádzajú na veľmi dôležitých pozíciách, ktoré nesú veľkú zodpovednosť. Nie sú to len Temní, ktorí mali svoje kontakty na vysokých miestach a naši ľudia majú podobnú moc a s našou podporou sú schopní dosiahnuť výsledky, ktoré budú v prospech Sveta. Temní sa bavia na tom, že sú známi ako tí, ktorí notoricky ignorujú potreby Ľudstva. Tí zo Svetla zatiaľ potichu robia svoju prácu a radšej nevyhľadávajú publicitu, čo im tiež pomáha chrániť sa. Nemýľte sa, pretože pre niektorých byť Pracovníkom Svetla môže znamenať hrozbu, ale oni pokračujú bez strachu vediac, že ich chránime.

Michael nedávno poznamenal, že cestovatelia v čase nasledovali Vašu časovú líniu do 21. decembra 2012 a všetci bez výnimky narazili na stenu bieleho svetla, ktorá im zabránila pokračovať ďalej. To samotné, by Vám malo povedať, že koniec cyklu sa uskutoční podľa Majského kalendára. Avšak ešte zaujímavejšia je posledná správa od iného cestovateľa v čase - bývalého člena špeciálnej jednotky amerického námorníctva, ktorý sledoval veľa časových línií a zistil, že každá z nich končí vždy rovnako – stenou svetla. To znamená, že akýkoľvek smer Váš život naberie a akékoľvek budú Vaše skúsenosti všetci dosiahnete ten bod zmeny. Kam z neho pôjdete ďalej bude podmienené úrovňou Vašich vlastných vibrácií. Niektorí sa ocitnú vo vyššej úrovni, kým druhí sa posunú do podobnej úrovne na akej sa predtým nachádzali. Možno ešte dôležitejšie je zistenie, že bez ohľadu na akékoľvek pokusy zmeniť časové línie a teda aj budúcnosť, ju nie je možné nijako zmeniť. To je Drahí Božská sila ochraňujúca Vaše pozdvihnutie a Vzostup.

Môžete teraz akceptovať, že Vaša budúcnosť je istá a dovoliť si užívať zmeny, ktoré sú pre Váš konečný prospech? Matka Zem sa tiež potichu pripravuje na svoj Vzostup a vy jej pomáhate svojim neustálym prinášaním Svetla do nej. Ako vy, ona tiež dosiahla určitú úroveň pripravenosti na príliv energií, ktoré prinesie zarovnanie Slnka s Veľkým Centrálnym Slnkom Galaxie. Vy, ktorí tým prechádzate spolu s Matkou Zemou zažijete veľké pozdvihnutie Vašej úrovne vibrácií a vedomia. V každom prípade dosiahnete oveľa vyššiu úroveň ešte pred touto konečnou udalosťou.

Život sa vždy hýbe smerom neustáleho pozdvihovania a keď dosiahnete Vzostup vstúpite do úplne inej fázy Vašej spirituálnej evolúcie. Rušenia a obštrukcie, ktoré teraz zažívate budú preč a namiesto nich príde harmónia a vyrovnanosť, ktorá je najviac uspokojujúca a odmeňujúca. Súčasné práce v živote viac nebudú existovať a Váš život bude naplnený užívaním si novonájdenej slobody. Nebudete zažívať únavu, pretože sa budete automaticky dobíjať energiami, ktoré sú okolo Vás a môžete oddychovať v ktorýkoľvek čas, pretože deň a noc už nebudú existovať. Bez ťažkého fyzického tela o ktoré sa treba starať, veľa telesných funkcií, ktoré teraz máte už nebudú potrebné. Vaše nové telo bude kryštalické a nebude podliehať starnutiu, ani žiadnej forme choroby, pretože jeho vyššie vibrácie na ne nie sú náchylné.

Som SaLuSa zo Síria a môžme poukázať na fakt, že čoskoro začneme najdôležitejšiu časť našej misie a Vy tú Vašu. Veľmi sa snažíme, aby ste sa sústredili na pozitívne zmeny, ktoré Vás priamo ovplyvnia. Takýmto spôsobom nebudete míňať žiadnu energiu a ľahko prejdete procesom Vzostupu a Vaša prítomnosť na Zemi tiež pomôže ostatným. My budeme tiež s Vami a budeme čakať, aby sme Vás privítali s láskou keď sa objavíte ako najnovšie galaktické bytosti, aby ste sa stali členmi Galaktickej Federácie.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |