Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 25, 2011

SaLuSa, February 25, 2011

Súčasné udalosti na Blízkom východe vyžadujú, aby ste zachovali pokoj a nepridávali sa k citovému zmätku, ktoré vyvolali. Máte výhodu, že viete, že ľudia získajú späť svoju slobodu, takže môžete pomôcť tým, že budete šíriť svetlo do postihnutých oblastí. Pokojná energia, ktorá nesie energiu lásky má úžasný upokojujúci efekt na všetko navôkol. Hnev a nenávisť živia energie, ktoré podnecujú problémy, ktorých ste svedkami. Keď ste už došli tak ďaleko, nie je čas váhať alebo sa báť následkov, pretože už viete, že vaše víťazstvo nad temnými je zaistené.

Následky nepokojov budú do určitej miery pôsobiť vo všetkých krajinách a vďaka tomu si autority dobre rozmyslia, čo urobia. Vedia rovnako dobre ako vy, že staré spôsoby už melú z posledného, ale otáľajú s podporou nového spôsobu myslenia, ktoré volá po úplnej zmene zo starej na novú paradigmu. Aj tak ale nemôžu zabrániť tomu, aby sa nové spôsoby prejavili a vaše energie im pomáhajú šíriť sa, takže sa už nedajú poprieť. Čoskoro musí byť fakt o Vzostupe všeobecne známy a to samotné prinesie veľkú mieru pokoja na svet. Tento poznatok bude spojený s vedomím, že váš život je nekonečný, takže všetci ľudia budú vedieť o svojej nesmrteľnosti. To ich povzbudí k tomu, aby sa pozreli za ich súčasné životy, ktoré strávili v presvedčení, že nemajú budúcnosť a padnú do hlbín zúfalstva.

Okrem toho nastal čas na preukázanie faktu, že ste to vy, kto posudzuje vaše životy a že Boh vám nevymeriava žiadne tresty ani neposiela duše do očistca a pekla. Môžete si myslieť, že peklo je na Zemi a je to váš vlastný výtvor, pretože máte moc tvoriť všetko, po čom túžite. Teraz môžete vidieť, že keď nasmerujete energiu na vytvorenie pokoja a harmónie na Zemi, stane sa to. Keďže ste sa pozdvihli a udržujete zámer vytvoriť lepší svet, prijmete fakt, že máte nesmiernu moc, keď zameriate svoju myseľ na to, čo chcete. To umožňuje nám a ostatným Bytostiam Svetla vytvárať zázraky, keď sa zdá, že sú všetky nádeje stratené. Vždy bolo v úmysle ukončiť tento cyklus Vzostupom, ale nebolo to isté, pokým nedošlo k niekoľkým veľkým skokom dopredu v úrovni vášho vedomia.

Sústreďte sa na všetko, čo má vyššie vibrácie a pokúste sa pochopiť, že aj pri dosahovaní väčšej slobody musíte urobiť nejaké obete. Vždy ide o súčasť životného plánu a niekedy je to odčinenie chýb z minulosti. Pamätajte naši drahí, súhlasili ste s tým pred narodením na Zemi a hoci vaša slobodná vôľa stále existuje, iba málo duší zmení svoj životný plán. Zakaždým, keď sa naučíte niečo nové, zvýšite svoje vibrácie a to je dôležité ak túžite vzostúpiť. Každá duša prechádza obdobím čistenia starej karmy, čo je potrebné najmä v tejto dobe. Samozrejme, že nie je núdza o príležitosti vo vašom svete a najlepšie sa ich chopíte vtedy, keď ste na ne pripravení.

Za všetkými udalosťami, ktoré sa na Zemi dejú, sú Vyššie Bytosti, ktoré zabezpečujú, aby sa veci nevymkli z rúk. Aj my z Galaktickej Federácie sme tu na ich príkaz a môžeme byť povolaní do služby v mene Boha. Všetko má svoj dôvod a dokonca aj negatívne udalosti môžu byť nástrojom duchovného rastu. V skutočnosti vám často poskytujú možnosť vyniknúť vo vašej Svetelnej práci a pozdvihnúť vaše vibrácie ešte vyššie. Takže môžete vidieť, že doslova žiadna skúsenosť nie je bez hodnoty a dualita vám naďalej prináša výzvy. Pravdepodobne vidíte, že je život celkom odlišný než v minulosti a uvedomujete si, že je naplánovaný tak, aby ste dosiahli dokonalosť.

Pravda vám dáva nie len voľnosť, ale poskytuje vám aj dôvody, pre ktoré by ste mali vyťažiť zo života čo najviac a cieľom je robiť všetko najlepšie ako viete za každých okolností. To urýchli váš vývoj, takže máte v mysli určitý cieľ a môžete sa naň zameriavať. Choďte do svojho vnútra a nájdite tam cestu ku Vzostupu, pretože môže byť celkom odlišná, ako cesta ostatných a nasledujte svoju intuíciu. Je užitočné mať vedenie, ale buďte sami sebou a postarajte sa o svoj vlastný život. Môžete to urobiť a váš pokrok sa výrazne zrýchli a bude pre vás oveľa uspokojivejší. Na svojej ceste nie ste sami, máte okolo seba ďalšie duše, ktoré sú súčasťou vašich skúseností. Dokonca aj tí, ktorí sú vašimi protivníkmi, poznajú podvedome svoju úlohu a pravdepodobne vstúpili do vášho života z jediného dôvodu a potom opäť zmiznú. Možno sa čudujete ako to môže fungovať s miliónmi duší, ktoré hľadajú svoje skúsenosti, ale funguje to. Existujú mocné Bytosti, ktoré dohliadajú na vaše životy a ich sila presahuje vaše súčasné chápanie.

Ako sa posúvate dopredu so zmenami, očakávajte neočakávateľné, pretože niektoré veci pred vami vyrastú náhle a prekvapia vás a potešia. Naši spojenci tvrdo pracovali na dosiahnutí tohto bodu v čase a môžeme povedať, že nás veľmi teší váš pokrok. Je toho toľko, na čo sa môžete tešiť v tomto roku a nie to ešte v tom ďalšom. Takže buďte trpezliví, pretože už čoskoro zažijete veľké udalosti, ktoré vám poskytnú dôkaz, ktorý hľadáte, aby ste sa uistili o tom, že ide všetko dobre. Rozsah vecí, ktoré sa dejú, je enormný, preto vás prosíme, aby ste verili tomu, že budeme pokračovať v správnom čase. Nechceme nič unáhliť bez primeranej prípravy a boli sme mimoriadne vyťažení na palubách našich lodí aktualizovaním našich plánov. Môžeme presne predpovedať udalosti, ale neposkytneme vám presné dátumy, pretože tie sú najstráženejším tajomstvom.

Ja som SaLuSa zo Síria a pri pohľade dole na Zem, vidím veľký zmätok, ale vidím aj Svetlo, ktoré je silnejšie ako predtým. To je vaša záruka, že ste už vyhrali súboj. Naša nesmierna láska prúdi ku vám a poháňa vás vpred. Žehnám vám všetkým.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.