Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 23, 2012

SaLuSa, May 23, 2012

Vzostup prebiehal počas mnohých rokov tak, aby toho na Vás nebolo naraz veľa. Postupne sa to zvyšovalo a teraz spoznávate rozdiel, ktorý to vo Vás zanecháva. Po mnohých stránkach je to delikátny proces pozdvihovania Vašich vibrácií tak, aby ste ich postupne mohli absorbovať viac a viac. Príliš veľa energie príliš skoro by mohlo byť pre Váš pokrok škodlivé a mohlo by rozrušiť tých, čo napredujú pomaly. Energia ovplyvňuje všetky duše takým či onakým spôsobom, čo je príčinou prečo majú niektorí príznaky, ktoré by inak mohli byť pripisované zlému fungovaniu telesných systémov.

Možno teraz chápete, prečo v čase 21. decembra 2012 vysoký príliv energie z dôvodu zarovnania Vášho Slnka a Veľkého Centrálneho Slnka „oddelí“ tých čo sú pripravení vzostúpiť a tých čo nie sú. Voľba je ako vždy na Vás, ale netrápte sa ak ste jedným z tých, čo si želajú zostať v súčasnej dimenzii. Z dlhodobého pohľadu to nepredstavuje žiaden rozdiel vo Vašej evolúcií, pretože možnosti vzostúpiť budú stále pravidelne prichádzať. Skutočne, ak sa na to budete sústrediť čistou silou vôle a zámerom, mohli by ste kedykoľvek vzostúpiť individuálne.

Boh vytvoril pred mnohými vekmi hlavný plán ktorý zabezpečí, že tento cyklus skončí triumfom pre tých, čo hľadajú návrat do Svetla. Počas mnohých životov v najnižších vibráciách vo Vašom Vesmíre ste kvôli Vašim pozemským skúsenostiam veľmi narástli v porovnaní s dobou, keď ste do nich zostúpili. Nie nevyhnutne by ste si užili pohľad späť na niektoré Vaše životy, pretože Váš vývoj Vás viedol cez niektoré veľmi negatívne skúsenosti. Vo všetkej pravdepodobnosti by ste sa nespoznali ako tí istí, ktorými ste dnes. V každom prípade to nie je nevyhnutné, ale napriek tomu ak budete na tom trvať, všetko Vám bude odhalené z informácií, ktoré sú uložené v Akášických záznamoch.

Každý život každej duše je zaznamenaný a prirodzene sú to tie ktoré Vás pozdvihli, ktoré sú považované za najdôležitejšie. Pamätajte, že ako ste v priebehu Vašich mnohých životov postupovali, boli ste vždy súčtom všetkých vašich skúseností. Nič nikdy nie je pre Vás bez nejakej hodnoty a to je dôvod, prečo máte životný plán. Vy si vyberáte v čom potrebujete rozšíriť Váš vývoj a múdrejšie hlavy od tých Vašich sú vždy poruke aby poradili čo je pre Vás najlepšie.

Váš Strážny Anjel spravidla zostáva s Vami život po živote a je to ich spôsob služby Vám a Bohu. Ochraňujú Vás, ale tak isto Vás vedú cez akékoľvek nepríjemné skúsenosti, ktoré ste si zvolili aby ste nimi prešli. Nie je vo Vašom najvyššom záujme sa im vyhnúť, pretože sa len budú k Vám znovu vracať. Naučte sa čokoľvek čo potrebujete pochopiť a nebude spravidla od Vás znovu požadované, aby ste to zažili znovu.

Mnohí z Vás sa takpovediac už teraz dostali na koniec cesty a budete intuitívne vedieť, že to tak je. Vaše finálne obdobie na Zemi bude plne pod Vašou kontrolou a prejde celkom ľahko, pretože zažívate vnútorný mier. Vychádza z vedenia, že ste dosiahli svoje ciele a boli ste schopní prerušiť všetky väzby na pozemské spojenia, ktoré Vám už neslúžia. Skutočne pre tých, ktorí sa ešte celkom od takýchto spojení neočistili, čím ďalej budú trvať, tým menej a menej sa Vám budú zdať príťažlivé.

V tomto čase, kedy sa uskutočnia najúžasnejšie udalosti, sa obraciame na Pracovníkov Svetla aby pomohli tým, čo sa budú báť toho čo sa bude diať. Krátku dobu sa bude zdať, že všetko sa rúca a sčasti to tak aj bude. Avšak bolo to očakávané a plánované ako spôsob na odstránenie všetkého, čo Vám stojí v ceste k pokojnému záveru života. Riešenia Vašich problémov sú nám známe a spoločne s našimi spojencami sa o nich postaráme v krátkom čase. Toto je druh informácií, ktoré budú ľudia potrebovať a čoskoro to budeme oznamovať svetu tak, aby všetci počuli naše hlasy.

Bude urobená séria odhalení, ktoré Vás rôznym spôsobom všetkých šokujú, pretože bez ohľadu na to ako sa cítite na to byť pripravení, s určitosťou to pôjde oveľa hlbšie. Niektoré tvrdenia budú absolútne neuveriteľné a všetky detaily nebudú dané na uspokojenie zvedavosti ľudí, ale jednoducho aby pritiahli pozornosť na ohavné zločiny voči Vám. Vysvetlí Vám to mnohé z toho čo ste nechápali a nepochybne Vám to dovolí pochopiť, prečo tak veľa zločinov bolo nepotrestaných v období približne posledných 50 rokov. Skutočne, mohli by ste sa vrátiť späť k Druhej svetovej vojne a čudovať sa, prečo len tak málo ľudí bolo volaných na zodpovednosť za zločiny proti Ľudskosti. Bola to tajná dohoda Drahí, kde existoval väčší záujem medzi mocnosťami na získanie informácií dovolením zločincom aby sa k nim pridali, namiesto toho aby boli súdení.

Nezáleží na tom kedy boli zločiny spáchané alebo či boli dôkazy o nich zničené, pretože môžeme cestovať spätne v čase aby sme ich získali. Pred spravodlivosťou a pravdou niet úniku a všetko ostatné môže byť identifikované ako to, čím to skutočne je. Nechceme Vás tým nastrašiť, ale keď sa posuniete ďalej uplatňujú sa rovnaké podmienky pri hodnotení svojho života. Nemôžete klamať dokonca ani sebe tak ako to niektorí robia aby sami seba presvedčili, že fakty sú odlišné od toho aké skutočne sú. Nebude to pre Vás iné, pretože ako inak by ste sa naučili ak nie zo svojich chýb. Všetci ich robíte a nebudú obrátené proti Vám, ale jednoducho chápané ako skúsenosti.

Povedali by sme, vychutnajte si nádherné skúsenosti, ktoré ste mali na Zemi, pretože už také isté nezažijete. Niekedy je to chodenie z jedného extrému do druhého, ktorý zvyšuje hĺbku Vašich skúseností. V budúcnosti Vaše životy budú viac ustálené a vyrovnané a nebudú existovať skoro žiadne extrémy, iba ak by ste si ich zvolili. Dobrodružstvá budú Vaším spôsobom života a dajú Vám veľké naplnenie. Napriek tomu, nezáležiac na tom ako ďaleko pocestujete, Vaši milovaní budú iba na myšlienku vzdialení a s cestovaním ktoré umožňuje okamžité dosiahnutie cieľa budú priatelia ľahko dosiahnuteľní.

Som SaLuSa zo Síria a vidím pravdepodobné možnosti, ktoré sú pred Vami a je to nádherné môcť Vás informovať, že ste vyhrali. Všetko prebehne tak ako ste boli vedení veriť, ale skoro s určitosťou to bude lepšie ako si viete predstaviť.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a Danica



Share |