Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, November 19, 2012

SaLuSa, 19. novembra 2012

Len si pomyslíte, že ste sa niekoľko rokov pripravovali na Vzostup a tento čas takmer nastal. Zrazu sa to o čom ste snívali priblížilo dostatočne na to, aby ste pocítili aké to je prežívať vyššie energie. Keď ich raz zažijete, nikdy na ne nezabudnete, pretože je extatický pocit vyslovenej radosti a šťastia, mieru a spokojnosti. Predstavte si, že ste stále v takom stave blaženosti jeden deň po druhom a že ste oslobodení od nižších emócií. Je to Váš ozajstný spôsob života a je to dôvodom prečo sa tí z Vás, ktorí sú pripravení posunú ďalej za dualitu. Niektorí z Vás vždy cítili, že im niečo v živote chýba a teraz ste našli čo to je.

Uvedomujeme si, že tieto zmeny sa blížia k ľuďom, ktorí stále nemajú žiadnu predstavu o tom čo prichádza. Stále sa môžu náhle prebudiť, pretože tie energie uvedú vo Vašom vnútri všetko do pohybu a prinesú Vám novú úroveň vedomia. Otázkou je, či sa budú vedieť zbaviť nižších energií, ktoré im inak budú brániť v postupe. Pre niektorých bude tá zmena príliš náročná, pretože sa na nich stali závislými vo svojom každodennom živote. Nie je ľahké vyjadriť výhody, ktoré získate pozdvihnutím sa, ale aj tak sa na ne nikdy nezabudne. Slová niekedy nedokážu vyjadriť život založený na harmónii a rovnováhe, čo Vám prinesú vyššie energie. Všetko je spojené tým, čo vy voláte „láska“ ktorou je prestúpený celý Vesmír a v podstate je všetkým čo je.

Kúsok po kúsku sme Vám sprostredkovali aké to bude, keď zaujmete svoje miesto vo vyšších dimenziách. Je tam úplne iná kvalita života, ktorá oveľa lepšia oproti tej ktorú práve zažívate. Až natoľko, že sa budete diviť ako ste mohli prežiť v takých nízkych vibráciách. Vďačíte za to Vašej prispôsobivosti a odhodlaniu prekonať prekážky, s ktorými ste boli konfrontovaní. Problémom bolo, že ste boli vedení veriť, že to čo ste zažívali bol úplne normálny život a príležitosť na jeho zlepšenie Vám bola odopretá. Temní Vás udržiavali v stave nepretržitého nedostatku a boli tak schopní udržiavať Vás zotročených a závislých na nich od všetkého. Avšak s Vašimi neustále rastúcimi úrovňami vedomia ste sa zobudili do toho ako Vás zneužívali a začali ste bojovať za svoju slobodu.

V relatívne krátkom čase, v porovnaní s tým ako dlho ste boli v dualite, ste našli svoj hlas a odhodlanosť nárokovať si späť svoju suverenitu. Prirodzene ste mali nesmiernu pomoc z opačnej strany závoja, ale pritiahli ste ju svojim pozitívnym prístupom k úlohám ktoré Vás čakali. A ešte fakt, že plán na Vaše pozdvihnutie už bol pripravený. V rôznych časoch Vám prišlo na pomoc toľko civilizácií z Galaktickej Federácie Svetla, obzvlášť za posledných sto rokov. Aj keď Vám bolo predurčené uspieť, spôsob akým tak spravíte bol výlučne na Vás. V skutočnosti ste to spravili tak dobre, že ste zmenšili dopad toho, čo by inak bol veľmi traumatický rok. Mnohé predpovede sa dostali na vedľajšiu koľaj pretože ste zvýšili vibrácie do bodu, kedy to prestalo byť potrebné. V roku v ktorom mohlo byť oveľa viac seizmickej aktivity, nebola ničím výnimočná.

Ste Galaktické Bytosti v príprave a čoskoro budete žiť Vaše životy ako my, so všetkým pohodlím, ktoré by ste mohli potrebovať. V súčasnosti trávite veľa času cestovaním a je zázrakom, že vôbec niečo stihnete. Toto je dôležitá oblasť na ktorú sme už pripravení aby sme ju vyriešili. Zmeny sa nemôžu odohrať cez noc, ale spraviť Vás mobilnými je priorita aby ste mohli zažiť oveľa jednoduchší život. Existujú spôsoby pokročilého cestovania, ktoré pokryjú Vaše rôzne potreby od Vášho osobného denného cestovania až po lode, ktoré môžu opustiť Zem a priviezť Vás k iným planétam. Nakoniec budete mať systém riadený počítačmi, ktorý pracuje úplne automaticky a bez vodičov pre Vaše pozemné cestovanie. Je samozrejmé, že bude bez akéhokoľvek znečisťovania a bude fungovať na základe voľnej energie.

Mnohé inovácie v oblasti voľnej energie už na Zemi existujú, ale ich vývoju bolo zabránené aby sa podporili a udržali korporácie, ktoré by tým boli zasiahnuté. Avšak nemôžete zastaviť pokrok navždy a budete čoskoro posunutí do Nového Veku. Zistíte, že postupne budete mať oveľa viac času pre seba, pre Vašu zábavu počas voľného času a iné záujmy. Práca ako ju poznáte teraz nebude taká náročná veľa toho bude fungovať bez potreby ľudskej sily kvôli dokonalejším technológiám. Zábava bude celkom odlišná a nebude sa viac zameriavať na hry alebo filmy, ktoré oslavujú vojnu a podobné negatívne konanie. Vo vyšších vibráciách nie je miesto pre nič čo má nižšie vibrácie.

Zažijete množstvo vzrušenia a uspokojenia počas objavovania Vašej Slnečnej Sústavy a počas učenia sa viac o Vašej Zemi. Pohybovanie sa dopredu a dozadu v čase sa tiež postará o veľký záujem, obzvlášť medzi tými, ktorí majú radi históriu a archeológiu. Každý výlet von do vesmíru bude dobrodružstvom, takže nebudete mať nedostatok príležitostí na rozšírenie si svojich vedomostí. Váš spirituálny rast nebude zanedbaný, ale bude oveľa pomalší ako teraz, keď ste stále v dualite. Z nášho pohľadu ste Bojovníkmi Svetla ktorí vyhrali veľké víťazstvo nad Temnými, po predošlých nepríjemných skúsenostiach s pádom Lemúrie a Atlantídy. Dobre ste sa poučili zo svojich lekcií vo veľmi náročných a ťažko znesiteľných situáciách. Toto všetko sa teraz končí a Matka Zem sa pripravuje vzostúpiť spolu s Vami aby ste zažili tú nádhernú novú Zem ktorou bude.

Som SaLuSa zo Síria a som len jedným z mnohých, ktorí pozorne sledovali Váš postup počas mnohých, mnohých rokov. Teraz ste tak blízko Vzostupu, že aj my začíname byť celkom vzrušení. Vaša trpezlivosť bola nádherná napriek mnohým odkladom a ste takmer na konci Vášho dlhého čakania. Milujeme Vás takých akí ste, Božské Bytosti ktoré sa prejavujú svojím Svetlom a Láskou.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge