Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 19, 2012

SaLuSa, 19. októbra 2012

A sme tu, na pokraji veľkej epizódy vašej cesty dualitou ktorá skončí pre tých, ktorí sú pripravení vzostúpiť a zanechať tak Vašu súčasnú dimenziu. Neznamená to, že všetko sa zmení naraz, ale bude to mať za následok, že budete pozdvihnutí do vyššej dimenzie, kde budete s ďalšími dušami s podobnými vibráciami. Zabezpečí to život v ktorom budete prežívať blízku harmóniu a radostný vzťah so všetkými dušami. Tvrdosť a konflikty ktoré teraz zažívate nadobro zmiznú, pretože tie bytosti, ktoré spôsobujú takéto problémy nie sú pripravené vzostúpiť. Vzostup je pre tých z Vás, ktorí sa prebudili do svojho skutočného ja a usilujú sa pozdvihnúť. Keď dokážete akceptovať, že všetci ostatní sú Jedným s Vami a dokážete žiť svoj život tak, že rozdávate Bezpodmienečnú Lásku, ste perfektným príkladom toho kto je pripravený.

Ak sa nepovažujete za pripraveného, ale napriek tomu si želáte vzostúpiť, zamerajte sa na svoje pozdvihovanie ako najlepšie viete tak, aby ste uspeli. Skoro určite sa Vám to podarí, pretože tento krát existujú masívne prílevy energie do Vášho sveta a budete ich do seba priťahovať. Budete vedieť že sa to deje, pretože iba málo duší môže prijímať túto energiu bez toho, aby cítili jej vplyv. Môžete ju pociťovať ako ľahký závrat a celkový pocit ľahkosti vo svojom tele. Existujú aj ostatné príznaky, na základe ktorých by ste si mohli myslieť, že začínate byť chorí, ale čoskoro odznejú bez akýchkoľvek následkov. Určite zistíte, že bude schopní ovládať sa, keď prídete do kontaktu s rušivými silami a je to skrotenie emócií, ktoré Vám umožní dosiahnuť práve takú úroveň. Zároveň budete príkladom pre ostatných, ktorí budú profitovať z Vašej prítomnosti.

Svetlo ako vždy pokračuje exponenciálne v raste a nesie Vás vpred oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Dosiahne optimálnu úroveň 21. decembra 2012 a spustí Vzostup Matky Zeme a všetkých tých duší, ktoré sú pripravené ísť s ňou. Dovtedy už budete uistení o bezpečnosti a budúcnosti tých, čo si vyberú inú cestu a všetko sa stane tak ako má, podľa Vesmírneho Zákona. V skratke hovorí o tom, že žiadna duša nemôže postúpiť vyššie, pokiaľ nedosiahne podobnú úroveň vibrácií. O všetkých je postarané a v čase keď príde Vzostup si bude každý jeden vedomý toho čo sa deje. Na konci cyklu nastanú prirodzené zmeny, ktoré otvoria ďalšiu fázu Vašej cesty, ktorá sa snaží dostať Vás vyššie. Stále existujú príležitosti pre každú dušu.

Do určitej miery život pokračuje ako predtým, ale už začínate vidieť známky zmien, ktoré sú neodvratné. Množstvo utrpenia závisí od Vašich vlád a od toho, ako rýchlo si osvoja nové spôsoby, ktoré sú im ponúkané. Moc armády neoddiali zmeny, aj keď armáda má v pláne použiť ju proti nám v prípade, ak by sme sa pokúsili o odhalenie a objavili sa na Vašej Zemi. Ľahko si dokážeme poradiť s takými hrozbami, ale neželáme si vytvárať také podmienky, ktoré by na Vás mohli mať negatívny dopad. Všetci sme za to, aby sa odhalenie odohralo tak skoro ako to bude možné, ale musí to mať mierové pozadie. Avšak môže sa to uskutočniť keď to budete najmenej očakávať, pretože je viac ako jedna krajina, ktorá podporí takéto oznámenie.

Boli ste trpezliví po tak dlhú dobu a to sa cení, ale vedzte, že udalosti sa musia dať do pohybu veľmi, veľmi skoro. My sme pripravení a spoliehame na našich spojencov, že pripravia pôdu aby sme mohli nasledovať. Dovtedy pokračujte tak ako obvykle a berte veci tak ako prídu, deň po dni. Po čase bude postarané o všetky Vaše potreby, aj keď niektorí z Vás ponesú viac nepríjemností ako druhí. Sme si dobre vedomí toho, čo sa pravdepodobne stane a nedovolíme aby sa udalosti vymkli spod kontroly. Dávali sme na Vás pozor a viedli sme Vás na Vašej ceste po veľmi dlhý čas a je nás tu teraz viac ako kedykoľvek predtým. Stále nemôžeme odkryť viacej našich lodí, pokiaľ neodstránime hrozbu namierenú voči nám. Akonáhle sa tak ale stane, predvedieme sa nádherným spôsobom, aby sme Vás všetkých pozdravili.

V ranných dňoch pozorovania UFO sme pravidelne kontaktovali „bežných ľudí“, ako by ste ich vy nazvali, ale napriek tomu boli ich skúsenosti pred Vami úmyselne tajené. Dokonca sme ich zobrali na výlety okolo Vašej Slnečnej Sústavy aby sme dokázali, že aj na iných planétach je inteligentný život a napriek tomu boli podnikané snahy na potlačenie podrobností. S odhalením budú dôkazy absolútne nevyvrátiteľné, pretože budete predstavení humanoidom nielen z Vašej Slnečnej Sústavy, ale aj z iných hviezdnych sústav. Boli sme od Vás oddelení po príliš dlhú dobu a zdieľame Vaše vzrušenie pri myšlienke na stretnutie.

Galaktická Federácia Svetla nie je v žiadnom prípade vojenským zoskupením, ale vo Vesmíre sa nachádzajú sily, proti ktorým sa musíme brániť. Sú to hlavne Temní príslušníci skupiny Reptiliánov, ale rýchlo dodávame, že sú aj iní s mierovými úmyslami. Vo Vašej Galaktickej histórii je množstvo príbehov o obrovských vojnách medzi civilizáciami. Avšak to obdobie sa skončilo a bol vyhlásený mier medzi súperiacimi stranami a časťou našich povinností je zabezpečiť, aby to tak ostalo. Na Vašej Zemi sú stále dôkazy o ich návštevách, ale stále nie sú považované za to čím v skutočnosti sú a sú ignorované, pretože to nezapadá do Vami akceptovanej verzie histórie. V skutočnosti je množstvo Vašej histórie fikcia a má len málo spoločného so skutočnosťou. Sú v nej oblasti ku ktorým sa vyjadríme, pretože je dôležité aby fakty boli známe.

Pozerajte sa dopredu, pretože udalosti sa už čoskoro začnú diať a nebudete sklamaní. Temní už skončili, čo sa týka ich vplyvu na Vás. Sú ako bezzubý tiger, ktorému sa ale ešte stále treba vyhýbať a držať ho v úzadí, až pokým nebude môcť byť odstránený. Mnohí z Vás vedia kto sú vodcovia a tak isto to vieme aj my a nedovolíme im znovu povstať. Peniaze im stále kupujú čas, ale nikdy im nekúpia slobodu aby mohli utiecť pred spravodlivosťou bez zodpovedania sa za zločiny proti Vám. Nikdy nie je pre nich príliš neskoro aby sa zmenili a veľmi by im prospelo, ak by sa vzdali svojho cieľa pokračovať ako doteraz.

Som SaLuSa zo Síria a vidím, že polnoc začína odbíjať, takže odpočítavanie sa začalo. Takže prosím zostaňte pokojní ešte chvíľu, pretože kto čaká, sa aj dočká. Boh Vám žehnaj všetkým.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |