Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 17, 2012

SaLuSa, 17. októbra 2012

Uvedomujete si, že obzvlášť tento rok vzrástli úrovne Vášho vedomia do bodu, kedy ste viac ako vyrovnali temné energie? Dosiahli ste to priťahovaním Svetla do Vás a uzemňovaním na Zemi. Pomohlo to ukončiť dominanciu Temných ktorí úž len dúfajú, že vytvoria strach a oddialia svoju nevyhnutnú porážku. Ešte neskončili, ale my ich môžeme plne ovládnuť a ochraňovať našich spojencov. Ich konečné odstránenie bude preto naozaj len formalitou. Už sa viac nemôžu obracať na Reptiliánov s prosbou o radu a sú len slabým odrazom toho čím kedysi bývali. To znamená, že posledné týždne pred Vzostupom nebudú tak katastrofické, ako naznačovali niektoré staré predpovede. Skutočne s prítomnosťou Galaktickej Federácie Svetla, ktorá má právomoc zabrániť akémukoľvek významnému problému, budete mať celkom pohodlnú jazdu počas zvyšku Vašej cesty.

Medzitým vyzývame všetkých Pracovníkov Svetla aby nepoľavili v snahách na presadenie zmien vo svojich vlastných komunitách. Je toho veľa čo môžete urobiť na lokálnej úrovni aby ste pomohli obnoviť Vašu suverenitu a všímame si, že sa podnikajú kroky na to, aby ste sa stali viac nezávislými. Podporujeme tento prístup, pretože položí základ tomu čo bude nasledovať keď akékoľvek zákony a právne úpravy, ktoré Vám odoberajú práva budú zrevidované. Temní Vám ich svojou rafinovanosťou postupne odoberali bez toho, aby ste si uvedomovali čo sa deje. Ako si už teraz musíte uvedomovať, boli ste na sklonku úplného zotročenia, ale to už viac nie je možné. Nebude trvať dlho kým budete oslobodení od ovládania, ktoré Vám zobralo slobodu.

Postup je na Zemi vždy pomalý, ale napriek tomu stále smeruje správnym smerom. Nebudete už musieť čakať oveľa dlhšie než sa udejú udalosti ktoré budú signalizovať, že konečné časy sú naozaj na ceste. My vieme, že by ste si želali aby sme boli na Zemi prítomní omnoho skôr, ale z dlhodobého hľadiska o nič neprídete. Všetko čo Vám bolo sľúbené už čaká a veci sa dávno vyvinuli do stavu, kedy tomu Temní nemôžu zabrániť. To čo ste zatiaľ dosiahli bez nás je výnimočné a Vaše prebúdzanie sa stále zrýchľuje. Výrazne to uľahčí ľuďom akceptovať naše objavenie sa a stále o tom s Vašimi lídrami diskutujeme. Je jasné, že by sme to radšej spravili s nimi, ale stanovili sme si pre to vlastný konečný termín. Ak to bude potrebné, sami sa postaráme o to aby sme zabezpečili, že Odhalenie nastane bez zbytočných odkladov.

Veľmi obdivujeme tých Pracovníkov Svetla, ktorí usilovne pracovali na svojich misiách, často bez toho aby vedeli ako dlho to budú musieť robiť. Pre každého sa koniec duality stále blíži a oni zistia, že ich usilovná práca sa oplatila. Ich obetavosť bude odmenená keď zistia, aký výrazný rozdiel dosiahli a pochopia koľkým dušiam pomohli vo vývoji. Po Vzostupe sa život stane oveľa jednoduchším a nebude treba riešiť žiadne konflikty ani negativitu. Ak si viete predstaviť aké to je byť s dušami ktoré sú Vám podobné, budete mať určitú predstavu, aké nádherné to bude. Dovtedy sa už stretnete s Vašimi bratmi a sestrami z Vnútornej Zeme, ktorí sa už dávno posunuli do Svetla. Naozaj nastane čas veľkých osláv a my prirodzene budeme ich súčasťou.

Možno ste unavení a neviete sa dočkať kedy opustíte dualitu, ale mali by ste intuitívne vedieť či je Vaša cesta dokončená. Záverečné dni budú celkom hektické pre niektorých z Vás, ktorým stále ostávajú karmické otázky na doriešenie. Robte čo považujete za správne, pretože si so sebou nemôžete zobrať nič zo starých vibrácií. Pravdepodobne sa Vás to týka tým najosobnejším spôsobom a ak si tým nie ste istí, skúste si nájsť tie pokojné chvíľky keď môžete vstúpiť do seba a hľadať odpovede. Skutočne máte všetky vedomosti vo svojom vnútri, ale bežne si nepamätáte ako ich použiť. Jednoducho sa uistite aby Vám Vaše ego nestálo v ceste a aby neblokovalo Vaše Vyššie Ja, pretože koná v mene Vášho starého ja. Za určitý čas samozrejme s takýmito vecami nebudete mať žiadne problémy, pretože dosiahnete vyššej úrovne vedomia.

Sila vo svete stále spočíva na Vás ľuďoch a to je dôvod prečo sa Vám Ilumináti snažili odobrať Vaše práva falošnými a nečistými spôsobmi. Chce to len aby sa zišlo dostatočné množstvo z Vás so spoločným cieľom a silným zámerom a boli by ste prekvapení, keby ste zistili koľko energie to nesie. Myšlienky sú mocné, ale potrebujú byť podporené vierou aby ste mohli mať šancu na dosiahnutie Vašich zámerov. Po určitú dobu ste prispievali k rôznym mierovým hnutiam a to Vás tak veľmi priblížilo k úspech. Svetový mier musí prísť a bude vyhlásený zanedlho. Vojny sú ako nákaza a nedosiahli ničoho iného ako utrpenie a dlhy medzi dotknutými národmi. Len si predstavte množstvo rodín, ktoré boli rozdelené bezcitnosťou vojny a stratou milovaných.

Môžeme Vám povedať, že tí ktorí slúžia svojim krajinám začínajú byť rozčarovaní tým, čo zažívajú. A tak isto ako sa budú úrovne vedomia zvyšovať, bude narastať množstvo tých, ktorí budú chcieť opustiť službu. Vojna je brutálna hra a stala sa viac devastujúcou technologickými pokrokmi dosiahnutými v zbrojnom priemysle. Ako všetko ostatné to nemá miesto v budúcnosti, nemôže si to zachovať svoju existenciu a musí to zapadnúť do zabudnutia. Vy viete a aj my vieme, že keby ste rovnakú energiu venovali dosahovaniu svetového mieru, už dávno by ste ho mali pred mnohými rokmi. Mohli ste žiť v úplnej jednote a vychutnávať si dobrý životný štandard bez chudoby alebo nedostatku.

Samozrejme mier o ktorom hovoríme bude Váš aj tak a príde oveľa rýchlejšie ako by ste možno očakávali. Po dlhý čas sme pracovali s Vašimi úradmi aby sme ho nastolili a ak to bude možné, chceli by sme to priniesť predtým ako sa skončí rok. Je to niečo čo nám bude umožnené vynútiť a máme na to prostriedky. Nič sa nám nemôže skryť a tak isto budeme vedieť či sa nám klame, keď sa budú pripravovať dohody. To by sme ale považovali za nepravdepodobné, pretože vtedy už budú viesť národy tí „správni“ ľudia. Nie je čas na zahrávanie sa s budúcnosťou Vás všetkých, preto budeme rokovať len s tými ktorí rozmýšľajú pozitívne a majú na srdci Vaše najlepšie záujmy.

Som SaLuSa zo Síria a ďakujem tým, ktorí pracujú usilovne a čestne na navrátení Vašej slobody.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |