Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 18, 2012

SaLuSa, July 18, 2012

Už určitú dobu obmedzujeme mieru vplyvu Temných na Váš postup k Vzostupu. Spoluprácou s našimi spojencami sme im poskytli všetky možnosti aby naštartovali zmeny. Avšak v niektorých oblastiach stále existuje váhanie, ale chceli by sme Vás uistiť, že nastal čas na akciu. Vieme, že môžete uspieť a budeme dohliadať na to, čo sa bude diať. Všetky sily Svetla sú zoradené proti Temným a zaistia, že budete schopní naplniť Vaše ciele odstránením tých, čo Vám stoja v ceste. Tieto opatrenia budú začiatkom celej rady krokov, ktoré Vás posunú do nového veku. To čo sa deje je súčasťou Vašej bitky proti tým, ktorí plánovali Vašu smrť a je dôležité, aby ste ukázali ako ich prekonáte. Akýkoľvek smer si stanovíte tak uspejete, ale chceme aby ste sa riadili „pravidlami“, ktoré boli určené. Nepotrebujete oplácať oheň ohňom, pretože máte Zákon na Vašej strane spolu s nami a mnohými veľkými Bytosťami Svetla.

Zisťujeme, že úrovne vedomia vzostupujú s toľkým Svetlom prúdiacim k Vám a dôsledkom toho sa mnohé duše zobúdzajú. To sú nádherné správy pretože to znamená, že Sily Svetla neustále narastajú a rozpúšťajú nižšie energie ktorými sa Temní živia. Museli ste si už všimnúť, že keď stretnete Pracovníkov Svetla, nesú zo sebou ovzdušie pokoja, ktoré je veľmi pozdvihujúce. To je Drahí to, kde sa všetci napokon dostanete a budete vedieť, že napokon ste našli mier ktorý ste hľadali. Nikto Vám to nemôže vziať, pretože sa to stáva silným stavom bytia, ktorý je zároveň Vašou ochranou. Buďte úprimní k Vášmu Vyššiemu Ja a snažte sa ako len viete žiť Váš život tak ako si predstavujete toho, kto vzostúpil.

Znovu Vám pripomíname aké silné sú Vaše myšlienky a ste to vy kto vytvárate Vašu vlastnú budúcnosť. Obzvlášť sa chráňte pred tým, aby ste sa nechali uniesť Vašimi emóciami, keď ste vystavení náročným situáciám. V napätej situácii ľudia väčšinou strácajú svoj pokoj a skončia vykonaním alebo hovorením vecí, ktoré neskôr ľutujú. Negatívne reakcie poškodzujú Vašu vlastnú auru a znižujú úrovne Vášho Svetla a určitý čas trvá, kým sa to obnoví. Niekedy je najlepšie príliš sa nezainteresovať v osobných hádkach, alebo prinajmenšom vedieť kedy prestať. Často v takýchto situáciách neexistujú žiadni víťazi a je to len Vaše ego, ktoré utrpí. V extrémnych prípadoch straty ovládania Vás čakajú nevyhnutné lekcie ktoré musíte podstúpiť a vrátia sa Vám vo forme karmy. To je skutočne to o čom je život a má to za účel pomôcť Vám vo Vašom vývoji.

Teraz viac ako kedykoľvek predtým je extrémne dôležité ako sa správate, tak sa snažte žiť podľa Vašich najvyšších očakávaní a tým, že to robíte nastavíte dobrý príklad pre ostatných ľudí. Podobné sa navzájom priťahuje a zistíte, že ako sa pozdvihujete, tak budú druhí na podobnej úrovni priťahovaní k Vám. Tí ktorí sú hrubí a priťahovaní k veciam s nižšími energiami Vás už ďalej nebudú zaujímať a zistíte že si vychutnávate jemnejšie veci v živote. Napríklad Váš hudobný vkus sa môže zmeniť ako hľadáte veci, ktoré Vám poskytnú viac pôžitku a uspokojenia. Naplnenie už nenachádzate vo väčšine toho čo Vám je predkladané ako zábava a takmer s určitosťou budete hľadať spirituálne pozdvihnutie. Ako čitateľ to už bezpochyby hľadáte medzi enormným množstvom dobrých autorov, ktorí sú dostatočne osvietení aby Vás pozdvihli.

Vždy budú existovať duše ktoré sa prebúdzajú pomaly, ale s utekajúcim časom potrebujú podporu aby sa rozbehli. Ľudia hľadajú spásu široko ďaleko a aj keď Vám to čo Vás vedie bude pomáhať, opakujeme našu radu, že všetku vedomosť máte vo svojom vnútri. Je to otázkou „vedieť“ to bez schopnosti vedieť vysvetliť prečo. Takže nasledujte svoju intuíciu a veľmi sa nepomýlite, pretože je to zvyčajne len ego ktoré do toho zasahuje, pretože je súčasťou Vás a je naprogramované na dohliadanie nad Vašimi záujmami. Takže myslite predtým ako budete konať a budete žiť oveľa pokojnejší život bez množstva obvyklých vzostupov a pádov.

Často Vám prinášame správy o aktivitách Temných, pretože by sa k Vám inak nedostali. Avšak blíži sa čas, kedy sa ešte viac zameriame na nárast Svetla. Temní už nie sú silou alebo hrozbou ktorú predstavovali a mali by byť ponechaní čeliť následkom svojich činov. Sústreďte sa na vlastnú prípravu na Vzostup s vedomím, že cesta je otvorená a nikomu nemôže byť zabránené dokončiť tento cyklus podľa plánu. Pýtame sa, na čom inom teraz záleží, keď máte konečné časy na dosah. Blíži sa deň, kedy budete konečne môcť opustiť dualitu, v ktorej ste si prežili toľko životov a skúseností. Vychutnajte si tú myšlienku, pretože sa môžete tešiť na tak nádhernú budúcnosť, ktorú si plne zaslúžite.

Žite svoje každodenné životy ako obvykle a keď bude treba niečo pozmeniť, tak Vám dáme vedieť. Peniaze už nebudú mať dlho veľký význam ak zoberiete do úvahy, že sa budete deliť o svetové bohatstvo, ktoré súčasne drží v rukách približne 300 rodín. Väčšina z neho bola získaná nelegálne a vieme presne ako ho získať, pretože neexistuje žiadna skrýša o ktorej by sme nevedeli. Spolu s odpustením dlhov to dá každému šancu vychutnať si svoj podiel na čomkoľvek čo je vyprodukované na Zemi. Taktiež bude zadarmo rozdané množstvo užitočných zariadení, ktoré zvýšia kvalitu Vášho života. Samozrejme zo začiatku sa to bude sústrediť na tých, ktorí to najviac potrebujú.

Každý deň Vás posúva bližšie k vládnym oznámeniam, ktoré naštartujú začiatok výhod, ktoré k Vám smerujú. V rámci toho nebude žiadne kradnutie a len nami vybraní a dôverovaní spojenci budú mať zodpovednosť dohliadať na to. Musí sa to začať veľmi skoro a bude to pokračovať ďaleko za Vzostupom. Pripravujeme sa na to aby sa veci rozbehli, ale nie predtým ako budú bezpečne odstránení tí, ktorí sú proti našim činom. Určite sa oplatí počkať tých pár ďalších dní a vidieť ako to celé prebehne podla plánu.

Som SaLuSa zo Síria a mám to šťastie, že vidím čo sa deje, čo ďaleko presahuje to, čo vidia Vaši predstaviteľia. Galaktická federácia má technológie, ktoré dokážu vystopovať ich aktivity a nahrať rozhovory ak je to potrebné. Takže buďte pokojní, že ste pod našou ochranou.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |