Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 18, 2012

SaLuSa, June 18, 2012

Podmienky na Zemi sa menia na chaos v očakávaní dopadu finančnej krízy. Avšak my sme za krokmi, ktoré sa uskutočňujú na neutralizovanie takýchto dopadov tak, že keď nastane finálny kolaps, naši spojenci budú môcť vystúpiť do popredia s odpoveďami. Návrat späť k starým spôsobom, ktoré Vás dostali do situácie v ktorej sa teraz nachádzate nebude možný. Akékoľvek kroky podniknuté na udržanie starých spôsobov len predĺžia agóniu a riešenia musia byť prijaté veľmi rýchlo. Dôležité sú nové systémy, ktoré budú mať plnú kontrolu nad spôsobom akým banky pracujú a nekryté peniaze nebudú dovolené. Roky a roky korupčných praktík a manipulácie peňažných trhov vytvorili monštrum, ktoré musí byť odstránené. Malé sa stane krásnym a veľké korporácie budú rozdelené. Odpustenie dlhov odstráni súčasné problémy vytvorené bezohľadnosťou bánk a navráti Vašu dôveru, pretože sú tu prísľuby Nového Veku ktoré zaručia, že sa to nebude opakovať.

Dvere k Vzostupu sú otvorené dokorán, ale ničomu inému ako vyšším vibráciám nebude dovolené vstúpiť. Rozobratie vojnovej mašinérie bude tiež veľkým krokom vpred, pretože s rastúcou úrovňou Vášho vedomia už vo Vašej budúcnosti nebude mať žiadne miesto. Stálo to nepredstaviteľné množstvo peňazí a energie, ktorá mohla byť použitá na to aby Vám bol zabezpečený veľmi prijateľný životný štandard. Aj cena v ľudských životoch je astronomická a položila také množstvo negatívnej energie, ktorá Vás brzdila po mnohé, mnohé storočia. Život v dualite bol tou najväčšou výzvou a mnohé ste sa naučili, čo veľmi urýchlilo Váš vývoj. Niektoré duše sú stále brzdené temnotou ktorú vytvorili, ale buďte si istí, že im bude poskytnutá pomoc aby to prekonali. Nie každý to vie spraviť, napriek tomu že Vás pozdvihujú vyššie vibrácie a pomáhajú premieňať nižšie energie.

Teraz vidíme nádherné prebúdzanie, ktoré priťahuje veľké množstvo Svetla na Zem a mnohé duše vystupujú ako majáky Svetla, ktoré ukazujú cestu druhým. Skutočne sa mnohí z Vás inkarnovali do tohto časového obdobia špeciálne aby pomohli druhým a prišli z vyšších úrovní. Takéto duše vedeli od útleho detstva, že prišli so zvláštnou úlohou a teraz vystupujú ako Vaši vodcovia a radcovia počas finálneho náporu k Vzostupu. Ako spirituálne postupujete, budete ľahko akceptovať pochopenie, že ste všetci jedným a je to tá najprirodzenejšia potreba chcieť pomáhať druhým aby sa pozdvihli. Separácia vytvorená Temnými už viac nefunguje, napriek ich pokusom aby ste si navzájom išli po krku. Prekukli ste ich pokusy vytvoriť atmosféru strachu ktorá Vás drží oddelených, na čom majú svoj podiel viny aj náboženstvá.

Už teraz vyššie energie premieňajú tie nižšie a Svetlo začína prenikať do tých regiónov sveta, kde temnota zostávala po mnoho stáročí. Krviprelievanie a výkriky tých, ktorí sa do toho zaplietli zanechali dedičstvo, ktoré je až teraz možné odstrániť. Čistenie bude pokračovať až pokým Matka Zem znovu nebude navrátená do svojej panenskej podoby. Stane sa tak pred Vzostupom a bude pokračovať hneď po ňom, kedy sa podmienky zlepšia. Stále je toho ešte veľa čo treba spraviť, ale s našim stretnutím budú úlohy rýchlo vyriešené a nebude to už dlho trvať, kedy bude môcť byť náš príchod oznámený.

Počas toho ako sa sily Svetla, ktorých sú tisíce, pripravujú na akciu začať prvé veľké zmeny radíme Vám, aby ste sa stále sústredili na posielanie Svetla. Neváhajte dokonca aj keď existuje neistota čo sa týka presného načasovania, pretože naše ciele budú v každom prípade naplnené. Málo z Vás je priamo zapojených do toho čo sa čoskoro uskutoční, ale môžete pomôcť rozširovať pokoj a uisťovať ostatných, že všetko bude v poriadku. Nikto z nás neprišiel tak ďaleko aby bol zastavený zostávajúcimi prekážkami, ktoré musia byť odstránené. Ak to bude potrebné, uskutoční sa boží zásah, takže sme si plne vedomí, že úspešný výsledok je absolútne istý.

My z Galaktickej Federácie máme kľúč k mnohým možným vývojom situácie a jednoducho očakávame podmienky a možnosti aby sa sami prezentovali tak, aby sme mohli pokračovať. Akýkoľvek obraz vykreslili tí, ktorí sú proti našej prítomnosti, buďte si istí, že nemôžeme byť zastavení v dokončení našej misie. Samotná veľkosť našich síl ďaleko presahuje všetko čo máte na Zemi, ale nepoužívame ich aby sme vnútili naše zámery, dokonca aj keď sú vo Váš prospech. Avšak ak to bude potrebné použijeme ich, ak dostaneme takú požiadavku od vyšších Bytostí Svetla, ktoré dohliadajú nad konečnými časmi. Toto sú dôvody, prečo si môžeme byť tak istí výsledkom a ponesie Vás to k Vzostupu a ďalej.

Pamätajte Drahí, že môžeme vidieť do tajných miest kde Temní plánujú svoje akcie, takže existuje len veľmi málo, ak vôbec nejaké prekvapenia, ktoré na nás môžu vytiahnuť. Môžme našim spojencom poskytnúť informácie o tom, čo je potrebné spraviť pre boj s nimi a oni sú tak schopní minimalizovať efekt týchto prekvapení. Ako bolo pred časom predpovedané, určite ste si všimli, že pravda skrytá za mnohými temnými operáciami uniká von. Na tom máte veľkú časť zásluh, pretože úroveň vibrácií veľmi výrazne vzrástla a Svetlo odhalí to, čo bolo predtým skryté. Pravda vyjde na povrch bez ohľadu na to aké kroky budú podniknuté na jej skrytie a my zaistíme dôkazy proti Iluminátom za zločiny, ktoré proti Vám vykonali.

Žiadame Vás, aby ste pokračovali v posielaní myšlienok ktoré nás pozývajú aby sme sa stretli a to pomôže udržať energiu, ktorá umožní aby sa tak stalo. Strach z nás je oveľa menší ako kedykoľvek predtým a Vaše vlastné exkurzie do Vesmíru pomohli ľuďom akceptovať, že iné Bytosti tiež môžu cez neho cestovať. Tešíme sa na možnosť ukázať Vám kto a čo sme s vedomím, že budete príjemne prekvapení ako veľmi sa na Vás podobáme. V skutočnosti existoval väčší strach z Ľudskej Rasy kvôli Vášmu militantnému správaniu a honbou za mocou a ovládaním. Avšak my vieme, že je to stupeň vo Vašom vývoji, ktorý sa končí s uzavretím cyklu duality.

Som SaLuSa zo Síria a môžem Vám povedať, že naše vzrušenie sa stupňuje, pretože je jasné, že udalosti na Zemi vrcholia. Buďte toho súčasťou a užite si tento významný čas vo Vašej histórii.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |