Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 15, 2012

SaLuSa, 15. októbra 2012

Ako monitorujeme Váš svet zisťujeme, že Vaše osobné prebúdzanie silnie a ľudia sú viac pripravení hovoriť medzi sebou o Vzostupe. Samozrejme exitujú problémy vo vyjadrení toho, čo to bude znamenať pre každého jednotlivca, ale aspoň je zasadené semienko vedomosti, ktoré bude rásť. Samozrejme existujú plány na poskytovanie informácií vo veľkom meradle aby bolo zabezpečené, že ľudia chápu aká nádherná príležitosť je daná každej duši. Stále bude existovať určitá nedôvera alebo strach medzi tými čo budú o Vzostupe počuť prvý krát, ale keď budú vidieť ostatných prijímať správy s otvorenou náručou, budú sa cítiť istejšie ohľadom svojej budúcnosti. V skutočnosti majú ľudia tendenciu spájať sa do veľkých skupín a Váš inštinkt Vám hovorí, že v množstve je istota.

Sú to práve rodiny kde môžu nastať najzložitejšie problémy, pretože tí čo majú k sebe blízko by chceli ostať spolu. Existuje šanca, že už si vopred naplánovali ísť do budúcnosti spoločne. Avšak budú existovať prípady, kde napríklad jeden člen bude neoblomný v nasledovaní vlastných pocitov, ktoré môžu byť opakom toho, čo akceptovali ostatní. V takomto prípade musíte dovoliť tejto osobe prežiť svoju vlastnú slobodnú voľbu. Podvedome každá duša inštinktívne vie čo je pre ňu správne a jednoznačne musí cítiť uspokojenie vo svojom rozhodnutí. Vo všeobecnosti rodiny s malými deťmi zistia, že budú napredovať spoločne ako jeden celok.

Ako Vám často pripomíname, puto lásky zabezpečí, že medzi rodinami a priateľmi bude prepojenie stále existovať. Takže sa nebojte, že stojíte zoči voči trvalému oddeleniu, keď sa niektorý z Vás rozhodne ísť inou cestou. Vo vyšších vibráciách sa môžete nájsť pomocou myšlienky a v určitom bode sa budete môcť okamžite premiestniť kamkoľvek. V skutočnosti ako sa pozdvihujete máte tendenciu zapájať sa do skupinových aktivít a ako súčasť skupinového vedomia. Pretože na tých úrovniach neexistujú žiadne temné energie pochopíte, že každá duša ktorú stretnete má obrovskú lásku pre všetky ostatné duše. Existuje tam okamžité akceptovanie, dôvera a harmónia medzi Vami všetkými, ktorá pochádza z toho, že ste Jedným so Všetkým Čo Je.

Na Zemi často cítite, že sa musíte „biť“ aby ste sa presadili a nemôžete tak ľahko odhadnúť, kto je Vaším skutočným priateľom. So zúrivou chamtivosťou a korupciou všade okolo Vás, je veľmi ťažké vedieť komu môžete dôverovať. To bude čoskoro vecou minulosti a už teraz sa tí, ktorí sú zo Svetla odťahujú od tých ktorí nie sú. Je to Zákon príťažlivosti v činnosti a je to celkom prirodzená reakcia a je to dôvodom prečo ste aj teraz priťahovaní k ľuďom s veľmi podobným svetonázorom. Naozaj keď ste sa inkarnovali a súhlasili pracovať pre Svetlo, veľmi ľahko nájdete Vám podobných, ktorí tiež urobili to isté. S niektorými ľuďmi sa budete „cítiť“ viac doma ako s inými a to preto, že toho máte viacej spoločného. Je jasné, že čo sa týka Vášho životného plánu, máte predurčené stretnúť sa s určitými dušami, ktoré sú toho súčasťou. To takisto platí aj na tých, ktorí sú v manželskom zväzku a nestalo sa to náhodou.

Vo vyšších sférach budete mať schopnosť sa ľahšie identifikovať s tými, ktorí sú Vašimi ozajstnými bratmi a sestrami. Často je to preto, lebo pochádzate z tej istej hviezdnej civilizácie a slúžite v jednej z Galaktických Federácií alebo Bratstiev Svetla. Samozrejme sú aj také duše, ktoré by radi slúžili s tými, ktorí stále vyvíjajú svoje vedecké znalosti a tí sa za normálnych okolností nachádzajú v iných Radách, ktoré sa zaoberajú týmto aspektom evolúcie. Takže ak toto je oblasť ktorá Vás zaujíma, môžete v tom pokračovať. Všetky vedomosti sú zdielané a sú prístupné každej duši narozdiel od toho ako je to na Zemi, kde sú používané na ovládanie druhých. To je hlavný rozdiel, ktorý si všimnete keď vzostúpite a všetko bude dostupné každému bez výnimky.

Drahí, keď sa na Vás pozeráme vidíme, že sa bezdôvodne obávate, ale máte okolo seba mnoho pomocníkov ktorí sa postarajú o to, že Váš život skončí podľa toho ako to bolo zamýšľané. Napriek tomu môžete hľadať niečo viac, ale je to Váš životný plán, ktorý sa naozaj počíta v súvislosti s Vašou evolúciou. Váš súčasný život je najdôležitejší, pretože ste si stanovili to, čo potrebujete na dokončenie Vášho času v dualite. Nemusí to byť to čo ste si želali, ale berte to ako to príde, pretože nič dôležité sa nedeje bez toho, aby to malo nejaký prínos. A takisto konečné časy sú vtedy, keď sa začnete zbavovať všetkého čo súvisí s nižšími vibráciami. Keď nakoniec vzostúpite, malo by Vám zostávať len minimálne množstvo karmy, ktorá bude odpísaná.

V týchto záverečných dňoch Vám doporučujeme aby ste sa sústredili na Vašu osobnú cestu a vedzte, že o všetko ostatné bude postarané. Buďte si istí, že v dôležitých prípadoch uvidíte ako rôzne udalosti zhmotňujú záverečné zmeny, ktoré sú pripravené dokonca aj keď si nie ste vedomí podrobností. Samozrejme sú očakávané podstatné zmeny a Odhalenie je na spadnutie. Zmeny vo finančnom sektore sú vysoko na našom zozname, ale je mamuťou výzvou skoordinovať to tak, aby sme sa vyhli veľkému chaosu na peňažných trhoch. Nepokoj v bankovníctve sa stále zhoršuje a akokoľvek sa snažia to prekonať, budú musieť čeliť nevyhnutnému kolapsu. To bude signálom pre predstavenie nových systémov, ktoré sú pripravené a čakajú.

Je to Váš Vzostup ktorý je najdôležitejší a mali by ste sa uistiť, že ste pripravení a že robíte všetko ako najlepšie viete s pomáhaním vytvoriť Nový Vek okolo seba. Žite tak, ako si predstavujete, že to bude po Vzostupe a pozerajte sa na všetky ostatné duše ako na tie, ktoré sú v Jednote s Vami. Neočakáva sa, že budete na nich dohliadať, ale Vaša vľúdnosť a láska pre Vaše blížne duše prinesie viac Svetla na Zem. Ako Vás všetkých vidíme, je to najkrajší pohľad, pretože ste v tak krátkom čase vytvorili obrovskú žiaru Svetla, ktorú vidia všetci v celom Vesmíre. Skutočne ste dobre zvládli svoju úlohy a z niektorých hľadísk oveľa lepšie ako sa očakávalo a robíte česť Ľudskej rase. Boli časy kedy to vyzeralo, že sa Vám to nepodarí, ale tu ste, na sklonku Vzostupu.

Som SaLuSa zo Síria a gratulujem Vám všetkým za Vašu účasť na dosiahnutí úspechu. Milujeme Vás všetkých a hrdo stojíme po Vašom boku, sme Jedným.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |