Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 16, 2012

SaLuSa, May 16, 2012

Tak ako sa viacerí z Vás prebúdzate do pravdy Vašej reality, tak sa aj úrovne Vášho vedomia zvyšujú a už nikdy sa nevrátia na nízke úrovne v ktorých ste existovali. Kedže ste Jedným, navzájom sa na úrovni vedomia ovplyvňujete a tak ako sa dvíhate, druhí sa dvíhajú s Vami. Tým, že ste dosiahli svojej súčasnej úrovne, stáva sa pre Vás ľahším pochopiť širšie pravdy o Vás a o Vašej existencii. Keď si uvedomíte akí ste mocní, tá vedomosť sa dá využiť na pokračovanie Vašej cesty k Vzostupu. Napríklad môžete využiť silu svojej myšlienky, aby ste sa chránili pred nižšími energiami, ktoré sú všade okolo Vás. Môžete to robiť tak, že si seba predstavíte zahalených v Svetelnom tele, ktoré poznáte ako Vašu auru. Môže byť poškodená negatívnymi emóciami, hlavne takými ako sú hnev a taktiež zvukom ak je veľmi hlasný a vo vysokých tónoch. Akonáhle je Vaša aura poškodená, budete náchylní na choroby a nemoci. Ak cítite, že ste boli zasiahnutí použite silu svojej myšlienky na vizualizovanie jej celosti všade okolo Vášho fyzického tela.

Ako sa posúvate do vyšších dimenzií zistíte, že sila Vašich myšlienok podstatne narastie do bodu, keď budete schopní tvoriť. V skutočnosti máte potenciálnu silu Boha, ale v čase keď dosiahnete túto úroveň budete mať tiež kompletnú a absolútnu kontrolu nad Vašimi myšlienkami. Na súčasnej úrovni sa už môžete naučiť ako sa uzdraviť a všetko čo na to treba je absolútna viera vo Vašu silu, že to dokážete. Niekedy si to želáte urobiť, ale vo Vašej viere existujú pochybnosti a nestane sa to. Môžete tieto myšlienky rozšíriť na dosiahnutie toho čo chcete a tí so silnou vôľou sú úspešní. Majte vieru a dôveru vo svoje schopnosti a môžete dôjsť ďaleko a akonáhle vzostúpite skutočne si uvedomíte Váš pravý potenciál.

To čo robíme my a ostatné zdroje je, že Vás pripravujeme na odlišný spôsob života, ktorý je viac napĺňajúci. Taký, v ktorom vy rozhodujete čo chcete robiť a máte slobodnú voľbu. Povedali by sme myslite vo veľkom bez obmedzovania sa a so silou Vašich myšlienok zhmotníte to čo chcete. Nezáleží na tom ako dlho to bude trvať, pokým sa na to budete sústrediť, zhmotní sa to. Teraz sa Vám zdá ťažké urobiť to, pretože existuje veľa toho čo Vás ruší.

Naučíte sa toho veľmi veľa akonáhle sa budeme môcť stretnúť, pretože to čo Vám bolo doteraz povedané bolo jednoducho preto, aby ste sa otvorili iným možnostiam. Vyhýbame sa tomu, aby sme Vám povedali naraz príliš veľa na spracovanie, inak by ste rýchlo stratili záujem. To čo sa stalo je, že Váš horizont sa otvoril životu v ostatných častiach Vesmíru. Tiež prostredníctvom kontaktu s nami začínate chápať, že prevažujúca forma je humanoidná, dokonca aj keď sa v niektorých prípadoch môže javiť ako úplne odlišná od tej Vašej. Geneticky povedané ste hybridom, ktorý bol skonštruovaný z iných druhov, vrátane toho nášho. Nie je sa nad čím znepokojovať, pretože to bolo urobené kvôli vylepšeniu Vášho fyzického tela a tiež Vašej schopnosti rásť vo vedomí. V minulosti Vám boli zámerne odobraté Vaše schopnosti tými čo Vás ovládali. Avšak toto obdobie teraz pominulo a znovu porastiete, oveľa bližšie tomu čím ste pôvodne boli. Skutočne so Vzostupom sa vrátite na úroveň, ktorá bude do veľkej miery ako tá naša.

To čo sa približuje je masívnou možnosťou opustiť dualitu, tak ako ju chápete. Je to hodné každého úsilia ktoré môžete urobiť, aby ste boli plne pripravení vzostúpiť. Nezáleží na tom aké problémy Vám prídu do cesty, choďte ďalej a nenechajte sa stiahnuť tými, ktorí interpretujú postup negatívnym spôsobom. Hlboko vo vnútri budete vedieť, že ste pripravení a ostane Vám len prežiť zostávajúce mesiace bez toho, aby ste neklesli. Akonáhle viete, že je možné dosiahnuť požadovanú úroveň vzostúpiť, nebudete považovať za zložité ju udržať. Napokon ste prešli mnohými životmi a rôznymi skúsenosťami aby ste sa dopracovali do tohto významného času. Neľutujte nič čo zanecháte za sebou, pretože vo vyšších dimenziách Vám nič nebude chýbať. Duše ktoré ste poznali a milovali nikdy nebudú ďaleko a stále budete spolu prepojení kdekoľvek budete.

Ako sme Vás už predtým informovali, máte prepojenia s členmi Galaktickej Federácie, ale vo všeobecnosti si to teraz nepamätáte. Avšak poznáme mnohých z Vás a po Vzostupe nájdete členov svojej Vesmírnej Rodiny. Takéto prepojenia znamenajú, že podvedome sa už s nami cítite doma a nie sme pre Vás žiadni cudzinci. To čo Vám ponúkneme sa Vám bude zdať známe, pretože to už všetko poznáte. Nie je ešte ten správny čas otvorene sa s Vami stretnúť, ale veríme že naše informácie Vás pripravia na takúto udalosť. Nie je na nás nič desivé, skutočne budete v našej prítomnosti cítiť našu energiu a zistíte, že je ukľudňujúca a mierumilovná. Bez toho aby ste si to uvedomovali, registrujete energiu ostatných ľudí, čo je dôvodom prečo ste k niektorým z nich priťahovaní a niektorí Vás odpudzujú. Vaše osobné vyžarovania priťahujú ľudí podobného druhu a keď sa stretnete, väčšinou tam je okamžitá odozva.

Prekonajte Vaše pozemské hádky a rozdiely a pracujte na spájaní ľudí. Ak sa niektorí ľudia nevzdajú svojich predsudkov voči ostatným, nechajte ich ísť svojou cestou, pretože tak ako všetci ostatní si vytvárajú svoju vlastnú cestu vpred. Slobodná vôľa je veľmi posvätná a nami ctená. Avšak ak si vyberiete nesprávne bez ponechania slobodnej vôle pre druhých, bude Vás čakať náprava tých chýb tým, že budete znovu vystavení rovnakým situáciám. Práve to je karma, možnosť vyvíjať sa bez akýchkoľvek náznakov trestu.

Drahí, tak si želáme aby ste sa pozdvihli a vedzte, že ak je Vašim zámerom tak urobiť, bude Vám poskytnutá pomoc, aby sme Vám umožnili uspieť. Takto veci pracujú v celom Vesmíre v rôznych dimenziách. Služba druhým je to, čo automaticky nasledujete keď dosiahnete vyššie úrovne. Nikto nie je do toho nútený, pretože to nie je potrebné, lebo je prirodzené hľadať možnosti ako pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Je to vnútorné nutkanie, ktoré prichádza z vnútra, keď cítite lásku k svojmu blížnemu. Milujeme Vás a sme plní obdivu pre Vašu húževnatosť a odhodlanie prekonať negativitu, ktorá existuje na Zemi.

Som SaLuSa zo Síria a som hrdý, že som s Vami všetkými spojený.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |