Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 14, 2012

SaLuSa, May 14, 2012

Existujú dôkazy o nevyhnutnom kolapse Temných a je potrebné byť ostražitý. Vyskúšajú každú možnú lesť a dezinformáciu ako posledný pokus vytvoriť pochybnosti a strach. Buďte dobre informovaní a ignorujte všetko čo pôsobí inak ako to čo je zo Svetla a zameriavajte sa na všetko čo je čisté a harmonické. Už sa viac nie je čoho obávať, pretože Vaša budúcnosť je absolútne zaistená a nič nezabráni Odhaleniu a príchodu našich Vesmírnych Priateľov. Možnosť vzostúpiť je prirodzeným záverom tohto cyklu a aj keď ste premeškali predchádzajúce príležitosti, tentokrát ak ste pripravení, určite vzostúpite. Žiadni smrteľníci nemôžu zastaviť to, čo bolo Bohom dané a pamätajte, že to platí pre celý Vesmír.

Existuje veľa ľudí s dobrým srdcom a súcitom ktorí nevedia čo prichádza, ale to neznamená, že nemôžu vzostúpiť. Je to množstvo ľudských čŕt akceptovaných spoločnosťou, ktoré Vás brzdia. Avšak ak Váš život je taký, ktorý je plný dobrých úmyslov a vážite si a rešpektujete všetky formy života, ste tiež zo Svetla. Boh si želá, aby sa pozdvihlo čo najviac duší a aby opustili nižšiu dimenziu a aby boli právoplatne navrátené na svoje miesto vo vyšších dimenziách. Avšak ste to Vy, kto rozhoduje o svojej budúcnosti a máte úplnú slobodu rozhodnúť sa čo urobíte. Každý kto má pochybnosti môže dôverovať svojej intuícii / Vyššiemu Ja, pretože ste ešte možno nedokončili Vaše skúsenosti v dualite. V konečnom dôsledku ide o to ako to cítite a s čím sa stotožňujete, ale prosím Vás neobávajte sa zmeny, pretože sa to deje vždy prirodzene. Impulzom je pokračovať dopredu a prijímať stále viac Svetla, ktoré v každom prípade zvýši úroveň Vášho vedomia a povedomia.

Tak veľa ľudí má o sebe nízku mienku, ktorá ich drží v nízkych vibráciách. Z akéhokoľvek dôvodu to vzniklo, nájdite cestu k milovaniu seba samých a odpustite si, že ste zišli z cesty. Všetky duše si zvolili zakúsiť dualitu aby urýchlili svoj vývoj a všetky v určitom čase klesli do temných hĺbok mysle. Všetci ste, ako to vidíte vy, urobili chyby, ale je ľudské mýliť sa a musíte sa posunúť dopredu a vyťažiť z nich. Ak existujú dodatočné lekcie ktoré sa musíte naučiť, tak ich absolvujete v budúcnosti alebo v ďalšom živote. Sústreďte sa na Svetlo vo vnútri, pretože dokonca aj osoby s najtvrdším srdcom ho majú a dá sa rozvíjať. Straste sa tých neželaných príťaží, ktoré ste nosili zo sebou a akonáhle si sľúbite, že tak urobíte, Vaši Radcovia Vám budú pomáhať.

Veľa informácií, ktoré Vám dávame je nanešťastie spájaných s náboženstvom a vieme, že niektorí ľudia to úplne odmietajú. Musíme povedať, že spirituálna vedomosť nemá nič spoločné s organizovaným náboženstvom, pretože je to Univerzálna vedomosť, ktorá platí pre každú dušu či už si je toho vedomá, alebo nie. Náboženstvo pomohlo mnohým dušiam ale dosiahlo bodu, kedy nemôže pokročiť ďalej, pretože je vo veľkej miere založené na falošných konceptoch. Aby ste sa posunuli ďalej, musíte prevziať zodpovednosť za svoju evolúciu a pracovať zo svojho vnútra. Každý z Vás má pravdu v sebe, aj keď ju máte v podvedomí a keď si nájdete tie tiché momenty v živote, budete ju schopní nájsť. Dôverujte vášmu vlastnému vedeniu a veľmi sa nepomýlite.

Zem je nádherná bytosť Svetla, ktorá sa stala Vašou planetárnou Matkou aby Vám pomohla vo vývoji. Ste Jedným s ňou a to je dôvod prečo vzostúpite spolu a zaujmete svoje miesto vo vyšších dimenziách. Posunie Vás to bližšie ku Vašej skutočnej realite, ale vo svojej podstate ste Svetlo a nakoniec dosiahnete úrovne, kedy sa všetky duše stanú Jedným. To čo hľadáte je tá Jednota pretože ste zistili, že oddelenie od Zdroja nenapĺňa Vaše potreby.

Takže drahí, blížite sa k času dramatickej a vítanej zmeny, pretože nakoniec Vaša civilizácia dostatočne pokročila, aby mohla vzostúpiť. Bitka medzi temnotou a Svetlom o ovládnutie sa deje rovno pred Vašimi očami, ale len veľmi málo z toho sa objavilo vo Vašich médiách. To sa čoskoro zmení a oceníte ako veľa sme toho vo Vašom mene urobili. Naše opätovné zjednotenie nie je ďaleko a bude to radostná udalosť, ktorá bude primerane oslávená. Sme Vašou rodinou a spojíme naše sily a posunieme sa do Zlatého Veku kde toho spolu veľa spravíme aby sme zaistili, že sa budete cítiť doma. Život bude taký odlišný, že čoskoro zabudnete na všetky skúšky a utrpenia vývoja v dualite.

Ako už viete, predtým ako vzostúpite zažijete nový spôsob života. To Vás pripraví na ešte väčšie zmeny, ktoré Vás usadia do spôsobu života kde budete šťastní a spokojní. Každý bude spokojný a schopný užiť si slobodu, ktorú v súčasnosti na Zemi nezažil. Váš čas bude vo väčšine Vaším aby ste robili to, čo Vám prináša radosť. Nebudete sa musieť vyrovnávať s únavou, ktorá Vás teraz často ovplyvňuje, pretože vyššie vibrácie Vás budú udržiavať energickými a tiež zdravými. Choroby a nemoci tiež zmiznú z rovnakého dôvodu.

Snažte sa netrápiť sa nad odchodom toho na čo ste boli zvyknutí, pretože v každom ohľade získate a život sa stane oveľa viac napĺňajúcim. Mohli by sme sa Vás žartom opýtať, či ste niekedy videli nešťastnú Vesmírnu Bytosť, pretože my stelesňujeme všetko čím sa stanete. Naše technológie budú použité na to aby Vás pozdvihli a každému z Vás prinavrátime úplné zdravie. Na uzdravovanie používame zvuk a nie vždy ste chápali aký mocný je a bez toho aby ste si to uvedomovali ste si jeho nesprávnym použitím poškodili svoje telá. Môže to byť dvojsečná zbraň, ale my ho môžeme použiť aj pre iné účely, ktoré sú všetky pozitívne.

Ako sme spomínali, sme teraz veľmi aktívni, zasahujeme tam kde ďalšie nebezpečenstvo ohrozuje Vašu existenciu. Nebude dlho trvať kým si Temní uvedomia, že nemôžu už dlho ďalej pokračovať, pretože ich plány sú teraz v úplnom zmätku. Tiež čelia nevyhnutnému koncu cyklu a ich vlastnej zodpovednosti za veľké množstvo kriminálnej činnosti proti Ľudstvu. Neexistuje žiadna možnosť úniku, ako zistíte v priebehu udalostí.

Som SaLuSa zo Síria a vždy šťastný privítať Vás mojimi odkazmi. Želáme si inšpirovať Vás nádejou a radosťou ako vstupujete do posledných dní.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |