Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, January 16, 2012

SaLuSa, January 16, 2012

Udalosti sa hýbu smerom k nevyhnutnému záveru a blíži sa čas kedy dostanete jasné indikácie o tom, čo Vás očakáva. Temní sú držaní v šachu a zistíte, že už nie sú schopní diktovať to, čo sa vo svete deje. Ich inštitúcie sa rozpadajú a s nimi aj ich schopnosť riadiť to, čo sa deje na rôznych trhoch. Ich nenásytnosť a arogancia ich doviedla na cestu skazy a nebude im dovolené znovu nastoliť ich impérium. Preto ste stále v prechodnom období a naši spojenci postupne dokončujú kroky potrebné na rozbehnutie zmien.

Ako vždy, Svetlo stále narastá a pomáha tým dušiam, ktoré sa ešte len začali prebúdzať. Vyžaduje si to od nich veľa úsilia na posun od viery, ktorej sa pridržiavali celý svoj život k novým presvedčeniam, ktoré sú také odlišné, že je tomu až ťažké uveriť. Časťou problému je, že systém radšej udržoval falošnú vieru, ako by mal priznať pravdu. Viete, že sme sledovali vývoj ľudstva po tisícročia a dôkazy kontaktu s Vami stále existujú. Napriek tomu ste vedení veriť, že neexistujú a vo Vesmíre sa hľadajú dôkazy našej existencie. Našťastie mnohí z Vás teraz videli naše lode na Vašej oblohe a máte dosť inteligencie na to, aby ste si uvedomili, že väčšinou sú to lode, ktoré používame my. Máte niekoľko opisov stretnutí z prvej ruky, kedy takáto loď pristála na Zemi a tiež dôkazy o kontaktoch s Vašimi vládami. Utajovanie slúži ako prevencia pred otázkami a tak isto aj ako únik pred trápnou situáciou, ktorá by vznikla po priznaní, že sme často ponúkali priniesť mier na Zem, čo bolo vždy odmietnuté.

Avšak pokračujeme v odhalení, pretože až pokým nebudeme oficiálne spoznaní a akceptovaní, nemôžme masovo pristáť, ale budeme uskutočňovať prelety. Musíte pochopiť, že nemôžeme našou prítomnosťou vyvíjať na Vás nátlak a kontakt musí byť odpoveďou na Vašu žiadosť a povolenie predtým, ako tak môžme urobiť. Ak by sme ignorovali túto podmienku, mohli by sme Vás nevhodne ovplyvniť tam, kde si máte sami vytvoriť svoju cestu duše. Je jasné, že keď sa s Vami budeme môcť otvorene stretnúť, stále tu budú ľudia, ktorí by boli radšej keby sme neprišli, ale sme oprávnení odpovedať potom akonáhle si to bude väčšina želať. Prioritou je vysporiadať sa s nedostatkom a potrebou rýchlo Vás pripraviť na krok do budúcnosti tým, že Vám poskytneme všetky tie výhody prostredníctvom nových objavov, ktoré boli pred Vami doposiaľ ukrývané.

Úlohy ležiace pred nami sú impozantné, ale znovu zdôrazňujeme, že nemáme žiadne problémy umožniť Vám rýchly prístup k novým technológiám. Naši spojenci sú opatrní predtým ako to prepukne, pretože načasovanie musí byť správne a nechceme ich vidieť v problémoch. Akonáhle začnú, spustí to sériu udalostí, ktorá Vás pozdvihne a budete s určitosťou vedieť, že Nový Vek sa začal. Sú určité ciele, ktoré musia byť splnené pred Vzostupom a naše zapojenie do veci to zaručí. Žiadna úloha pre nás nie je príliš veľká, pretože máme milióny lodí, ktoré môžu na výzvu ihneď prísť. V skutočnosti sú plány našej misie pravidelne aktualizované aby sme boli vždy pripravení na povolenie začať. Toto povolenie nebude dlho odkladané a je tak blízko, že sme už vzrušení tou vyhliadkou.

Vzostup vyžaduje Vašu neustálu prípravu bez prestávky. Tak ako úroveň vibrácií neustále narastá, je potrebné dostať ich do seba a určite si všimnete ako veľmi Vás posilnili. Narozdiel od minulých rokov, keď bol proces pomalý a sotva viditeľný. Teraz by ste už mali vedieť, že ste si vedomí vysokej úrovne pokoja a schopnosti udržiavať ju vo všetkých situáciách, dokonca aj uprostred nízkych energií. Narastá to do kritického množstva, ktoré Vám na konci roka pomôže posilniť prechod cez hviezdnu bránu. V tomto čase iba tí, ktorí sa úspešne pripravili, pôjdu dopredu a vzostúpia. Ak sa Vám predstava vzostupu pozdáva a je Vaším zámerom, tak je skoro isté, že ho dosiahnete. Je na to potrebné úsilie a jeho uplatňovanie v praxi, ale nie je to až také ťažké ako si niektorí predstavujú.

Naozaj sa nemusíte obávať žiadneho pokusu Temných, ktorý by mohol zmariť Vaše očakávania ako rok postupuje, pretože nebudú môcť ovplyvniť to, čo sa deje a žiadny ich zásah by nebol z našej strany tolerovaný. Ich čas je už na konci a sú si plne vedomí, že prichádza ich odstránenie z pozície moci. Urgovali sme našich spojencov, aby veci potlačili dopredu, pretože záležitosti vo svete vyzerajú nestabilne a že by ťažili zo zmien, ktoré sú pozdržiavané. Akonáhle bud tí správni ľudia pri kormidle, môžme sa pohnúť s našou spoločnou zodpovednosťou voči sebe. Pamätajte, že predtým ako ste prišli do tohto života, vedeli ste že budete súčasťou Vzostupu a veľa z Vás bude mať špeciálnu prácu. To poukazuje na to, ako skvelo bol Boží plán urobený, aby zaistil dokončenie v danom časovom rámci. Všetko od začiatku bolo dokonale naplánované a to znamená, že Temní boli predurčení na prehru. Táto vedomosť by mala potešiť všetkých, ktorí majú pochybnosti.

Matka Zem bola relatívne ticho berúc do úvahy, že sa nachádza v bolestiach jej vlastného čistenia. Avšak, stále dávajte pozor, pretože niektoré fyzické zmeny sa musia uskutočniť pred ukončením cyklu. Nasledujte Vaše vnútorné výzvy, pretože všetci ste intuitívni, ale len veľmi málo z Vás si uvedomuje čo má. Nezamieňajte si to s vyvolaním strachu, pretože to by Vás priviedlo k panike v čase, keď je Vám odporúčané zostať pokojní. Skutočne, nadchádzajúce obdobie Vám má priniesť radosť, pretože budete vedieť, že sa budú odohrávať záverečné skúsenosti. Držte toto prichádzajúce obdobie vo svojich myšlienkach a to úžasné finále, ktoré naplní naše sľuby dané Vám, tie ktoré sú pozdvihujúce a prinášajú mier a šťastie v plnej miere.

Som SaLuSa zo Síria a prijímam Vaše myšlienky, ktoré sú adresované mne. Ďakujem Vám za Vašu láskavosť a milujúce energie, ktoré sú posielané členom Galaktickej Federácie. Teší naše srdcia, že ste nielen prijali našu prítomnosť, ale sme radi, že si nás v myšlienkach pripomínate. Čím viac sa spájame, tým viac sa zjednocujeme v Láske a Svetle.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge