Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 14, 2012

SaLuSa, 14. novembra 2012

Ako sú láska a mier ukotvované na Zemi tak exponenciálne rastú a každým dňom obklopujú celý svet. Či už vo väčšej alebo menšej miere je nimi ovplyvňovaná každá duša a niektorí ich prijímajú do seba jednoduchšie ako iní. Takže každá duša má rovnakú možnosť pre rast do Svetla a zúčastniť sa na Vzostupe. Avšak vedomosť o procese Vzostupu nie je potrebná aby bolo zabezpečené pozdvihnutie. Existuje mnoho, mnoho duší ktoré sú láskavé, milujúce a súcitné a ktoré sú pripravené na takéto pozdvihnutie. V skutočnosti môžu mať dosť odlišnú predstavu o budúcnosti, ale na tom nezáleží, pretože sa čoskoro prispôsobia prichádzajúcim zmenám.

Ako viete po dosť dlhý čas bolo Ľudstvu povzbudzované aby sa obrátilo do Svetla, pretože si želáme aby čo najviac ľudí bolo pozdvihnutých. Niektoré duše úplne odmietajú oboznámiť sa zo Vzostupom. V týchto prípadoch bude o nich postarané tak, aby mohli pokračovať v nimi zvolenej ceste, ktorá im dá ďalšie príležitosti vzostúpiť. Na takéto duše nie je vyvíjaný žiaden nátlak, pretože život je nekonečný a máte na svoj vývoj toľko času koľko si želáte. Aj keď je prichádzajúci Vzostup veľkým bodom vo Vašom raste, budete pokračovať v nasledovaní evolučnej cesty duše, ale nikdy nebude tak náročná ako obdobie ktorým ste práve prešli.

Ak ste sa vybrali cestou Svetla, tak už viete akú príťaž so sebou nesiete a ktorej je najlepšie sa zbaviť aby ste sa plne pripravili na Vzostup. Často ste naviazaní na zvyky, ktoré súvisia s potrebami Vášho fyzického tela. Môžu to byť návykové látky ako napríklad nikotín alebo drogy vo všeobecnosti. Buďte si istí, že akonáhle sa rozhodnete vzdať sa ich tak zistíte, že je to jednoduchšie ako ste očakávali. Takéto telesné potešenia nemajú miesto vo vyšších dimenziách a čím vyššie budú Vaše vibrácie, tým menej budete na tom závislí. Takže vedzte, že odpoveď máte vo vlastných rukách, ale dostanete pomoc aj z našej strany závoja. Nikdy nie ste osamelí vo svojich snahách pozdvihnúť sa, takže zavolajte svojich pomocníkov aby s Vami pracovali.

S Vašim pozdvihnutím zisťujete, že existuje výrazný rozdiel medzi fyzickou láskou a láskou duše. Jedna slúži uspokojeniu fyzických zmyslov, kým tá druhá je Univerzálnou Láskou pre všetko živé. Na Zemi máte tendenciu byť vedení fyzickou príťažlivosťou a často vstupujete do partnerstva bez toho, aby ste naozaj poznali toho druhého. Vo vyšších dimenziách vidíte každú dušu takú akou v skutočnosti je a pravda sa nedá skryť. Keď máte vyššie vibrácie, tak dokážete vidieť farby aury toho druhého a s pochopením ich významu budete vedieť cestu ich duše a energie ktoré používajú. Twin Flames a Twin Souls sa stretnú aby sa navzájom spoznali a väčšinou sa rozhodnú spojiť sa aby pokročili vo svojej evolúcii. Toľko sa toho musíte naučiť o Vašich budúcich možnostiach, ale budete mať k dispozícii mnohých z nás aby sme Vám pomohli.

Časť Vášho učenia bude prebiehať na palube našich lodí, ktoré Vám budú otvorené po Vzostupe. Sme vzrušení pri pomyslení na to akí budete prekvapení a šťastní keď zažijete aké to je byť na Materskej Lodi. Je toho veľa o čom ste zatiaľ nepočuli alebo čo ste nemohli pochopiť. Avšak chceme aby ste sa oboznámili s našimi technológiami, pretože niektorí z Vás sú teraz pripravení používať ich. Ako už možno viete, mnohí z Vás ste navštívili naše lode počas spánku, ale len málo z Vás si to pamätá. Znamená to, že keď nás znovu navštívite, budete mať podvedomé spomienky na tieto návštevy a uvedomíte si, že je Vám to povedomé. Zistíte, že mnohé rôzne druhy bytosti z iných civilizácií pracujú spoločne bok po boku pre Galaktickú Federáciu Svetla. Tešíme sa vedomostiam a odlišnostiam, ktoré iní Mimozemšťania prinášajú so sebou a o ktoré sa môžeme spoločne podeliť. Zdieľanie je klúčové slovo, ktoré vyjadruje všetko čo robíme a deje sa tak pre dobro všetkých.

Na Zemi ste sa naučili bojovať o majetok a hovoriť o vlastníctve ako o práve. To je z veľkej časti kvôli tomu, že Temní Vás systematicky udržiavali v neustálom nedostatku, dokonca aj čo sa týka základných vecí ktoré potrebujete pre život. V budúcnosti zažijete hojnosť a nikdy viac Vám nebude nič chýbať. Boh dal a je to človek, ktorý to rozdelil tak, aby boli dve triedy ľudí, bohatí a chudobní. Takzvané nedostatky boli výsledkom ovládania a manipulácie aby ste boli otrokmi veľkých korporácií. Takisto to znamenalo, že Vám boli odopreté pokroky, ktoré by Vám okamžite dali lepšiu kvalitu života, napríklad voľná energia. Bude Vám poskytnutá veľmi skoro a razom zmení kvalitu Vašich životov.

Vieme akí trpezliví ste boli kým sa sága porážky Temných naťahovala. Sme spokojní, že im zostáva len malá moc a my zápasíme aby sme ju ďalej okresali. S Obamom pri kormidle môžu byť záležitosti opäť urýchlené a čoskoro sa z neho stane veľmi zaneprázdnená osoba. Plánovali sme s ním toto obdobie a nikto a nič nedokáže zastaviť postup. Je to, ako by ste vy povedali, napísané vo hviezdach a podliehalo to vždy našej ochrane. V skutočnosti je každý Pracovník Svetla chránený, aj keď sme viazaní ich životným plánom ak zamýšľajú obetovať svoj život pre väčšie dobro všetkých. V dejinách máte množstvo veľkých Bytostí, ktoré spravili práve to a to čo spravili nie je žiadna náhoda, je to plánované. Možno Váš najmilovanejší prezident John F. Kennedy je toho typickým príkladom z nedávnej minulosti.

Som SaLuSa zo Síria a som potešený pokračovať s mojimi odkazmi, ktoré majú za cieľ pripraviť Vás na Nový Vek. Pri pohľade späť je výnimočné kam ste sa všetci dostali za posledných 70 rokov, počas ktorých sme boli s Vami v kontakte. Ste si vedomí našej prítomnosti a vo všeobecnosti akceptujete, že sme Vašou rodinou. Cítime, že sme v relatívne krátkom čase toho toľko dosiahli a sme tak blízko k tomu, aby sme boli schopní Vás otvorene navštíviť. Tešíme sa na tie časy, kedy budeme môcť s Vami otvorene zdieľať mnohé veci.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |