Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 13, 2012

SaLuSa, July 13, 2012

Z Vášho pohľadu sa mešká, ale po celom svete sa toho odohráva omnoho viac. Náš celkový prehľad a vedomosti naznačujú, že konečné časy sú na dobrej ceste. Nesmierne zdroje, ktoré budú čoskoro použité zabezpečia úspech tak ako bol plánovaný a na základe správ z viacerých spoľahlivých zdrojov si budete vedomí, že zatýkanie začalo prebiehať vo veľkej miere. Bude to prvý veľký krok smerom k uvoľneniu cesty pre všetko ostatné čo sa stane. Podstatné je, že to začalo a čoskoro sa to zmení na veľkú operáciu. Bude to mať taký dopad, že to v žiadnom prípade nebude možné udržať v tajnosti tými, ktorí blokujú informácie o tom čo sa vo svete deje.

Povzbudzujúce a bez meškania je to, že každým dňom začína oveľa viac ľudí spochybňovať činy tých čo sú pri moci. Začínajú vidieť cez lži a maškarádu a začínajú sa pýtať na to, čo sa v minulosti odohralo. To nás teší, pretože to oslabuje možnosti Temných ovládať Vás a moc ktorú nad Vami majú. Moc ľudí je to čoho sa obávajú a tá naberá na sile ako sa ľudia začínajú organizovať do skupín, ktoré majú skutočný vplyv. Šíria sa petície, ktoré sú najlepším spôsobom ako dať najavo svoje požiadavky. Nech je Vaše hlasy počuť a pre tých ktorým to adresujete sa stáva čím ďalej ťažším ignorovať tieto záležitosti. Len v priebehu pár rokov sa Vaša pozícia zmenila a Váhy spravodlivosti sa nakláňajú na Vašu stranu.

Akékoľvek mierové spôsoby, ktoré použijete na to aby ste získali pozornosť Vašich vodcov sú prijateľné, ale prosím zabráňte horúcim hlavám aby to vzali do vlastných rúk a dajte si pozor na tých, ktorí sa infiltrovali do Vašich radov aby spôsobili problémy. Niektorí ľudia sú z rôznych dôvodov proti zmenám a v niektorých prípadoch je to kvôli strachu z nášho príchodu. Dúfame, že v priebehu času všetci uvidia, že naše úmysly sú čisté a že sú to Vaše záujmy, ktoré máme na srdciach. V každom prípade bude postarané o všetky duše, ktoré nakoniec zistia, že postupujú na tú správnu úroveň. Majte na pamäti, že Vaša súčasná Zem tiež vzostupuje a len tie duše ktoré sú pripravené môžu ísť s ňou. Pre všetkých ostatných je budúcnosť tiež zabezpečená a ani jedna duša nebude zanedbaná, pretože všetky majú svoje miesto vo Vesmíre.

Teraz sa nachádzate v posledných pár mesiacoch pred veľkým dňom a niektorí z Vás sa pochopiteľne pýtajú, či si majú robiť plány do budúcnosti za týmto dňom. Pýtajú sa na otázky ako je investovanie alebo vlastníctvo nehnuteľností a vo všeobecnosti o nedostatku, alebo v mnohých prípadoch o chudobe. Prosíme Vás aby ste pristupovali k veciam tak ako idú zo dňa na deň, pretože veľmi skoro budú mnohé problémy ktoré Vás teraz trápia vyriešené plánovanými zmenami. Hojnosť a prosperita čoskoro zodpovedajú Vaše rôzne požiadavky a nakoniec nebudete mať nedostatok vôbec ničoho. Mnohé bude nasledovať po Vzostupe, ale zároveň bude postarané o Vaše naliehavé potreby tak rýchlo ako to bude možné. Sme si plne vedomí toho čo je potrebné urobiť aby sme Vás spravili šťastnými a aby ste mohli byť pokojní s vedomím, že sme oprávnení to spraviť. Vykonáte svoj podiel pracovaním s nami, pretože chceme aby ste sa s nami na tom podieľali spoločným úsilím.

Všetko plánované je veľmi blízko k realizácii takým spôsobom, že Vám bude jasné čo sa deje a budete dobre informovaní. Vieme, že mnohí z Vás by sa radi do toho teraz zapojili a v závislosti na Vašich schopnostiach budete určite pritiahnutí k iným ľuďom, ktorí budú zapojení, ak nie priamo kontaktovaní. Vo všeobecnosti potrebujeme len malú pomoc, pretože pokročilé počítače ktoré používame dokážu zvládnuť aj tie najobtiažnejšie úlohy. Avšak bolo by pekné pracovať s Vami, pretože my to už robíme po celkom dlhú dobu a naďalej budeme aj po Vzostupe. Ako bude náš vzťah pokračovať, tak sa Vy samozrejme budete posúvať ďalej a nakoniec sa vyrovnáte výzvam, ktoré sú pred Vami. Ako už teraz určite viete, v skutočnosti ste veľkými bytosťami a nebude trvať dlho, kým sa dostanete späť na úrovne, ktoré ste si predtým vychutnávali.

Z určitého pohľadu ste viedli jednoduché životy kým ste boli na Zemi, ale výzvy ktorým ste čelili Vás posunuli veľmi rýchlo vo vývoji. Niekedy to bolo možno ťažké, ale keď ste sa na to dobrovoľne podujali tak ste vedeli, že cez to budete vedieť prejsť. V ktoromkoľvek čase nebola pomoc nikdy ďaleko a bola Vám poskytnutá v čase, keď ste ju potrebovali. Vaši Anjelski Radcovia Vás držali za ruky keď ste čelili nebezpečenstvu a často zasiahli aby Vás zachránili pred smrťou. Je ľahko možné že zistíte, že pre Vás spravili omnoho viac ako ste si vedomí, za čo nič nežiadajú, ale predsa len radi príjmu Vašu vďaku. Úlohou Vašich radcov je ochrániť Vás keď ste ohrození, ak to samozrejme nie je súčasťou Vašich karmických skúseností. Taktiež urobia všetko pre to, aby Vás udržali na správnej ceste k naplneniu Vášho životného plánu. Takže v súčasnosti vedia o Vás viac ako vy sami.

Pred Vami je množstvo stretnutí, aby ste sa znova spojili s Vašimi priateľmi, ktorí neboli vo Vašom súčasnom živote, ale boli v minulých. Zamyslite sa nad tým, s koľkými dušami ste sa stretli a stali sa dobrými priateľmi počas stoviek životov, niektoré oveľa dlhšie trvajúce a bližšie ako iné. Týka sa to dokonca aj tých, ktorí sa inkarnujú s Vami do rovnakých rodín. Sú to milujúce skúsenosti a putá, ktoré sa nikdy nepretrhnú. Po Vzostupe sa posuniete do vyššej dimenzie harmónie, kde sú všetky bytosti navzájom prepojené milujúcimi energiami a tak to aj ostane. Neexistuje žiadna príčina alebo dôvod aby to bolo inak a život je úplným šťastím.

Zem je tým najkrajším svetom a to ste ju ani nevideli v jej najnádhernejšom šate a lesku. To príde po tom ako Matka Zem dokončí svoje čistenie a bude schopná vrátiť sa do panenského stavu. Naposledy ste to zažili pred dávnymi vekmi v civilizáciách, ktoré sú dávno preč. Takže ako často hovoríte, to najlepšie len príde a budete mať na tom veľký podiel. Cítime, že si začínate presne uvedomovať aké významné je byť teraz na Zemi. Je to v skutku čas na vychutnanie si svojho oslobodenia sa spod všetkej temnoty s ktorou ste sa stretli.

Som SaLuSa zo Síria a môžem Vám povedať, že Galaktická Federácia Svetla tlieska Vášmu prístupu ku konečným časom a vieme, že máte silu a odhodlanie aby ste tým prešli a nárokovali si víťazstvo, ktoré je Vaše. Máte naveky našu Lásku a uznanie.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |