Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 11, 2012

SaLuSa, July 11, 2012

Teraz je najlepší čas aby ste zhodnotili Vaše vzťahy s priateľmi alebo rodinou. Často keď sa inkarnujete, tak ste umiestnení s dušami, ktoré ste poznali v minulých životoch a to z dôvodu, že máte medzi sebou nevyriešené záležitosti, ktorým musíte znova čeliť. Pretože máte medzi sebou blok, ten sa s Vami prenáša do každého života až kým sa nevyrieši. Keď ste spoločne umiestnení do rodiny, tak bez toho aby ste vedeli prečo sa môžete dostávať do sporov. Pretože sa od členov rodiny očakáva, že sa budú snažiť spolu vychádzať, dalo by sa predpokladať, že rozdiely budú ľahšie prekonané. Avšak nie vždy je to tak a niekedy sa môžu ešte zhoršiť.

Takže ak zistíte, že sa nachádzate v takej situácii, uvedomte si ako nastala a podniknite kroky na nápravu škôd vo Vašom vzťahu. Niekedy je najťažšie vedieť odpustiť a nie je to známkou Vašej slabosti. Buďte prvý kto ponúkne olivovú vetvičku, čo odstráni negatívne emócie ktoré v sebe držíte. Je lepšie riešiť ten problému hneď, ako sa ním nechať zožierať. Tí ktorí sa držia predstavy, že sú obeťou by mali pochopiť, že karma je výsledkom problémov medzi dvoma ľuďmi a obidvaja sa na tom podieľajú rovnako.

Tie duše, ktoré ľahko odpúšťajú čo im bolo vykonané ukazujú svoju spirituálnu pokročilosť, čím pomáhajú iným dušiam vo vývoji. Ide o to aby ste sa vyhli mysleniu na pomstu ktorá je zbytočná, pretože žiadna duša sa v určitom bode nevyhne čeleniu spirituálnej spravodlivosti. Neznamená to, že sa jedná o potrestanie, ide o karmu a rozhodnutie, že prijmete ďalšiu príležitosť aby ste ukázali, že si viete poradiť so svojimi problémami bez nepriaznivých následkov.

Nekontrolované emócie sú zdrojom mnohých problémov ktoré zažívate a sú väčšinou spôsobené egom a takzvanou hrdosťou. Ak chcete vzostúpiť do sfér kde existuje mier a harmónia, musíte tak začať žiť už teraz. Staňte sa takými, aké je to čo vnímate ako svoje vyššie Ja a osloboďte sa od svojho starého ja, ktoré je ovládané nižšími vibráciami a nedostatkom Svetla. Čas na boj o prežitie sa takmer skončil a čoskoro vstúpite do novej fázy kde nie je nedostatok, ale prebytok. Kde tí čo sú Temní viac nebudú schopní stiahnuť Vás dole a vziať Vám Vaše práva. Stojíte vo dverách slobody a mieru a len málo sa od Vás vyžaduje okrem toho, aby ste sa k ostatným správali ako k sebe samým.

Keby ste len mohli všetci pochopiť, že na toto obdobie ste čakali po celé veky. Minulosť sa rozpadáva a mali by ste jej dovoliť odísť z Vašich životov. Choďte vpred so skúsenosťami ktoré Vás pozdvihli a vedzte, že tie duše ktoré ste milovali a s ktorými ste žili robia to isté. Ak je vo vašich budúcich plánoch aby ste sa s nimi znova stretli, tak sa to stane, ale samozrejme mnohí budú putovať s Vami keď vzostúpite. Nik nerozbíja schválne vzťahy, ale musíte ostatným umožniť slobodnú vôľu, rovnakú ako máte vy.

Všetko čo leží pred tými ktorí vzostúpia má vyššie vibrácie a ako také to nepodlieha nižším vibráciám a udržiava si formu. Starnutie ako ho poznáte sa už nedeje a v podstate všetko ostáva v ideálnom stave. Viete si predstaviť aké úžasné je, keď neexistuje rozklad a smrť? Ale napriek tomu podmienky nie sú statické a zmena môže nastať bez toho, aby za sebou zanechala stopu odpadu, pretože nastáva okamžite. Pamätajte drahí, že toto sú sféry kde budete schopní tvoriť pomocou sily myšlienky a v prípade potreby aj to od-tvoriť.

Keď pomyslíte na to čo získate, určite sa oplatí vynaložiť všetko úsilie na to aby ste sa uistili, že vzostúpite. Váš zámer je jedna vec, ale musíte začať žiť Vašu pravdu teraz. Krásy Vesmíru ďaleko presahujú Vašu predstavivosť a život prekvitá všade, dokonca aj v priestore kde sa práve nachádzate. Všetky duše prežívajú to čo si vybrali ako spôsob na zdvihnutie svojich vibrácií, zatiaľčo v tom istom čase to pridávajú do množiny vedomostí z ktorej všetky ostatné duše môžu čerpať.

Keď opustíte Vašu dimenziu tak zistíte, že Jednota všetkého života je cenená a chápaná a z toho pramení láska a priateľstvo medzi všetkými civilizáciami. Avšak existujú individuálne skupiny tvoriace výnimku, ktoré by ste nazvali rebelmi, ale oni predstavujú len veľmi malé riziko, s ktorým sa dá ľahko vysporiadať. Niekedy sa infiltrujú z iných Vesmírov, ale môžu byť vrátení späť odkiaľ prišli. Na Zemi to bolo odlišné, pretože vy ste z oveľa nižších vibrácií ktoré umožňujú Bytostiam s podobnými vibráciami vstúpiť do Vášho priestoru. Musíme však zdôrazniť, že sme boli Vašimi ochrancami, ktorí držali neoprávnených návštevníkov ďaleko od Zeme. Ak by Galaktická Federácia necestovala s Vami, neboli by ste tam, kde ste dnes. Vo Vašom súčasnom cykle ste boli ako malé deti, ktoré potrebovali pomocnú ruku a ochranu.

My sme si užívali naše skúsenosti s Vami a naučili sme sa veľa o problémoch ktorým ste čelili. Pre nás to bolo veľmi uspokojujúce dobrodružstvo a tešíme sa na nádherné znovu zjednotenie, ktoré sa veľmi rýchlo približuje. Potom stretnete Vaše skutočné rodiny odkiaľ ste prišli pred mnohými vekmi. Bola to dlhá cesta, ale v skorších civilizáciách akou bola Atlantída sme sa z mnohými z Vás stretli, pretože v určitých obdobiach keď boli vibrácie vyššie, sme boli pravidelne medzi Vami. Atlantída mala svoje pozitíva aj negatíva a na konci bola zodpovedná za svoje vlastné zničenie. Tak ľahko sa to na Vašej Zemi mohlo stať znovu, ale nestalo sa tak vďaka našej prítomnosti a zásahom.

Vaším osudom je vzostúpiť a akékoľvek narúšanie zo strany Temných to nemôže zmeniť. Nie je len príliš neskoro, ale ich mocenská základňa sa teraz rozpadá a je takmer nefunkčná. Ako by ste povedali – pobehujú v zdesení a boli tak arogantní, že si nikdy ani len nepredstavili, že ich plán by mohol zlyhať. Teraz v zúfalstve útočia z posledných síl, ale to bude všetko, pretože budú odstránení z pozícií o ktorých si mysleli, že sú nedobytné. Nikdy sa nebojte drahí, máme všetko pod kontrolou a budeme Vás ochraňovať až do posledných momentov.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |