Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 9, 2012

SaLuSa, 9. novembra 2012

Dlhé čakanie sa skončilo a Obama si je vedomý toho čo sa od neho očakáva a je to ten správny muž na túto prácu. Ako každá iná duša, aj on sa pripravoval na toto obdobie vo svojom živote aby dosiahol hlavný cieľ plánu svojej duše. Bude čoskoro pripravený a schopný pokračovať v zmenách o ktorých vie, že sú potrebné pre posun ľudstva vpred. Sme s ním v stálom kontakte a bol priebežne informovaný o tom, aká je jeho úloha. Čoskoro sa vykoná niekoľko právnych úkonov, ktoré budú znamenať skutočný začiatok odstraňovania hlavných členov Iluminátov. To efektívne odstráni posledné stopy moci ktorú ešte majú a ich posledné nádeje na udržanie sa. To potom umožní hlbšie očistenie od Temných na nižších úrovniach.

Žiadame Vás, aby ste nepoľavovali vo svojej snahe šíriť Svetlo, pretože kolektívne vedomie Ľudstva ešte stále potrebuje každú podporu a povzbudenie aby sa rozšírilo. Mierne povedané, nastane dosť veľké prebudenie keď pravda začne vychádzať najavo a chceme aby to malo pozitívny dopad a nie aby to vyvolalo strach. Ľudia nemajú radi zmenu o ktorej vedia, že ohrozuje ich stabilitu a komfort v tom čo poznajú a na čo sú zvyknutí. Avšak nemalo by dlho trvať, kým my budeme môcť zohrať našu úlohu a otvorene s Vami komunikovať. Jedna vec je telepaticky Vám posielať naše odkazy, ale chceme aby sme boli videní takí akí sme. Naša prítomnosť čoskoro prekoná akýkoľvek strach z nás, pretože bude jasné, že prichádzame ako Vyslanci Mieru.

Stále požadujeme aby bolo nariadené Vašej Armáde nestrieľať na nás, ak sa máme voľne pohybovať na Vašej oblohe. Aj keď sa môžeme vyhnúť nebezpečenstvu, želáme si aby sme mohli prísť bližšie ku Vám a kontaktovať Vás bez akéhokoľvek rizika pre Vás. Tí z Vás ktorí sú citliví si určite všimli, že sa častejšie ukazujeme tam, kde sa stretávajú skupiny tých ktorí šíria Svetlo a tak to bude pokračovať. Je to náš spôsob, ktorým Vás nielen chránime, ale Vás aj umiestňujeme do väčšieho Svetla tak, že všetci zúčastnení sú ešte viac pozdvihovaní. Toto bola Vaša skúsenosť na konferencii v Sedone a niektorí z Vás boli z toho nadchnutí. Len si predstavte ako by to bolo keby to takto bolo každý deň, pretože čoskoro sa to stane prirodzenou každodennou skúsenosťou. Dotkli ste sa vyšších vibrácií a uvedomili ste si aký nádherný pocit to je.

Tento mesiac a samozrejme ten nasledujúci budú neustálym prílevom energií, ktoré úspešne pozdvihnú Vaše vibrácie ešte vyššie. Každá duša bude ten efekt cítiť či už takým alebo onakým spôsobom a tí z Vás, ktorí sú už pevne na svojej ceste Vzostupu ich absorbujú celkom ľahko. Pre tých ktorí sa im doteraz neotvorili, to môže byť zložitá skúsenosť, pretože telo ešte nie je pripravené ich prijať. Je pravdepodobné, že budú zmätení a nebudú schopní pochopiť čo sa deje. Je čas byť v rovnováhe a relaxovať, pretože stres je najväčší nepriateľ, keď sa snažíte pripraviť sa na pozdvihnutie. Vaše konečné oslobodenie sa spod pazúrov Temných by Vám malo pomôcť uvoľniť akékoľvek napätie alebo negatívne pocity aby mohlo Svetlo prúdiť dnu.

Naši spojenci sú teraz motivovaní viac ako kedykoľvek predtým a môžu pokračovať so svojimi plánmi, ktoré boli po dlhú dobu zdržiavané. Teda môžu vykonávať tú administratívnu prácu, ktorá nám umožní všetko posunúť dopredu. Tak ako Vy, aj my sme netrpezlivo čakali na tento čas, kedy sa udalosti začnú uskutočňovať. Musíme poďakovať všetkým Pracovníkom Svetla za ich oddanosť voči svojim individuálnym úlohám, pretože bez Vás by záležitosti neboli tam kde sú dnes. Teraz si zaslúžite obrať ovocie svojej práce a čoskoro sa budete tešiť z toho, že sa stanete súčasťou zmien, v ktorých môžete hrať aktívnu úlohu. Dualita sa pomaly vytráca aby bola nahradená slobodou a mierom pre všetkých ľudí.

V tomto momente je treba „počkať a uvidieť“ ako sa veci odteraz budú vyvíjať. My sa teraz sústredíme na vládne zmeny, aby naši vybraní reprezentanti mohli byť identifikovaní a mohli urýchliť svoju prácu. To vyústi do základne nových predstaviteľov, ktorým ležia Vaše najlepšie záujmy na srdci. Čoskoro budete schopní dôverovať tým, ktorí dostanú právomoc rozhodovať vo Vašom mene. Už nebude viac hier na dve strany a falošných sľubov. Pritiahli ste na Zem tak veľa Svetla, že ste právoplatne nastavili vysokú vibráciu, ktorá už neumožňuje ľuďom s nižšou vibráciou dostať sa k moci. Práve z toho dôvodu je na mieste ich odstránenie.

V budúcnosti, keď si budete voliť svojich vodcov, budú volení spomedzi tých, čo sú vysoko spirituálne vyvinutí. Múdre hlavy budú vládnuť podľa dohôd a rozhodnutí založených na láske a všetkom čo Vám prináša radosť a šťastie. Žiadna duša nebude mať skrytý motív vo svojom srdci alebo vo svojej mysli, pretože na vyššej úrovni je všetko čisté a zo Svetla. V spoločnosti ostatných milujúcich duší je život extázou a kompletný a je neustálou oslavou božstva. Úplne všetko po čom by ste mohli túžiť Vám bude prístupné a s Vašou vlastnou tvoriacou silou Vám nič nebude chýbať. Po tak dlhom živote v dualite, budú zmeny ktoré nastanú doslova ako z iného sveta. Život nebude ničím pripomínať to čo ste doteraz zažili a vo veľkej miere predčí Vaše očakávania.

Takže Drahí, oddychujte s ľahkosťou a tešte sa z toho čo sa čoskoro uskutoční. Akékoľvek nepríjemnosti počas uskutočňovania zmien budú krátkodobé a s našou podporou zaistíme, že bude o Vás postarané. Samozrejme, jedná sa o masívne zmeny, ale my sme viac ako schopní túto úlohu splniť. Už teraz máme stovky a stovky lodí vo Vašej atmosfére a masívne Materské lode tesne za ňou, ktoré môžu zabezpečiť všetko čo potrebujete vo veľmi krátkom čase. Mnohí z Vás nás navštívili vo svojom spánkovom štádiu a keď sa s Vami budeme môcť slobodne stretnúť, budete si pamätať stretnutia, ktoré sa tam uskutočnili. Naša Galaktická Federácia Svetla sa skladá z tých Hviezdnych národov, z ktorých väčšina z Vás pôvodne pochádza. Takže akonáhle sa spojíme nastane mnoho veľmi emociálnych stretnutí, pretože stretnete svoju skutočnú rodinu.

Som SaLuSa zo Síria a hovorím Vám, že rôzni členovia našej Federácie sa na ostatných pozerajú ako na Jedno. Na Zemi máte tendenciu držať sa spolu s vlastnými a nie ste ochotní sa ľahko premiešavať tak ako my. Buďte pripravení odsunúť nabok takéto pocity a tešiť sa z vedomia, že ste všetci Jedným. Do času kedy sa stretneme Vám budeme posielať našu neobmedzenú Lásku, aby ste sa dobre cítili.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |