Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 8, 2013

SaLuSa, 8. marca 2013

Svet je stále v štádiu nepokojov, ale my vidíme, že všetko postupuje ako bolo zamýšľané na prinesenie výsledkov, ktoré sú potrebné na to, aby Vás pevne posunuli na cestu Nového Veku. Staré systémy a cesty duality sa ukazujú také akými skutočne sú, nástrojmi na udržanie Vás pod kontrolou. Musia byť odstránené alebo zmenené, ak má nejaká ich časť byť schopná zostať vo vyšších vibráciách. Niektoré zmeny sa dejú celkom prirodzene, ale niektoré situácie sú umelo vytvárané a potrebujú extra pozornosť ak majú byť odstránené. Navrátenie Vašej slobody je takouto oblasťou a na zmenu zákonov, ktoré boli predstavené z dôvodu obmedzenia Vašich práv sú potrebné právne prostriedky. Na to bude potrebný čas a najlepšie to bude možné urobiť keď sa uskutočnia vládne zmeny. Od tejto zmeny toho veľa závisí a buďte si istí, že prostriedky na jej dosiahnutie už sú na mieste.

To čo si mnohí z Vás už uvedomujú je, že po pozdvihnutí z 21. decembra nastala zjavná zmena v prístupe ľudí voči sebe. Prebudenie takisto viedlo k tomu, že sa viacerí spojili v tom najlepšom záujme pre všetkých. Zodpovední sú teraz vedení k riešeniu záležitostí, ktoré ovplyvňujú Vás všetkých a Váš životný štandard. Začínate chápať, že ste boli manipulovaní a zneužívaní tými pri moci. Bolo to zámerné a nebyť Vášho osvietenia, skončilo by to Vaším úplným uväznením. Možno to znie prehnane, ale Ilumináti na tomto cieli pracovali po tisícročia.

Budúcnosť bola predpovedaná a silám Svetla bol tiež daný cieľ na dosiahnutie a to ten, aby Ilumináti nikdy nedosiahli ten svoj. Mohli by ste povedať, že to teda nebol žiaden zápas, pretože Svetlo vždy bude víťazom za takýchto okolností. Avšak nikdy to nebolo bez svojej ceny pre Ľudstvo, dokonca boli obetované aj životy a pamätajte, že Vy všetci ste dobrovoľne poskytli svoje služby. Po pravde povedané, tie skúsenosti urýchlili Vašu evolúciu, takže to čo ste dali nebolo zbytočné alebo bez svojej hodnoty. Skutočne ste boli v hĺbkach temnoty a teraz ste pevne na svojej ceste k úrovniam, kde môže existovať len Svetlo.

V priebehu najbližších niekoľkých rokov uvidíte tie nádherné zmeny, ktoré Vás napokon privedú k „zasľúbenej zemi“ a budete žiť v krištáľových mestách Svetla, ktorých stálou súčasťou budú čistota a poriadok. To znamená, že sa prepracujete cez niekoľké vzrušujúce stupne zmien aby ste ten stupeň dosiahli a mohli sa posunúť od Vašej závislosti na fosílnych palivách k voľnej energii. Už sa to začína uskutočňovať, ale najskôr musia byť odstránení z cesty tí, čo sú proti takýmto zmenám aby do toho viac nezasahovali.

Keď sa to dostane na takú úroveň, ktorá nám umožní otvorene byť s Vami, budete sa môcť stretnúť s Vašimi priateľmi z Vnútornej a ďalšie dôležité obdobie vo Vašej evolúcií môže začať. Veľmi rýchlo doženiete stratený čas a stanete sa Galaktickými Bytosťami, ktorými v skutočnosti ste a boli ste predtým ako ste súhlasili zažiť nižšie vibrácie. So všetkými týmito zmenami príde obrovská radosť zo samotného života, ktorý bude napĺňajúci a poskytne Vám veľké uspokojenie. V skutočnosti sa budete čoskoro sústrediť na Vaše nové skúsenosti, takže Váš čas v dualite rýchlo zapadne do zabudnutia.

Smrť ako taká už nebude obavou, pretože Vy sa rozhodnete kedy si želáte presunúť sa do inej skúsenosti. Výmena tiel bude taká jednoduchá ako prezlečenie oblečenia. A to vedie k faktu, že ako rastú Vaše tvorivé sily, „vmyslíte“ sa do akejkoľvek podoby v akej sa chcete ukázať. Všetky tieto vylepšenia Vám dajú omnoho viac času pre seba a „práca“ ako ju teraz poznáte bude niečo čo nebudete musieť robiť aby ste prežili. A tiež Vám nebude zaberať toľko času ako v súčasnosti. Napokon, peniaze prestanú mať význam, pretože budú už dávno nepotrebné a to nastáva vtedy, keď spoločnosť spolupracuje pre blaho všetkých. Všetky Vaše potreby budú zabezpečené a mnohé z nich budú môcť byť naplnené „myšlienkou“ keď ich budete potrebovať.

Drahí, sme si vedomí, že niektorí z Vás sa stále cítia podvedení, že navonok sa 21. decembra nič nestalo, ale stalo sa toho oveľa viac ako bolo zjavné a nedošlo k poľaveniu našej pomoci k tomu, aby sa záležitosti nádherne uzavreli. V skutočnosti sa všetko deje v tom správnom čase a keďže my žijeme „Teraz“, nezdieľame tie isté skúsenosti ako Vy. Opustite čas, pretože už nie je spoľahlivý a nikdy nebol stály. Choďte s prúdom a nechajte veci aby prišli k Vám keď to bude možné a zistíte, že sa môžete stále viac spoľahnúť na svoju intuíciu. Chápte, že nastane bod kedy budete schopní okamžite cestovať len pomocou myšlienky. Súčasnosť, minulosť a budúcnosť budú jedným a akonáhle budete Galaktickými Bytosťami, budete môcť cestovať za hranice svojho vlastného Vesmíru, ak si to budete želať.

Niektorí z Vás sú tak silno zviazaní s pozemskými záležitosťami, že zabúdate kam Vás Vaša budúcnosť zavedie. Nezľahčujeme Vaše problémy, ale prosím verte, že všetko sa udeje tak, aby Vám to dalo takú skúsenosť, ktorú potrebujete na svoj vývoj. Ak ju vidíte ako nepríjemnosť, zastavte sa a zamyslite sa nad tým aká lekcia je v nej pre Vás. Dualita môže končiť, ale ešte stále ste s ňou úplne nepreťali všetky svoje prepojenia. Existuje aj karma, ktorá sa ešte musí odohrať a je to súčasťou Vášho osobného čistenia. Viďte to tak ako to skutočne je a potom to nechajte odísť. Ak to zahŕňa iných ľudí o ktorých si myslíte že nesú za to tiež zodpovednosť, prosím nechajte súdenie bokom a odpustite všetkým zúčastneným. Nič sa vo Vašich životoch nestane bez dobrého dôvodu, takže akceptujte to čo príde s milosťou a dobromyseľnosťou.

Som SaLuSa zo Síria a som šťastný, že pokračujete v práci na svojom vlastnom pozdvihovaní a dávate do praxe to, čo ste sa naučili. Rýchlosť akou rastiete do Svetla je pozoruhodná a tým že to robíte, každý jeden pomáhate pozdvihnúť všetky ostatné duše. Máte kolektívne vedomie a keď dosiahne kritickej úrovne zažijete tú najúžasnejšiu skúsenosť Vzostupu. Stále pokračuje a nič ste nestratili tým, že ste na na to pripravovali a v skutočnosti ste tým veľa získali. Držte sa pevne svojho zámeru dosiahnuť naplnenie a dostanete sa tam s ľahkosťou.

Som SaLuSa zo Síria a cítim požehnanie, že môžem s Vami takto komunikovať. Robím to s Láskou a Svetlom v mene Galaktickej Federácie Svetla.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |