Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 1, 2013

SaLuSa, 1. marca 2013

V mnohých častiach sveta staré energie kolabujú a s tým prichádza možnosť aby boli nahradené novým systémom. Čaká nachystaný nastúpiť, pretože väčšina práce bola vykonaná na zabezpečenie toho, aby bol pripravený začať fungovať. Prináša so sebou určitú mieru neistoty, pretože všetko čo budete po určitú dobu vidieť budú znamenia rozpadu. Euro je veľmi nestabilné a niektoré ostatné meny sa tiež nedržia veľmi dobre. To všetko ukazuje na veľkú zmenu, ktorá tiež prinúti banky prehodnotiť svoje metódy obchodovania. Ony vedeli, že to prichádza, ale snažia sa odvrátiť nevyhnutné, čo ale nebude mať žiaden zmysel. Už existuje dohoda medzi mnohými krajinami o navrhovaných zmenách a je len otázkou čakania na správny moment aby sa začalo.

Čoskoro sa uskutoční Odhalenie, ale nečakajte, že to v počiatočných fázach bude ďalekosiahle. Bude potrebný čas na to aby sa odhalilo utajenie, ktoré sa spája so všetkým čo sa týka Mimozemšťanov a UFO. Avšak akonáhle začne pravda vychádzať najavo, otvoria sa stavidlá s informáciami o nás a našich minulých kontaktoch, ktoré sme s Vami mali. Zaberie to čas zverejniť pravdu o zainteresovanosti Vašich Vlád so Šedými a využívaní pokročilej technológie, ktorá im bola daná. Našou najväčšou túžbou je, aby bola naša prítomnosť oficiálne uznaná s ubezpečením, že naše kontakty boli vždy mierumilovné s víziou pomôcť Ľudstvu. Žijeme podľa Svetla a dodržiavame protokoly a Božie Zákony v jednaní s Vami.

Časom sa dozviete viac o našom kontakte s Vami po tisíce rokov a zistíte, že sme plnili úlohu Vašich Ochrancov. Monitorovali sme Váš rast a pomáhali sme Vám prekonávať prekážky, ktoré by mohli významne pozdržať Váš vývoj. Samozrejme sú limity na to, ako ďaleko môžeme zájsť, pretože nemôžeme zasahovať do situácií, kedy znášate svoju vlastnú karmu. Musíme sa stiahnuť do úzadia, ale to nám nebráni snažiť sa uľahčiť Vám Vaše skúsenosti tým, že Vám neprestajne posielame Lásku a Svetlo. Teraz Vás tesne sprevádzame tým, čo sa ukáže ako veľmi aktívny čas, kedy budeme mať dovolené sa ešte viac k Vám priblížiť. Opakovane vídate naše lode a často vo veľkých skupinách, pretože pokračujeme v čistení Vašej atmosféry a sledujeme tých, čo sú stále odhodlaní spôsobovať problémy.

V minulosti bolo mnoho referencií na zatýkanie tých, čo sú vodcami Temných a boli neustále zhromažďovaní. Tiež ste počuli o „zadržaní“ a týmto spôsobom sme boli schopní vo veľkej miere obmedziť ich aktivity. Masové zatýkanie bolo posúdené ako spôsob, ktorý by medzi Vami vyvolal paniku, pretože len málo z Vás by malo nejaké vedomosti o tom, prečo sa to deje. Takže sme zvolili postupné zmeny a umiestnili našich reprezentantov, ktorí sú našimi spojencami do pozícií, ktoré dávajú viac kontroly tým, čo sú zo Svetla. Avšak akonáhle budeme môcť otvorene vystúpiť, uvidíte ako sa zmeny uskutočňujú veľmi rýchlo, na čo sme už dlho pripravení. Ubezpečujeme Vás, že napokon si budete užívať všetky výhody, ktoré Vám boli sľúbené a urobíme všetko čo budeme môcť, aby sme Vám pomáhali.

Je dôležité, aby ste dávali svoju energiu na to čo je čisté a pozitívne, bez jej míňania na záležitosti týkajúce sa Iluminátov a ich činov. Ich čas je teraz veľmi obmedzený, pretože ich akcie sú okliešťované do tej doby, kedy budú môcť byť úplne zastavené. Už nepredstavujú takú hrozbu ako kedysi a Bytosti Svetla obmedzujú ich moc tak, aby mohli byť držaní pod kontrolou. Teraz ešte nemôžeme uskutočniť to, aby médiá začali dôkladne a správne informovať, ale príde to a už nebudete mať žiadne pochybnosti ohľadom správ ktoré dostávate. Vo väčšine záležitostí sa na Vás obraciame aby ste veci naštartovali a tým nám dovolili pridať sa k Vám pomocou Zákona Príťažlivosti. Prišli ste na Zem zažiť dualitu a stále zažívate niektoré „zbytky“ dokonca aj keď jej cyklus bol ukončený. Existujú nedokončené činy, ktoré prinášajú temnú energiu na svetlo, aby sa vyčistila a to je čas na Vaše zapojenie.

S dátumom 21. decembra ste sa mali na čo sústrediť, ale teraz keď prešiel je to viac otvorené, pretože máte pred sebou veľa udalostí, ktoré máte prežiť a nie ste si istí kedy sa uskutočnia. Povedali by sme aby ste sa sústredili na kolektívne chápanie všetkého čo príde s vyššími vibráciami. Potom budete robiť všetko čo od Vás môže byť požadované a urýchlite zmeny. S takým veľkým dlhom vo svete je jasné, že jedinou odpoveďou na Vaše problémy je úplné odpustenie dlhu. Je to súčasťou plánu, ktorý poznáte ako NESARA a spolu s hojnosťou rýchlo zabezpečí prekvitanie Vašej komunity. Skutočné odpovede na Vaše problémy sú relatívne jednoduché, ale nájdenie tých správnych ľudí na ich predstavenie tak jednoduché nie je. Budete sa musieť spoľahnúť na masívne zmeny, ktoré budú sprevádzať vládne zmeny a potom bude všetko možné.

Už ste si určite všimli, že čas sa aj naďalej zrýchľuje a predtým ako si uvedomíte kde sa nachádzate udalosti zrazu naznačia, že éra veľkých zmien sa začala. Dovtedy očakávame, že budeme uznaní a budeme s Vami aktívne spolupracovať aby sme mohli spojiť sily a rýchlo pokročiť. Oslavy nastanú keď na ne bude správny čas, ale svetový mier je nutný, pretože všetky hrozby vojnových činov sa musia zastaviť. Máme prostriedky a právomoc vynútiť si to ak to bude považované za nevyhnutné. Neexistuje možnosť aby bolo akékoľvek narušenie tolerované a akonáhle bude čistenie ukončené, neočakávame v skutočnosti vôbec žiadne problémy. Vidíte Drahí, že nedošlo k poľaveniu nášho zapojenia vo Vašom Vzostupe, ktorý stále napreduje aby Vás priviedol do Zlatého Veku.

Čas dominoval vo Vašich životoch, ale ako sa viac ponárate do vyšších vibrácií, tak bude mať menšiu dôležitosť. Začnete chápať koncept toho, že všetko je Teraz a jednoducho pôjdete s prúdom. Vieme, že ste zvyknutí plánovať využitie svojho času, ale keď dokážete nechať veci prirodzene plynúť tak ako prídu, život bude pre Vás oveľa jednoduchší. Je pre Vás ťažké uvažovať o živote bez času ako ho teraz chápete, ale budete sa cítiť absolútne slobodní a užívať si život, ktorý je mierumilovný a napĺňajúci. Ako sa Vaše vnímanie času zmení, tak sa zmenia aj Vaše skúsenosti.

Som SaLuSa zo Síria a cítim sa požehnaný, že môžem mať s Vami toto spojenie. Posielam ho s Láskou a Svetlom v mene Galaktickej Federácie Svetla.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |