Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 8, 2013

SaLuSa, 8. februára 2013

Kde Vás Vaše cesty teraz vedú po vzrušení zo Vzostupu, dokonca aj keď nepriniesli so sebou tie veľmi očakávané zmeny. Ako sme Vás informovali, vôbec nič ste nestratili tým, že Vzostup prešiel spôsobom, ktorý nebol schopný priniesť tie dlho očakávané zmeny. Zostávajú pripravené na príchod na scénu, kedy budú môcť byť koordinované takým spôsobom aby boli maximálne užitočné pre všetkých. Ste si vedomí toho, že starý systém nemôže zostať, pretože zmeny slúžia najvyššiemu záujmu všetkých a to je celý dôvod ich nastolenia. Ľudia sa budú nevyhnutne snažiť držať sa toho čo majú, ale ak ste jedným z tých čo strácajú, nebojte sa. Zámerom je pozdvihnúť všetkých tých čo sú pripravení a napokon nebude nikto existovať v systéme, ktorý podporuje nedostatok.

Tvrdo sme pracovali spolu s našimi spojencami aby sme priniesli nielen rovnosť, ale aj hojnosť. Zmeny sa budú zdať ako z rozprávky a navyše budú riešiť záležitosti, ktoré Vás brzdili. St. Germain je veľkým bojovníkom, ktorý disponuje obrovskou silou a dohliadne na to, že nikto Vám nezabráni v nárokovaní si toho, čo Vám právom patrí. Je obdarovaný Božou Mocou a nikomu nedovolí skúšať triky na oddialenie distribúcie Fondov Prosperity. Temní skutočne nemajú žiadne tromfy ktorými by zastavili postup do Zlatého veku, áno môžu byť nepríjemní, ale budú odstránení z cesty a umiestnení tam, kde nebudú mať vôbec žiadnu moc. Už všetci sme mali dosť ich zdržiavacích a narúšacích taktík. Ďaleko presiahli svoju právomoc a už to viac nebude tolerované.

Medzitým milióny Pracovníkov Svetla bolo schopných rozoznať v sebe zmeny a pokračujú v prinášaní ešte väčšieho množstva Svetla na Zem. Sú v popredí masívnej akcie na úplné ukotvenie ešte väčšieho množstva Svetla na Zem. Tento rast nemôže byť zablokovaný a bude pokračovať v budovaní Vašej budúcnosti. Je to ako obrovská snehová guľa, ktorá pohybom narastá. Verte nám Drahí, tento rok Vás pripraví na veľké pokroky. Potom čo pretnete prepojenia s dualitou, ktorú ste boli zvyknutí prežívať, posuniete sa na ďalšiu úroveň, ktorá Vám prinesie všetko čo potrebujete aby ste začali budovať svoju vlastnú Galaktickú spoločnosť. Pamätajte, že dokonca aj teraz sa stávate Galaktickou Bytosťou. Telesné zmeny sa po celý čas objavujú tak ako odstraňujete tie energie, ktoré sú súčasťou Vašej príťaže a zvyšujete svoje Svetlo.

Časom sa vrátia Majstri a pomôžu Vám vo Vašom vývoji. Starali sa o Vás a sledovali Váš vývoj po dlhý, dlhý čas. Avšak tí, čo nemôžu nájsť odpovede vo vnútri sa pravdepodobne vrátia k starému systému a tým, že majú slobodnú vôľu budú hľadať cestu pokroku prostredníctvom svojich náboženských presvedčení. Každej duši musí byť dovolené sledovať svoju stanovenú cestu a napokon pravdu pochopí. Budeme sa tešiť keď sa to stane, pretože si želáme aby ste videli, že „VŠETKO JE JEDNÝM“. Dualita bola ťažkou úlohou, ale naučené lekcie už nikdy nebudete musieť znovu prekonať. Obdivujeme Vašu húževnatosť a odhodlanie úplne sa vložiť do toho čo robíte napriek tomu, že bolo toho veľa čo odvádzalo Vašu pozornosť. Máte taký pozitívny postoj a ste pripravení prejsť dlhú vzdialenosť aby ste dosiahli úspech. Držte sa tejto cesty a všetko príde v správnom čase. Každá duša má svoj životný plán a niekedy zíde z cesty, ale jej Radcovia sú poruke aby jej asistovali. Ale keďže sú tu konečné časy, nezáleží na tom či zablúdite, pretože sa musíte vrátiť späť čo najrýchlejšie. Musíte si byť vedomí možností, ktoré Vás vedu späť a Vaši Radcovia budú pracovať veľmi tvrdo aby Vás nasmerovali tým správnym smerom. Nikto len Vy sami si stanovujete ciele a keďže ste s tým súhlasili, má zmysel snažiť sa držať sa tej cesty tak ako sa len dá. Ak zlyháte, nebude to z dôvodu, že by Vás Vaši Radcovia chceli prinútiť ísť po tej správnej ceste. Avšak neobávajte sa o to príliš, pretože existuje veľa ciest ktoré vedú k naplneniu.

Všade okolo Vás sa svet Temných rúca a ich organizačná štruktúra je v troskách. Mnoho z hlavných ľudí je zadržaných a postupne sa ich schopnosť útočiť na Svetlo zmenšuje. Zatýkania pokračujú a počet Iluminátov sa drasticky znižuje. Všade okolo Vás je odhaľovaná korupcia a prisluhovači budú odstránení tak, že nebudú mať už žiaden vplyv. Je potrebné aby ste vedeli ako veľmi boli Vaše životy ovplyvnené tými, čo sa rozhodli vládnuť silou. „Krajina slobody“ je mýtom vytvoreným na to, aby pred Vami ukryl pravdu, ale pôvodne existovali ľudia, ktorí mali tú správnu víziu a pochopenie, ale boli premožení Temnými. Počas celej Vaše histórie ste boli zavádzaní a iba málo Prezidentov bolo schopných prelomiť pevnosť vybudovanú okolo Vás Iluminátmi. To sa všetko mení Drahí a nebudete musieť dlho čakať aby ste videli niektoré výsledky, pretože viac našich aktivít bude vykonávaných otvorene. Bude to náš spôsob ukázania, že sme na Vašej strane a s Vami.

Naša Federácia je tak ako vždy aktívna, zaoberáme sa nukleárnymi zariadeniami, ktoré Temní schovali a skutočne monitorujeme kam sa presúvajú a sme pripravení ich deaktivovať. Žijete v bláznivom svete, kedy sa len veľmi málo zamýšľate nad dôsledkami ich odpálenia. Avšak my sme pripravení na všetky možnosti a pripravení zakročiť ak by sa zdalo, že záležitosti sa vymykajú spod kontroly. Všeobecne povedané máme mnoho inšpektorov, ktorí pravidelne kontrolujú nukleárny arzenál, takže vieme ktoré krajiny sú schopné nukleárny útok uskutočniť. Želáme si aby ste si spolu sadli a našli cestu ako zabrániť nukleárnej vojne. Chvastanie, ktoré si niektoré krajiny zvolia keď sa navzájom ohrozujú má potenciál vyústiť do nukleárneho holokaustu. My nedovolíme aby sa to stalo a je to v súlade s Božím nariadením.

Som SaLuSa zo Síria a vidím ako ste blízko dosiahnutiu mierového riešenia, ktoré dovolí aby mier vstúpil na Zem. Ste tak blízko ukončeniu všetkých vojnových stavov, ale vyžaduje si to úprimný prístup tých, čo sa stále môžu obávať väčších mocností. Máte to na dosah a Vodcovia sa musia urgentne týmto problémom zaoberať. Dôvera je v skutočnosti veľmi zriedkavá čo sa týka zbraní. Je pravdivé povedať, že ľudia už mali dosť vojen a ničenia zdrojov. Mier nie je tak ťažké priniesť a želáme si aby ste vložili svoje srdce a dušu do toho, potom sa záležitosti skutočne rozhýbu.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |