Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 7, 2012

SaLuSa, March 7, 2012

Viacerí z Vás začínajú veriť, že zmeny sa stávajú významnými a tí, ktorí sú pripravení hľadať detaily, ich nájdu. Po niekoľkých sklamaniach bola dosiahnutá úroveň, kedy veci pokročili až do bodu, v ktorom už Temní nemôžu zastaviť alebo zvrátiť čo sa deje. Ich dni sú spočítané a čelia rozpakom zo straty svojej pozície a bohatstva. Často boli obe získané pomocou podplácania a korupcie a čo sa teraz deje je pre nich niečo nevysloviteľné. Nielen že sú nútení vzdať sa svojich pozícií, ale prídu aj o svoje podvodom nadobudnuté zisky. Spravodlivosť bude vykonaná podľa ich zločinov a bude to pre nich cenná lekcia. Pristupuje sa k nim bez rozdielov rovnako ako k iným dušiam a napravia zlo, ktoré napáchali.

Ani jediná vec nie je vynechaná, keď hodnotíte každý život a nič nemôže byť ukryté. Všetko bude videné a pochopené presne z dôvodu prečo sa to stalo a ak to bude potrebné na objasnenie, niektoré aspekty môžu byť prežité znovu. To sa týka všetkých, ktorí boli zúčastnení vo Vašom živote a prirodzene keď nastane čas, oni tiež prežijú podobnú spomienku. Ak máte previnilé tajomstvá, najlepšie urobíte ak si odpustíte, pretože nikto to za Vás nemôže urobiť. Tým sa vyhnete potrestaniu seba samých čo nie je potrebné, pretože každá skúsenosť sa považuje za nositeľa lekcie pre Vás. Pokračujte vo svojom živote a uistite sa, že neurobíte znovu tú istú chybu, pretože si môžete byť istí, že budete skúšaní znovu. Karma môže byť vyčistená v tom istom živote v ktorom sa stala, aj keď väčšinou je normálne, že sa prenáša a prejaví sa v budúcom živote.

Predtým sme spomínali, že existuje Zákon Milosti, ktorý môže byť použitý na Vaše uvoľnenie spod Karmy, ktoré sa uplatňuje o to viac, čím ste bližšie ku konečným časom. V skutočnosti spomedzi všetkých Vašich životov sa v tom terajšom bude objavovať viac okamžitej Karmy, pretože si ju neponesiete so sebou do Vzostupu. Takže Drahí, všímajte si Vaše skúsenosti, sú tu kvôli Vášmu vývoju a preto zistite čo Vám hovoria. Niektorí Pracovníci Svetla sa už dostali za hranicu, kedy ich terajšie životy už pre nich nemajú žiadne lekcie. Stoja oboma nohami na časovej línii Vzostupu, zvýšili svoju úroveň vedomia a preťali spojenia k nižším vibráciám. Inštinktívne budete vedieť, ktoré to sú a môžete požiadať o pomoc, ak máte akýkoľvek problém v ich vyčistení. Často sa hádate sami so sebou ohľadom vzdania sa niečoho, čo Vám prináša pôžitok, dokonca aj keď je to škodlivé pre Vaše fyzické telo a je to spirituálne neakceptovateľné. Závislosti sa ťažko ovládajú, ale keď máte pevný zámer ich prekonať, budete úspešní.

Nie sú to len zlé stravovacie návyky, ktoré ničia Vaše telo, ale aj zneužívanie vyplývajúce zo zlých zvykov a negatívna energia vytvárajúca sa z nadávok a neharmonickej hudby. Narušenia ktoré spôsobujú, Vás môžu otvoriť chorobe ako fyzickej tak aj mentálnej ak v tom pokračujete. Vaše telo má pozoruhodné uzdravujúce schopnosti, ktoré prevládnu akonáhle sa rozhodnete pre inú cestu v živote. Vzostup sa už približuje a bolo by múdre stanoviť si presne čo chcete a ako to dosiahnete. Je to Vaša voľba, takže sa rozhodnite čo si želáte urobiť a pracujte na tom.

Zvuk má dôležité miesto vo Vašich životoch a ste obklopení takou kakofóniou rozdielnych zvukov a niektoré z nich sú za hranicou Vašej schopnosti počuť ich. Preto má Váš výber hudby veľký vplyv na to, ako sa cítite. Čisté zvuky sú pochopiteľne veľmi prospešné a nesú uzdravujúce kvality, preto sú používané na terapeutické účely. Vaše hlavné Čakry sú sériou energetických centier od Vašej Základnej čakry po Korunnú čakru a podľa toho, v akej kondícii sa nachádzajú si budete užívať zdravie alebo chorobu. Zvuk ich môže priniesť do rovnováhy, alebo ich deformovať spolu so žľazami za nimi, čo je škodlivé pre Vaše zdravie a pohodu. Zvuk môže ničiť a dokonca aj zabíjať, je až taký silný a niekedy sa používal ako zbraň vo vojne.

Vo vyšších dimenziách neexistujú neharmonické zvuky a ste obklopení energiami, ktoré sú v rovnováhe a sú nádherné. Pozdvihujú Vaše jemné telo a dušu a dalo by sa to opísať ako zmyslová skúsenosť. Opýtajte sa hocikoho, kto bol v astrálnych sférach nazývaných Summerland, aké to je a oni Vám určite povedia, že ste obklopení mierumilovnou a láskyplnou energiou. A to je iba to čo nazývate štvrtou hustotou a keď vzostúpite, pôjdete ešte ďalej do piatej. Takto si môžete predstaviť aké to musí byť a nie je prekvapením, že duše len neochotne opúšťajú takéto úrovne. Vyrovnávate sa s nižšími vibráciami na Zemi, pretože sa si na ne zvykli, ale v kontraste s vyššími sú ťažké a zložito ovládateľné. Avšak stali ste sa odborníkmi na fungovanie v nich a každý jeden z Vás je za to chválený.

Nie všetci z nás v Galaktickej Federácií prešiel cez ľudskú skúsenosť. Preto sa o Vás veľmi zaujímame a o to ako to zvládate. Fakt, že je Vám pomáhané neuberá z fantastického úspechu prekonania príťaže nižších energií. Ste mocnými Bytosťami, ktoré práve dokazujú ako si šikovne poradili s Temnými. Niekedy v budúcnosti aj oni žasnú nad Vašou úžasnou silou na prekonanie všetkého čo na Vás hodili. Vaše kolektívne skúsenosti budú zaznamenané v Sieni Záznamov, aby ich všetci mohli vidieť a poučiť sa z nich.

Vzostup bude nielen vítanou pauzou od výziev duality, ale aj zmenou života na ten, ktorý je najviac odmeňujúci a radostný. Bude to niečo, čo budete brať ako prirodzené, pretože je to niečo na čo ste boli zvyknutí predtým, ako ste opustili vyššie sféry. Ilúzia, ktorú ste na Zemi prežívali sa pominie, ale nie bez rozšírenia Vašich úrovní vedomia. Všetky skúsenosti prispejú k celkovému pochopeniu nižších vibrácií. To neznamená, že si ich musíte byť plne vedomí, ale stačí ak sa z nich poučíte.

Som SaLuSa zo Síria a môžem potvrdiť čo sa práve dozvedáte z rôznych zdrojov o obrovskom dobrodružstve, ktoré je už na ceste aby odstránilo tých čo Vám bránia v postupe. Naše aktivity na podporu našich spojencov sa stupňujú a naša láska Vás všetkých sprevádza.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |