Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 9, 2012

SaLuSa, March 9, 2012

Aká úžasná cesta po ktorej idete dualitou a jedného dňa budete schopní spomenúť si na akýkoľvek život, na ktorý sa budete chcieť pozrieť. Vaša súčasná úroveň vedomia je taká, že len veľmi málo ľudí to dokáže spraviť zámerne, ale niekedy si len tak zrazu na niečo spomeniete. Môže sa to stať pri návšteve miesta alebo krajiny, ktoré pre Vás v minulých životoch niečo znamenali. Niekedy to môže byť niečo také jednoduché ako vôňa, alebo pripomenutie určitého obdobia vo Vašej histórii. V skutočnosti všetky zážitky Vašich minulých životov sú vo Vašich podvedomých spomienkach. Dobre Vám slúžia a prejavujú sa napríklad v rôznych preferenciách v obliekaní a sotva ste si mohli nevšimnúť, ako sa móda neustále opakuje. Samozrejme ste ovplyvnení svojím okolím, kultúrnou výchovou a často je Vaším okolím vyžadované aby ste sa prispôsobovali, ale nachádzate si spôsoby akým prejavujete svoje preferencie.

V nedávnej minulosti mnohí „Star Seeds“ poctili Zem tým, že sa tu narodili a z Vášho pohľadu by sa dali označiť za nekonformných ľudí. Často sú to individualistické bytosti a v niektorých prípadoch navštevujú Vašu Zem po prvý krát. Sú zvyknutí vyjadrovať sa presne tak ako to cítia a v súlade so svojou osobnosťou. Niekomu sa môžu javiť ako rebeli, ale to len kvôli svojej schopnosti vidieť viac a ďalej ako vidí „normálny človek“. Sú slobodnými dušami, ktoré nie sú zvyknuté na to aby im bolo v niečom bránené, alebo aby boli obmedzovaní spôsobom ako je bežné u Vás tým, že robíte to čo sa od Vás očakáva. Preto sú plne slobodní vo svojom prejave a často, aj keď sú zjavne mladými dušami, ich múdrosť je oveľa väčšia aká je u priemernej osoby. Mali by byť podporovaní v hovorení toho čo si myslia a mali by ste počúvať ich slová a rady. To je dôvod prečo prišli na Zem v tomto výnimočnom čase a majú Vám veľa čo ponúknuť vo Vašich prípravách na Vzostup. Ako sme už hovorili, všetka múdrosť je vnútri vo Vás, ale nie všetci sú schopní nazrieť do nej ak by chceli.

V čase, v ktorom vstupujete do obdobia rapídnych zmien je potrebné, aby každý priložil ruku k dielu. Tí, ktorí sú Pracovníci Svetla budú z rôznych dôvodov volaní, aby sa zapojili do mnohých úloh na ktoré sa pripravovali po mnohé životy. Budú tu duše, ktoré budú považovať za veľmi zložité pochopiť čo sa deje, zanechá ich to zmätených a dokonca v strachu. Čo môžete urobiť, je umožniť ich mysliam oddýchnuť si a utešiť ich keď to bude potrebné. Vaša prítomnosť a pokojný prístup budú upokojujúce a uľahčia ich obavám. Časom bude väčšine ľudí jasné, že s chaosu vyrastá nový vek, ten ktorý dá odpovede a prinesie ľuďom čo chcú.

Mnohí z Vás žili v podobnej dobe akou bol pád a deštrukcia Atlantídy. Tieto spomienky sú stále hlboko vo Vašom podvedomí a môžu spôsobovať strach keď cítite, že ste na pokraji ďalšej katastrofy. Avšak tento krát, ako si väčšina z Vás uvedomuje, to bude s odlišným koncom tak, ako bolo božsky rozhodnuté. Nezáleží na tom čo Vám príde do cesty, nič nezastaví uskutočnenie vzostupu. Znovu potvrdzujeme, že je to Váš zámer vzostúpiť, ktorý Vás cez to prenesie, pretože ak ste urobili toto rozhodnutie, okamžite je Vám poskytnutá pomoc aby ste to dosiahli. Je to o sledovaní cesty, ktorá pozdvihuje Vaše vibrácie, takže keď nastane čas, ste pripravení.

To, že viete kam smeruje Váš život Vám dodá sebaistotu a určitý stupeň spokojnosti že nech sa okolo Vás deje čokoľvek, nebudete odpútavaní od Vášho cieľa. Myšlienka na ukončenie Vášho času v dualite by Vás mala nádherne povzbudiť a dať Vám schopnosť udržať sa neochvejne na Vami zvolenej ceste. Pracovníci Svetla si teraz prichádzajú na svoje, pretože čoskoro budú potrební, aby pomohli šíriť informácie čo sa deje a prečo. Ak to niektoré duše odmietnu, akceptujte to ako ich voľbu a dovoľte im prežiť to, čo si vybrali. Všetko sa uskutočňuje za účelom, že na konci času ako ho poznáte to bude slúžiť svojmu účelu. Skúsenosti v akejkoľvek podobe, alebo forme sú to, prečo ste prišli na Zem z dôvodu posunutia Vášho spirituálneho vývoja. Neurobte chybu v tom, že sa odsúdite ako nevhodných na vzostup, pretože nech bolo vo Vašom živote čokoľvek, vždy môžete vstúpiť na novú cestu.

Drahí, život na Zemi nie je žiaden piknik, ale nemá ani za účel rozomlieť Vás na prach. Naberiete na seba to, čo si myslíte že môžete zvládnuť a stále máte slobodnú voľbu ako ďaleko až môžete zájsť. Skutočne tento konkrétny život je pre Vás tak dôležitý, pretože je možnosťou na vyrovnanie účtov a na vyčistenie zostávajúcej karmy. Niektorí z Vás už dosiahli tento stupeň a môžu sa oddať práci pre Svetlo. Ak ste tí, ktorí sa necítia týmto spôsobom naplnení, jednoducho vyjadrite myšlienku že si želáte slúžiť Svetlu akýmkoľvek spôsobom, ktorý Vaše schopnosti dovolia. Buďte si istí, že akonáhle to urobíte, budete využití v správnom čase a mnohí Pracovníci Svetla budú zapojení v posledných mesiacoch pred Vzostupom. Akonáhle budeme schopní otvorene sa ukázať a pracovať s Vami, budú prebiehať mnohé aktivity v ktorých sa budete môcť realizovať.

V súčasnosti sme zamestnaní konfrontáciami na Strednom východe a aj keď hrozí vojna prehlasujeme, že to nebude dovolené. Novému Svetovému Poriadku nebude umožnené aby využil akúkoľvek situáciu ktorá by viedla k vojne, pretože môžeme kedykoľvek znefunkčniť zbrane ak si to želáme. Mohli by ste povedať, že všetkými našimi činmi bol vyhlásený mier a koniec vojny v tomto cykle. Potešilo by nás, keby Vaši predstavitelia uznali tento vývoj a oznámili by to svetu. Prezident Obama bude pravdepodobne prvý, kto urobí veľké oznámenie, ktoré jasne dokáže, že je zástancom mieru. Je často ohováraný a obviňovaný za činy, ktoré sú za možnosťou jeho vplyvu, ale to sa všetko čoskoro zmení.

Som SaLuSa zo Síria a želám Vám všetkým neobmedzený mier, radosť a lásku. Užijete si ich v blízkej budúcnosti a nebude cesty späť k tomu ako to bolo.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |