Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 5, 2012

SaLuSa, March 5, 2012

Dobré správy o zmenách už nemôžu byť veľmi dlho zdržiavané, pretože budú vnímané ako príliš dôležité pre celý svet na to, aby sa nešírili. Internet žije informáciami a vyjadruje sa tam oveľa viac ľudí ako kedykoľvek predtým. Po mesiacoch a rokoch príprav naštartoval náhly impulz sériu zatýkaní a rezignácií, ktoré vysielajú strach do radov Temných. Mysleli si, že sú nedotknuteľní a v bezpečí a teraz sú šokovaní zistením o svojej zraniteľnosti. Nepoľavíme až pokým nebudú Ilumináti odstránení z pozícií moci, čo sa deje plnou rýchlosťou. To napomáha rýchlejšiemu napredovaniu aj pri ostatných úlohách a otvára sa tak cesta pre postupné vládne zmeny. Je to celé súčasťou pokračujúceho kolapsu starého systému a bez ohľadu na pokusy na jeho záchranu sa navždy zmení.

Vy Drahí, ste dosiahli najúžasnejšie víťazstvo, pretože s použitím sily myšlienok ste zhmotnili energiu, ktorá ho naplnila. Vyslali ste mocné modlitby a myšlienky volajúce po ukončení vojen ktoré nepretržite privádzali krajiny na kolená. Vojny zabili milióny ľudí a spôsobili rozsiahlu deštrukciu. Dali ste na vedomie, že už máte dosť ničenia Matky Zeme a decimáciu Ľudskej Rasy. S Láskou v srdciach ste umožnili príchodu zmien čo je dôkazom, že keď sa pevne upriamite na to čo chcete, ste schopní to zmaterializovať.

Skutočne, ste to vy ktorí ste prekonali extrémne prekážky, ktoré ešte prednedávnom vyzerali, že Vás pohltia a zoberú Vám Vašu slobodu. Priniesli ste Lásku a Svetlo späť na Zem a tie sa stali tak silné, že obklopili sieťou celú Zem. Teraz Vás ochraňujú a je to zárukou úspešného ukončenia Vašej cesty dualitou. Nikdy nezabúdajte na to akí ste mocní a keď sa zameriavate na to čo túžite zmaterializovať, tak to dosiahnete. V budúcnosti sa dostanete do bodu, kedy zažijete okamžité tvorenie. Avšak vtedy už budete vo vyššej dimenzii a Vaše myšlienky sa zamerajú len na to, čo je čisté. Ako jednotlivci si možno až tak neuvedomujete svoje súčasné tvorivé sily, ale ako Ľudská Rasa ste to vy, kto neprestajne vytvára a pretvára Vašu realitu. Z ničím iným iba s energiou lásky ste prekonali všetko, čo temní urobili aby Vás udržali pod kontrolou.

Práve prechádzate fázou odhadzovania energií, ktoré nebudú mať žiadne miesto vo Vašej budúcnosti a pozdvihujete sa z bahna starých vibrácií, ktoré Vás brzdili. Môžete cítiť tú nádhernú energiu ktorá ich nahrádza a nesie Vás ďalej na prílivovej vlne šťastia. Nielen že získate svoju slobodu, ale budete si môcť slobodne vychutnať všetky božie dary tak ako to bolo zamýšľané. Všetko vo svojom dokonalom stave bude vychutnávané, oceňované a pochopené ako súčasť celku. Všetko bude vzájomne pôsobiť v radostnej harmónii, ktorá ako sa bude zdať bude trvať celú večnosť. Toto spoznáte ako svoj skutočný domov a stav bytia.

V čase, keď ste priniesli svoje vedomie späť na Zem sa zdala chladná a nehostinná, ale Váš čas sa skoro naplnil a môžete začať relaxovať. Teraz ste už tak blízko k zanechaniu duality za sebou po tom, čo ste boli zatiahnutí do hĺbok temnoty, ktorá existovala na Zemi. Je to skutočne úspech prejsť cestou bezpečne a ako sa hovorí „vyjsť opačným koncom“. Teraz keď Vaša úroveň vedomia vzrástla, Vaše myšlienky a pocity budú viac sústredené na všetko čo je v rovnováhe a harmónii. To umožní tým horším sa rozplynúť a po čase budú úplne zabudnuté. Avšak čoskoro sa dozviete pravdu o tom, ako ste boli zavádzaní a zneužívaní po tisícročia. Vaše myšlienky budú na určitý čas zamestnané premýšľaním nad dôvodmi, ale čoskoro na tieto obdobia Vašich životov zabudnete.

Akceptovanie existencie nás a našich lodí narastá a dodatočné dôkazy sú takmer nepotrebné, odhliadnuc od tých, ktorí zostávajú skeptickí. Naša angažovanosť vo Vašej evolúcii je tiež akceptovaná a to robí odhalenie posledným kúskom skladačky života. Tak sa to musí stať, aby mohol náš vzťah s Vami rozkvitať. Musíme toho spolu veľa urobiť, ale až na individuálny kontakt nemôžme urobiť viac až pokým nebudeme oficiálne uznaní. Potom sa veci naozaj rozhýbu a naša prítomnosť bude celkom bežná. Tešíme sa na tieto dni, ktoré budú vzrušujúce a napĺňajúce. Tajomstvá vesmíru sa Vám otvoria a mnohí z Vás sa pridajú k nám na úžasné cesty vo vašej slnečnej sústave. Vy ste nakoniec každým kúskom Vesmírnymi Bytosťami tak ako my s výnimkou toho, že Vy ste boli vedení veriť, že to tak nie je.

Ako sa Vaša vesmírna technológia posúvala skokovo dopredu a Váš obzor bol posúvaný ďalej, tak sa aj otvorilo Vaše chápanie iných svetov a predstava o možnosti existencie nekonečného množstva životných foriem narastala. Prekonali ste myšlienku, že ste jedinou inteligentnou formou života vo Vašej časti vesmíru. Celkom správne začínate veriť, že v skutočnosti vesmír prekypuje životom a to ešte neberiete do úvahy iné dimenzie. Ako mnohí z Vás viete, vesmírne cesty sa uskutočňujú cez medzidimenzionálne čierne diery a preto pre nás vzdialenosť nepredstavuje problém. Pre niektorých je táto myšlienka neakceptovateľná, ale to sa zmení keď sa objavíme u Vás na Zemi. Časom lepšie spoznáte naše tváre, ktoré sú veľmi podobné tým Vašim, pretože Vás budeme musieť informovať o mnohých veciach.

V priebehu pár týždňov Vášho času sa stane toľko vecí, že to budete musieť pozorne sledovať a my s Galaktickej Federácie budeme v popredí toho diania. Úzko spolupracujeme s našimi spojencami, ktorí boli v poslednom čase úspešní v urýchlení diania. Máme stanovené ciele na ukončenie každej časti našich aktivít a dúfame, že sa nám podarí zásadne pokročiť v priebehu nasledujúcich dvoch mesiacov. Aspoň teraz viete o našich úspechoch a viete, že to čo sa teraz začalo smeruje ku koncu Iluminátov.

Som SaLuSa zo Síria a som rád, že môžem tieto chvíle zdieľať s Vami.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |