Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 5, 2012

SaLuSa, 5. novembra 2012

Drahí, aké veľkolepé zhromaždenie ľudí sa uskutočnilo v Sedone s príchodom konferencie 2012 Scenario. Stovky ľudí bez váhania prišlo aby sa počas 3 dní stretlo a počúvalo rečníkov, ktorí sú známi svojou oddanosťou šíreniu Svetla. Zúčastnili sa na oslave, ktorá všetkým zúčastneným priniesla lásku a Svetlo, spôsobila že sa na to ľudia sústredili a rozšírilo sa to všade naokolo. Zostáva to ako maják, ktorý volá ostatné duše a signalizuje zámer pozdvihnutia vibrácií ešte vyššie ako boli predtým. Tiež to zvyšuje šancu na to, že sa čoskoro objaví prvé Mesto Svetla. Tie drahé duše, ktoré boli zainteresované sú skutoční Pracovníci Svetla, ktorí odpovedali na volanie aby sa spojili a priniesli Vzostup do povedomia oveľa viac ľudí.

Sledovali sme ako Svetlo narastá nielen zhora, ale naši zástupcovia spolu s Anjelmi boli tiež prítomní, aby z prvej ruky sledovali krásu a radosť z Vášho stretnutia. Tiež sme zabezpečili, že sa do Vašej konferencie nezasahovalo, pretože taká explózia Svetla priťahuje Temných, ktorí by si ju želali uhasiť. To platí aj pre Vás všetkých ktorí ste zo Svetla, dbajte na to aby ste sa chránili a jednoduchá vizualizácia umiestnenia obalu zo Svetla okolo seba Vás ochráni. Čo ste sa naučili je, že tam kde sa stretnú mnohí s podobným zámerom existuje okamžité prepojenie a sloboda prejavu, ktorá nie je obmedzovaná sociálnymi zvykmi alebo praktikami. Cítili ste, že nie ste ničím obmedzovaní a boli ste schopní akceptovať druhé duše bez pochybností. V budúcnosti bude takýto druh akceptovania normálnym spôsobom interakcie s ostatnými.

Mnohokrát sme spomínali, že ste oveľa silnejší ako si uvedomujete. Verte viac ako kedykoľvek predtým a verte, že nič nie je nemožné. Ak máte zámer a vieru vo Vaše vlastné schopnosti, budú sa diať zázraky. Myslite dopredu a snažte sa nehľadieť späť a zamerajte sa na všetko čo je úplné a zo Svetla. Vzostup je zaistený, ale neoddychujte, pretože Vaša pomoc je teraz potrebná tak ako aj vždy bola. Stále je potrebné uskutočniť čistenie, ktoré ako ste si vedomí je potrebné a môžete pomôcť udržiavať jeho následky na minime tým, že budete posielať Svetlo Matke Zemi. Ona netúži spôsobovať škody a smrť, ale jej Vzostup je tak isto dôležitý ako ten Váš, ak nie viac. Myslite na jej potrebu byť úplne pripravenou tak ako ste Vy, pretože Vzostup je čas kedy sa spojíte a vzostúpite ako Jedno.

Život na súčasnej Zemi sa nevyhnutne blíži ku koncu, pretože cyklus duality čoskoro skončí svoju dráhu. Nič nestojí, všetko je v pohybe a mení sa aby zaujalo novú pozíciu podľa svojej vibrácie. Oddelenie duší na Zemi je preto celkom prirodzený jav, pretože Zákon Príťažlivosti je stále v činnosti. Nebojte sa o zvolenú cestu kohokoľvek, pretože osudom všetkých je nasledovať tú, ktorá už bola naplánovaná. Všetci sa nájdete na tom správnom mieste, aby ste pokračovali vo svojom vývoji. Nemyslite na to, že stratíte kontakt s tými ktorých milujete, pretože vždy ho s nimi budete mať bez ohľadu na to, kde sa budú nachádzať. Vo vyšších dimenziách čas a vzdialenosť nie sú bariérou v cestovaní alebo komunikácií.

V Spojených Štátoch sa uzatvárajú Prezidentské voľby a Prezident Obama sa vráti k moci aby Vás všetkých vzal do Zlatého Veku. Doteraz ste videli len veľmi málo z jeho skutočných schopností alebo túžby nastoliť svetový mier. Temní používali svoje metódy aby presadili svoju voľbu, ale my zo Svetla nie sme bez prostriedkov aby sme zabezpečili, že naša voľba bude tentokrát úspešná. Je to víťazstvo, ktoré je zabezpečené a potom skutočne budete vidieť ako sa veci formujú. Naozaj budete prekvapení, keď sa veci skutočne začnú diať. Ostalo len pár týždňov aby bolo vykonané to, čo je potrebné pre Váš vstup do novej éry vo Vašich životoch. Budte pripravení na zmeny tak, aby ste ich mohli prijať bez akýchkoľvek ťažkostí. Nie je ich zámerom urobiť Vám život ťažkým, ale naopak zlepšiť ho za hranicu Vašich najdivokejších snov.

Hurikán Sandy bol prirodzenou udalosťou, ktorú potrebovala Matka Zem na prípravu na Vzostup a udeje sa to všade tam, kde existujú hlboko zakorenené negatívne energie. Na inej úrovni ste si vedomí toho, že takýto druh čistenia sa uskutoční a keď výsledkom toho bude smrť ľudí, nebude to náhodné ako to bežne vnímate. Znovu hovoríme, že nič sa nedeje len tak, ale všetko je vopred stanovené. Zvýšenie kolektívneho vedomia prekonalo potrebu drastickejšieho čistenia, takže Vám môžeme gratulovať, že ste to dosiahli. To čo teraz chápete je jasným príkladom Vašej sily na vytváranie svojej vlastnej reality.

Ako ste si určite uvedomili ďalších pár týždňov bude pre Vás veľmi dôležitých a mali by Vám napokon ukázať cestu domov. Nemôžeme sa dočkať kedy začneme takým spôsobom, že si budete vedomí toho čo sa deje a môžeme začať spoločne pracovať. Akonáhle tie Bytosti, ktoré Vám stoja v ceste budú odstránené, všetci budeme mať oveľa väčšiu slobodu pohybu, tak ako si želáme. Bude predstavených oveľa viac zmien, aby ste mohli cestovať oveľa rýchlejšie do akejkoľvek destinácie na Vašom svete. Všetky naše sľuby budú naplnené celkom rýchlo, pretože sme boli pripravení začať už po veľmi dlhý čas. Náš plán zahŕňa celosvetové zmeny a máme zdroje na to aby sme začali naraz v mnohých častiach sveta.

Pochopte fakt že tým, že ste si počínali tak dobre v budovaní Svetla na Zemi, ste zmiernili potrebu traumatických a katastrofických zmien. Existovalo mnoho predpovedí spred mnohých rokov, ktoré boli založené na „pravdepodobnostiach“ ktoré si Vy vytvoríte. Čím viac dozadu sa vraciate, povedzme do Biblických časov, tým viac katastrofickejšie boli predpovede. Avšak niektorí ľudia stále lipnú na tých starých, ktoré udržujú časovú líniu, ktorá ešte dnes stále existuje, ale nenesie dostatok energie aby ovplyvnila konečné časy. Takže pochopíte, že nikto sa „nemýli“, ale zameral sa na určitý výsledok, ktorý už neplatí.

Som SaLuSa zo Síria a ďakujem Pracovníkom Svetla z celého sveta za ich pretrvávajúcu oddanosť Vzostupu a Michaelovi za sebadôveru priniesť odkaz na Konferencii. Hovorím o ňom ako o Michaelovi, pretože ako pri všetkých ostatných, celé meno nesie energiu, ktorá je špecifická pre tú osobu. Radostné požehnania Vám všetkým.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica
www.galacticchannelings.comShare |