Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 4, 2011

SaLuSa, November 4, 2011

Momentálne ste v situácií, ktorá vyžaduje, aby ste trpezlivo čakali na to, aby sa veci posunuli trochu ďalej, kedy to môže začať. Očistný proces sa na rôznych úrovniach vo Vašej civilizácií začal už dávno výmenou temných za našich predstaviteľov Svetla a trvá až do dnešného dňa, kedy sú odstraňovaní a umiestňovaní tam, kde nemôžu páchať viac škôd. Ako vidíte, podmienky sa menia tak, že môžeme začať ďalšiu fázu. S tým prichádza z Vašej strany aj vyššia miera povedomia, keď sa čím ďalej tým viac ľudí otvára pravde o tom, čo sa momentálne deje na Zemi. Zo zmätku vstáva Fénix minulosti, v ktorej ste boli v ére Lásky a Svetla. To bolo počas jedného z osvietenejších období Atlantídy, pred jej pádom. Takmer všetci z Vás žili svoje životy v tej skvelej epoche a spomienky na ňu máte stále vo svojom podvedomí. Boli to časy, kedy ste dosiahli vrchol spirituálneho rastu, ktorý umožnil návrat veľkých Učiteľov na Zem. Avšak, vibrácie počas tisícročí postupne klesali, až kým Svetlo muselo súperiť s ohromujúcou temnotou, ktorá zaplavila celú Atlantídu a viedla až k jej pádu.

Práve teraz energizujete siete okolo Zeme, ktorá je znovu pripravená dosiahnuť ďalší vrchol spirituality. Tentokrát sa pozdvihnutie uskutočňuje veľmi rapídne a to tak rýchlo, ako budete schopní prijať vyššie energie. V najbližšom období a s ešte väčším množstvom Svetla prúdiacim k Vám, zmeny vo Vás samotných budú stále viac viditeľné. Niektorí sa kvôli nim budú cítiť zvláštne, ale určite nie nepríjemne a akonáhle sa tieto energie usadia, budete sa cítiť pozdvihnutí. Vieme, že mnohí z Vás sa už dostali do bodu, kedy sa viete ľahko uviesť do rovnováhy, bez ohľadu na to, čo sa deje okolo Vás. Toto je dôkaz Vašej pokračujúcej schopnosti viazať na seba vyššie energie. Každý z Vás, kto dosiahol tejto úrovne pomáha tým, ktorým sa to ešte nepodarilo, vytváraním pokojnejšej a vyrovnanejšej atmosféry okolo nich.

V Európe pochopiteľne panuje takmer panika s toho, že Grécko bude trvať na vypísaní referenda o vyrovnaní sa s ich dlhom v situácií, kedy sú ľudia naladení odmietnuť zavádzanie ďalších poplatkov a uťahovanie opaskov na pokrytie týchto dlhov. Ak sa tak stane, takmer to predznamenáva koniec Eura a následný kolaps celého systému, pretože ostatné krajiny padnú taktiež. To znamená, že skôr v priebehu týždňov ako mesiacov sa rozhodne o budúcnosti Európy, čo otvorí dvere pre nový finančný systém, ktorý prekoná tieto problémy. Takéto kolapsy Vám síce neprajeme, ale kým sa nestanú, cesta pre zavedenie prijateľných alternatív nebude dostatočne voľná. Buďte si istí tým, že všetko je pripravené, čo znamená, že obdobie chaosu a neistoty bude relatívne krátke.

Nepokoje vo svete sú jasným znakom toho, že prebúdzanie sa ľudí je v plnom prúde a ľudia si uvedomujú, že moc rozhodnúť o svojej budúcnosti majú plne v rukách. Výsledkom toho je, že sa mobilizujú aby demonštrovali a dožadovali sa zmeny súčasného systému. To ich udržuje na očiach verejnosti a hnutie tak rastie pridávaním sa ďalších ľudí. Sú posilňovaní aj pozitívnymi energiami, ktoré k sebe priťahujú a celé sa to veľmi rýchlo šíri. Radi by sme Vás požiadali o udržanie Vašich činov na pozitívnej ceste a nenechali sa zviesť k takým, ktoré zdiskreditujú Vašu kampaň. Protesty udržte mierumilovné a zabráňte akýmkoľvek pokusom o násilie, pretože to by nahrávalo do kariet úradom.

Drahí, váhy sa prikláňajú na Vašu stranu a to znamená, že sa menia tí, ktorí riadia Váš svet. Nakoniec tie duše Svetla, ktoré sú tu práve z tohto dôvodu sa dostávajú do pozícií odkiaľ sú pripravení nahradiť tých, ktorí budú odstránení. Naše plány predpokladali práve tento čas a keď nastane príležitosť uskutočniť ich, veci sa rýchlo posunú dopredu. V prvom rade ide o organizáciu a potom o rámec uplatnenia týchto zmien. Toto Vás privedie do obdobia, v ktorom sa fyzicky uskutočnia požadované zmeny. Vtedy už bude rok 2012, ktorý bude plný úžasného diania, v ktorom budete hrať podstatnú úlohu, pretože nikdy nebolo mienené, aby sa toto dobrodružstvo uskutočnilo inak, ako našimi spoločnými silami. Samozrejme sme už nedočkaví spustiť záverečné fázy vedúce k vzostupu, pretože cesta je takmer vyčistená od prekážok z minulosti.

Rovnako ako Vy, aj my sme hrdí na množstvo znamení Vášho pozdvihnutia, preto je zrejmé, že záverečné časy sa práve začali. Čo sa pred niekoľkými rokmi mohlo zdať nepravdepodobné a pre mnohých nepochopiteľné Vám teraz hľadí do tváre. Dôkazy, o tom čo sa práve deje sú viditeľné pre všetkých, aj keď akceptujeme to, že niektoré duše nie sú ešte pripravené prejsť na druhú stranu. Týmto dušiam sa tiež dostane pomoci a ako iné duše aj oni poznajú, že v konečnom dôsledku si aj oni pripravili vlastnú realitu, ktorá ich očakáva. Je to úplne fér a primerané aby duša postupovala v súlade s úrovňou svojich vibrácií a teda nemôže prejsť do vyšších vibrácií, kým na to nie je pripravená.

Každý deň predstavuje možnosť pre našich spojencov na pokrok, ktorý očakávame aby mohol nastať výrazný posun vpred. V každom prípade Vaše čakanie na niečo zásadné už nebude dlho trvať, keďže sme už tak blízko k úspechu. Ako si určite viete predstaviť, sú veľké očakávania na príchod spúšťacieho signálu a veci sa naozaj rozbehnú, keď príde. Odhalenie zostáva jednou z dôležitých záležitostí, ktoré by sme radi videli sa uskutočniť, prinášajúc veľké množstvo ďalších informácií, ktoré výrazne uľahčia naše aktivity. Nemá pre nás zmysel napredovať bez Vášho vedomia a priameho zapojenia, pretože sme nikdy nemali záujem riešiť to štýlom „o Vás bez Vás“, aj keď by to pre nás po technickej stránke nebol veľký problém. Je čas aby ste do toho vstúpili a zhostili sa svojej úlohy po našom boku, na čo sa veľmi tešíme.

Som SaLuSa zo Síria a som potešený vývojom udalostí na Zemi pretože sa zdá, že veľké množstvo ľudí „ožilo“ vo vedomí ozajstného zmyslu svojho života. Namiesto slepého potácania sa v tme ste sa chytili pravdy a túžby podieľať sa na realizácii Vzostupu. Každý má čo ponúknuť, nezáleží na tom koľko. Je to spoločné úsilie a každá pomoc je rovnako dôležitá. To je dôvod prečo Vás pozývame pridať sa k nám do Lásky a Svetla, ktoré reprezentujeme.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.