Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 2, 2011

SaLuSa, March 2, 2011

Čas sa naďalej zrýchľuje a čoskoro budete čeliť radu zmien. Výsledkom toho bude, že dosiahnete rýchlo významné zmeny a tie prebehnú rýchlo, lebo boli dobre naplánované. Akokoľvek sa pozriete na to, čo vás čaká v budúcnosti, musí to prísť bez zasahovania. To, že sa povedomie o vašej budúcnosti šíri, spôsobí rýchlejší rast úrovne vášho vedomia. To znamená, že budú prístupní voči tomu, čo je naplánované. Počas toho dôjde k odhaleniu a to spustí sprístupňovanie ďalších informácií. Pravda nemôže byť skrývaná navždy a je dôležité, aby ste chápali, čo sa deje počas duality a prečo sa to deje.

Nakoniec budete rozumieť, ako mnoho pokročilých duší pomohlo ľudstvu prekonať nižšie vibrácie. Hoci išlo o veľkú výzvu, Svetlo malo určitú výhodu, pretože je nezničiteľnou silou, ktorá nemôže byť porazená temnými. Keď ste v minulosti spadli do ešte nižších vibrácií stalo sa to preto, že ste zabudli, kto v skutočnosti ste a oddelili ste sa od svojho Vyššieho Ja. Našťastie Svetlo nie je možné nikdy úplne potlačiť a s podporou Pracovníkov Svetla rástlo a neskôr sa stalo mriežkou obopínajúcou Zem. Keďže podobné priťahuje podobné, mohli sa veľké Bytosti Svetla priblížiť k Zemi a urýchliť proces Vzostupu. To bolo tak úspešné, že to plne obhájilo pôvodné rozhodnutie – predĺženie doby pred Vzostupom. Niektorí z vás si spomenú na úmysel uskutočniť Vzostup na konci minulého storočia. Ako sa však zvyšovala úroveň vedomia, bolo jasné, že by oveľa viac duší mohlo uspieť, ak by sa tento čas predĺžil.

Všetko, čo sprevádza Vzostup je prirodzeným vývojom, ktorý prichádza so zvyšovaním vibrácií. Je to vítané, ale najdôležitejší je váš osobný rast vo vedomí, ktoré je darom od Stvoriteľa. Vaša duša sa chce vyjadrovať vo vyšších dimenziách Svetla, ktoré sú jej prirodzeným domovom. V skutočnosti ste v prvom rade Bytosti Svetla a teraz sa stávate Galaktickými Bytosťami. Čaká vás nádherná budúcnosť, v ktorej budete skúmať milióny galaxií a toto skúmanie vás nikdy neomrzí. Život sa nachádza všade vo všetkých možných podobách, ale bez ohľadu na rozdiely má všetok život pôvod v Zdroji Všetkého, Čo Je. Vaše fyzické Ja môže zažívať utrpenie a smrť, ale duša je nezničiteľná a večná.

Premýšľajte o tom naši drahí, čokoľvek, čo ste prežili v minulosti a nezáleží na tom, koľko životov ste mali, dnes stojíte tu bez akéhokoľvek náznaku, že by ste sa k tomu mali vrátiť. V skutočnosti ste zosilneli každou skúsenosťou, ktoré sú súčtom všetkého, čo ste sa naučili. Niet divu, že ste do veľkej miery zložili skúšku času a máte už málo alebo nič, čo by ste sa mohli naučiť počas tohto cyklu. Preto sa niektorí z vás cítia byť unavení a pripravení odísť z duality, ktorá bola veľmi ťažkým dobrodružstvom plným emočných zážitkov. Nie je vždy ľahké udržať si pokoj tvárou v tvár nepriazni osudu, ale je to lekcia, ktorá vás to postupne naučí a to vám dobre poslúži v obdobiach zmätku. Zostať v pokoji pomáha aj ľuďom okolo vás, ktorí sa môžu vami inšpirovať.

Ste súčasťou pyramídy života a vďaka prirodzenému poriadku, ktorý ladí s vašou vibračnou úrovňou, sa vždy ocitnete presne tam, kde máte byť. Cieľom je neustále rásť a vyvíjať sa a duše z vyšších úrovní vám budú stále pomáhať na ceste ku Vzostupu. Preto je teraz toľko vyšších duší s vami a niektoré z nich sa vám veľmi skoro ukážu. Vzhľadom k tomu, že teraz prebieha fyzická očista je dôležité čistiť aj psychiku tým, že opustíte všetko, čo má nižšie vibrácie. Tí, ktorí sú už na ceste vedia presne, čo to znamená a postupne príde čas, keď zistíte, že nižšie vibrácie s vami jednoducho neladia. Vezmite si napríklad násilie, smrť a deštrukciu, ktoré vám média prinášajú pre zábavu a ovplyvňujú vás tým. Nedovoľte, aby to zmenilo spôsob, akým myslíte, pretože vás to stiahne dole a privedie temnotu do vašej aury. Tiež si pamätajte, že ak nie ste opatrní, pritiahnete si toho ešte viac. Žite s čistými myšlienkami a oceňujte všetko, čo má vyššie vibrácie. Ak uspejete, posuniete sa veľmi dopredu na ceste ku Vzostupu a ak dokážete udržať svoje sústredenie, bude to pre vás oveľa ľahšie.

Zatiaľ čo Bytosti Svetla sa pohybujú dopredu ku Vzostupu, sú tu aj takí, ktorí sa prepadajú nižšie do temnoty a strácajú spojenie so Svetlom. Ani na nich sa nezabudne a prv, ako skončí tento cyklus, dostanú šancu nájsť svoje pravé ja. Našim cieľom je všetkých vás spojiť, aby sme eliminovali tých, ktorí vám bránia vo vývoji. Keď raz prijmete, že ste všetci Jedno, zmiznú všetky predsudky. Chápeme, že niektoré presvedčenia sa opúšťajú ťažko, ale dúfame, že vám budeme schopní ukázať, že sa nezakladajú na pravde. Na našej úrovni vedomia pracujeme iba s pravdou. No stále si môžete na základe slobodnej vôle vybrať, čomu budete veriť a my vieme, že nakoniec sa všetci obrátite k pravde.

Ja som SaLuSa zo Síria a rada by som vás uistila, že Galaktická Federácia si je stále vedomá nebezpečenstiev číhajúcich vo vesmíre, ktoré sú tam, aby nám bránili v postupe. Ale my nemáme záujem začať hviezdnu vojnu, v skutočnosti je taká možnosť vylúčená. Vieme sa bezpečne vysporiadať so všetkými pokusmi útočiť na nás a vieme zabezpečiť aj to, aby neboli zbrane obrátené proti vám. Predstavujeme mierovú misiu, ktorá prichádza z láskyplným zámerom oslobodiť vás z temnoty. Je to už dávno, keď ste mohli pokračovať vo svojom vývoji bez prekážok. To je niečo, o čo sa pokúšame, ale temní sú veľmi tvrdohlaví. Avšak víťazstvo je už vaše a bude náležite oslávené.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.