Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, April 6, 2012

Kris Won, April 6, 2012

E S M E R A L D A


Pozdrowienia dla wszystkich naszych braci i sióstr.

Mówi do was Esmeralda, członek załogi małego statku kosmicznego prowadzonego przez komendanta Espallana, który przedtem do was przemawiał, jak również moja siostra Salomé, która też już kontaktowała się z wami. Jeszcze pozostają dwaj członkowie załogi naszego statku, którzy w odpowiednim czasie też będą chcieli skontaktować się z wami.

Kris Won, przez którego do was przemawiamy, zna ich imiona.

Moja szczególna misja na statku polega głównie na zbieraniu, klasyfikowaniu oraz, w kilku przypadkach, zmianach genetycznych próbek roślin, które zbieramy na powierzchni Gai, jak również z dna morza.

Realizuję także sztuczne przetwarzanie fotosyntezy w tysiącach drzew na wszystkich kontynentach, z tego powodu musimy stale przemieszczać się z jednego miejsca Ziemi na drugi w waszych lasach, na nizinach i łańcuchach górskich.

W niektórych przypadkach poddaję specjalnym obróbkom formacje skalne niektórych gór, wąwozów itp .. by nie dopuścić do postępującej erozji, która na dłuższą metę doprowadzić może do zniszczeń. Czasami też pracuję z bryłami lodowców w takich miejscach między innymi, jak Grenlandia, Antarktyda albo Alaska, gdzie ochładzamy wydzielające się gazy, by uniknąć topnienia lodowców w konsekwencji wzrostu temperatur planetarnych, spowodowanego rozbłyskami waszej gwiazdy, Słońca.

Wielu uważa, że “efekt cieplarniany” jest produktem wydalania gazów do atmosfery takich, jak aerozole albo spaliny samochodowe czy też turbiny samolotów – chociaż wpływa to tylko w małym stopniu negatywnie na zanieczyszczenie waszej bardzo bogatej w tlen atmosfery. Tym niemniej muszę powiedzieć, że główną przyczyną wzrostu temperatur w tych ostatnich latach, są wzmożone wybuchy na Słońcu, które przedostają się do waszej atmosfery w postaci promieniowania oraz bardzo intensywnego gorąca.

Im bliżej Słońca znajduje się planeta waszego Układu Słonecznego, tym intensywniej podlega efektom tych potężnych rozbłysków, które wydarzają się w jego koronie, a wasza planeta jest trzecią najbliższą waszej gwiazdy, za Merkurym i Wenus.

Ten wzrost wybuchów na Słońcu wyraźnie widoczny w waszych obserwatoriach astronomicznych jest sprowokowany przez wejście waszej gwiazdy razem ze wszystkimi planetami układu słonecznego w pas będący pod bezpośrednim wpływem działania cząstek świetlnych i radioaktywnych pochodzących z Centralnego Słońca Drogi Mlecznej, zwanej przez was Galaktyką.

Ten wpływ Centralnego Słońca na wasze Słońce umożliwia w idealny sposób, aby Kosmiczny Ogień zbiegał się z Indywidualnym Ogniem w każdym z was. Jest to najodpowiedniejszy sposób jaki Stwórca wszystkich Wszechświatów zdecydował się zastosować, by pomóc wszystkim istotom zrealizować skok kwantowy, którego już zaczynacie doświadczać, a który wzniesie was do 5 – tego Wymiaru. Umożliwi on całkowite odrodzenie waszego metabolizmu oraz molekularnych konfiguracji, doprowadzając was do stania się ponownie istotami posiadającymi strukturę bardziej krystaliczną i półprzeźroczystą, a nie cielesną i nieprzezroczystą, jakiej obecnie używacie.

Jak wam już mówiłam, moje zajęcie na statku, który komenderuje Espallán, dotyczy prac związanych z biologią, używając waszej terminologii, chociaż forma pracy naszych biologów wyprzedza o lata świetlne biologów na waszej planecie. Mając do dyspozycji archaiczne środki, którymi dysponują wasi naukowcy, nigdy nie moglibyśmy wykonać naszej pracy na poziomie planetarnym tak jak to robimy, działając zarówno w królestwie minerałów jak i roślin, na lądzie, oceanach, morzach, rzekach i jeziorach.

Teraz muszę kontynuować moją pracę, chcę tylko jeszcze przypomnieć, że czas, który będziemy spędzać z wami, wykorzystamy do pracy nad utrzymaniem i ochroną planety oraz do przygotowania terenu do zamieszkania przez nową rasę ludzką, która będzie zaludniać tę bardzo piękną i tak specjalną planetę we Wszechświecie: Gaję.

Przesyłam wam uścisk braterski.


Źródło: Esmeralda
Channeling przez: Kris Won
Przetłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge