Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, May 6, 2012

Kris Won, May 6, 2012

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

W ciągu ostatnich tygodni obserwuje się zwiększoną ilość mężczyzn i kobiet (przede wszystkim kobiet) rozpoczynających channelingowanie (przekazywanie wiadomości), z których wiele publikuje się w Internecie ku naszej radości i błogosławieństwu.

Wybraliśmy przekazy, żeby za ich pomocą przekazać wszelkie nowości, które się dzieją podczas całego procesu Wzniesienia, ponieważ uważamy, że jest idealnym, że tylko ci, którzy są otwarci na Pierwszy Kontakt i na wszystko to, co się przypuszczalnie stanie podczas Wielkiego Ujawnienia naszej obecności między wami, będą mieli łatwy dostęp do takich informacji Podczas gdy ci, którzy kpią sobie z takich wiadomości lub w nie po prostu nie wierzą, ponieważ wciąż wibrują mentalnie w starym archetypie, nie będą się czuli komfortowo czytając je.

I w ten sposób wiadomości docierają wyłącznie do tych, do których mają dotrzeć!

Tak czy inaczej, naszą miłość kierujemy również do tych, którzy postanowili trwać w 3W, ponieważ czują się w nim komfortowo (jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i możliwe, że kontynuują w ten sposób setki, a nawet tysiące żyć). Dzieje się tak również z powodu strachu przed wejściem na nieznane tereny, co powoduje wycofywanie się i odrzucanie wszystkiego co nowe, a co jest zaledwie przebłyskiem tego, czym będzie Gaja w przyszłości, kiedy nadejdzie radosny świt nowego paradygmatu, który my wszyscy dla was przygotowujemy.

Pomimo tego, wielu z nich to wspaniałe osoby, które nie wahają się pomagać tym, którzy tego potrzebują, które są hojne i mają w swoich sercach szlachetne uczucia, ale kwiat lotosu w tych sercach jeszcze nie rozkwitł wystarczająco, aby się otworzyć na kreację Nowej Ziemi i na nową kompozycję biologiczną, mentalną i duchową jaką będzie Nowy Człowiek na tej planecie.

Oni będą kontynuować swoją drogę duchową w innych światach, do których będą przeniesieni, kiedy porzucą swoje śmiertelne ciała i kiedy ponownie wcielą się, aby dokonywać swojego własnego rozwoju duchowego w towarzystwie tych, z którymi współwibrują, i którzy zostaną przyciągnięci w te same strefy ze względu na Kosmiczne Prawo Przyciagania, które rządzi i warunkuje wszystkimi inkarnowanymi istotami na różnych światach, gwiazdach i wymiarach.

Dla wszystkich, takich jak ty czytających tę informację w Internecie, przynoszę wspaniałą wiadomość. Będziecie głosicielami nowej rasy, która rozprzestrzeni się po tej pięknej planecie, a Gaja będzie opiekować się wszystkimi stworzeniami, które zamieszkają na niej jako królowie Kreacji, którymi są, i którzy ze szczególną ostrożnością będą dbali o utrzymanie czystości powietrza, mórz i lasów, w które Bóg zaopatruje wszystkie swoje dzieci.

Wielu z nas, którzy pomagamy od długiego czasu cywilizacjom i kulturom z różnych planet tej Galaktyki, a nawet dalej poza nią, możemy również dostrzec przebłysk tego, co się wydarzy i tutaj, ponieważ jesteśmy w stanie porównać to co się dzieje tu z podobnymi wydarzeniami z innych miejsc, choć mogą się one różnić w niektórych szczegółach.

Proces, którego tutaj doświadczacie, kochani bracia Ziemianie, jest w swojej naturze unikalny i absolutnie oryginalny i nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteście szczęśliwi przeżywając te wydarzenia będąc inkarnowanymi obecnie na planecie, jak również przeżywając Wzniesienie Planetarne in situ. Mogę was zapewnić, że wzbudza to, powiedzmy, zdrową zazdrość w wielu, którzy was wizytują, i którzy chcieliby również mieć takie doświadczenie Wzniesienia i przeżywać je “z pierwszej ręki”.

Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli, że gdybyśmy naszymi statkami międzygwiezdnymi przelatywali w sposób nieoczekiwany nad waszymi miastami (a czego wielu z was, a nawet powiedziałbym, że większość życzyłaby sobie), to w wielu ludziach o prostych umysłach wzbudziłoby to panikę, ponieważ oni nawet nie wyobrażają sobie istnienia istot ludzkich podobnych albo całkowicie różniących się od was, a które to istoty wizytują was od zawsze, a nie tylko w ostatnich czasach.

Byłby to dewastujący szok, nadmierny dla tych, którzy nie są przygotowani, żeby obserwować, rozumieć i doświadczać tego, że nie są jedynymi istotami we Wszechświecie!

Dlatego nigdy nie realizujemy podobnej akcji w żadnym ze światów trójwymiarowych, chyba że zaistnieją okoliczności jakie aktualnie się dzieją na Ziemi i my przygotowujemy teren, żeby nastąpiły one w odpowiednim momencie i okolicznościach, które będą adekwatne i wystarczająco korzystne.

Tak wiec prosimy tych, którzy nie mogą się doczekać, żeby świat się zmienił TU i TERAZ o odrobinę cierpliwości, która jest matką wszystkich nauk, używając waszego powiedzenia.

Jeśli jesteśmy tutaj, tak jak ci, którzy są przygotowani na czytanie tej informacji wyczuwają nas intuicyjnie, pomimo, że widzą nas wyłącznie w nocy podczas gdy ich ciała odpoczywają Ponownie, jeśli jesteśmy tu, to dlatego, że mamy zamiar pomóc wam w procesie zmiany w stronę 5W, co doprowadzi was do stanu bardziej zbliżonego do rzeczywistości, pomimo że wciąż jeszcze nie będzie to Rzeczywistość Absolutna, a jedynie będziecie mogli doświadczyć przebłysku wymiarów bardziej wzniesionych i bliższych światłu naszego Wielkiego Stwórcy.

Pokój i Miłość.

Źródło: komendant Sohin, ze statku Alfa

Channeling przez: Kris Won

Tłumaczenie z hiszpanskiego : Elisabeth. edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge