Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, December 29, 2010

SaLuSa, December 29, 2010

Zbliżając się do Nowego Roku, z pełną stanowczością i determinacją dziękujecie starym systemom kontroli i doktrynom powstrzymywania. Za moment się zawalą , jako że nie mają już mocy by się dłużej utrzymać. Dlatego spoglądacie na miniony rok dualności jakbyście doświadczali go przez tysiąclecia. W jakiś sposób, w pewnym momencie musiało się to skończyć by stworzyć drogę dla nowych energii, które napierają z ogromną siłą by móc się wreszcie wedrzeć nie mogąc być powstrzymywanymi bez końca. Może przez to rosnąć chaos lecz spójrzcie na to co ponad nim uwalniając się od zasłony ciemności, dzięki czemu będziecie mogli zaprosić Światło by twardo zagnieździło się na Ziemi. W pełni wspieramy Was w tych historycznych zmianach i wkrótce zobaczycie nowy kierunek w stronę lepszego, które wchodzi w Wasze życia. Nie będzie i nie może być Wam odmówione zwycięstwo nad siłami Ciemności, gdyż Światło jest najpotężniejszą energią na Ziemi.

Patrząc naprzód, rok 2011 ma być najbardziej pamiętnym i ostatecznie napisać na nowo historię Ziemi. Prawda wyjdzie ze wszystkich stron i Wasze zrozumienie będzie tak posunięte, że nie będzie tolerowana żadna próba powrotu do starego systemu. Jako kolektyw, Ludzkość ma nadmiar mocy poprzez wyższe poziomy świadomości i to co osiągnęliście do tej pory jest zasługą Was wszystkich. Przebudzenie trwa już w najlepsze i będzie się rozwijać z wciąż wzrastającą prędkością, skutkuje to w otwieraniu oczu większej ilości osób na to gdzie powinni kierować swą uwagę. To pokojowa rewolucja która zawsze była „tuż za rogiem” i jest o wiele za późno dla tych którzy się jej opierają i chcieliby powstrzymać jej szybki postęp. W 2011 zmiany rozpoczną się na poważnie i Wasza droga do wniebowstąpienia stopniowo będzie się rozwijać, dzięki czemu będziecie przygotowani na ostateczny rok 2012 w którym nastąpi wielkie podniesienie. Wtedy i tylko wtedy zostaną przez Was porzucone resztki uścisku w którym trzymała Was dualność.

Już teraz wyższe wibracje wpływają na wielu z Was i w odbiciu dostrzeżecie iż jesteście znacznie spokojniejsi i bardziej zdolni do utrzymania skupienia niż wcześniej. Intensywność wibracji będzie wciąż rosła, gdy rok będzie postępował zauważycie że jest Wam coraz łatwiej je sobie przyswoić. Będą Was prowadzić naprzód gdy nadejdzie „czas prób”, gdy z konieczności nastąpią fizyczne zmiany na Ziemi. Matka Ziemia musi zakończyć swoje własne oczyszczenie w odpowiednim czasie co z pewnością spowoduje pewne zaburzenia. Jednakże, jak zwykle będziemy monitorować Wasze Ziemskie poczynania i dokładnie tak jak w przeszłości, zmniejszymy skutki jakie będzie to miało na Was samych. W międzyczasie, ważne aspekty dotyczące Waszych finansowych problemów zostaną rozwiązane i Wasze modele życia codziennego zaczną się zmieniać. Będziecie gorliwie brać udział w wielu programach, które pomogą pokonać zeszłe opóźnienia w postępach odnośnie Waszej codzienności. Upewnimy się, że przeskoczycie w nowy paradygmat i skorzystacie na wszystkich poziomach, co wcześniej było Wam odmawiane. W środku trwania zmian Wasze życie stanie się znacznie łatwiejsze, jako że warunki zostaną znacząco poprawione.

Miejcie na uwadze, że jakiekolwiek macie przed sobą doświadczenia, będziecie zawczasu informowani o możliwościach jakie były dla Was planowane. Każdy z Was ma role do odegrania i jesteście wszyscy tak samo ważni dla całości, mimo że tylko niektórzy mogą wejść na środek sceny. Wasz sukces którym jest dotarcie tak daleko w zwalczaniu sił Ciemności, jest jeszcze bardziej wybitny ze względu na fakt, że jeszcze nie tak dawno groziło Wam całkowite zniewolenie. Widzicie w tej chwili ostatnie próby zabrania Wam wiary w tych którzy Was wspierają, mowa tu także o nas. Jednakowoż, pomimo tych działań Wasze zamierzenia pozostają silne by osiągnąć rezultaty które przywrócą Waszą niezależność. Jesteście tak samo odpowiedzialni za wynik jak my, jeśli nie bardziej, gdyż nie przybyliśmy aby dokonać wszystkiego za Was. To Wasza przyszłość jest tutaj kreowana i bez względu na to czy w pełni zdajecie sobie z tego sprawę czy nie, możecie ćwiczyć Waszą moc do tworzenia tego w taki sposób w jaki pragniecie. Wniebowstąpienie jest Waszym celem, lecz wiele potencjalnych dróg może być wybranych by go osiągnąć.

Przekonacie się więc, że 2011 będzie mieszanką, ogólnym rezultatem będzie jednak Wasze lepsze przygotowanie nie tylko do końcowego czasu, ale również do kontynuowania drogi w górę nawet ku wyższym wymiarom. Na to podniesienie z wymiaru dualności 3D do wymiarów wspanialszego Światła 4D/5D ,można patrzeć jak na kamień milowy w Waszej ewolucji. Jak było Wam również wcześniej mówione, Wniebowstąpienie w Waszych fizycznych ciałach jest rzadkością w tym Wszechświecie. Oznacza to, że przed Wami sporo jest doświadczeń które są bardzo satysfakcjonujące i dają poczucie spełnienia. Jest tak wiele wartego wyczekiwania, że zmiany powinny być traktowane jako potężne kroki które zabierają Was do ziemi obiecanej. Słowo Stwórcy ciągnie za sobą potężną energię spełnienia i przez to nic nie może powstrzymać zakończenia tych czasów, jak zostało Wam ofiarowane.

Możemy Wam obiecać że 2011 będzie rokiem działania i 2012 będzie przez to o tyle spokojniejszy. Gdy scena zostanie przyszykowana, cały proces pełnych przygotowań do Wniebowstąpienia potoczy się bardzo szybko. Gdy również Prawda na temat Waszej historii zostanie ujawniona, poczujecie że stajemy się Wam bliżsi gdyż mieliśmy udział w Waszym rozwoju genetycznym. Pozwoliło Wam to rosnąć w świadomości do poziomów, które obudziły Was na prawdziwe tożsamości. Zaczęliście również pojmować, że posiadaliście całą wiedzę wewnątrz i mogliście wziąć osobistą odpowiedzialność za swój duchowy rozwój. Ten również rozwinie się wraz z przeskokami w końcowej części tego cyklu. Wiele instytucji musi na nowo ocenić swoje pozycje w tym zmieniającym się świecie i pewnym jest, że jeśli nie popłyną z prądem to zatrzymają się w rozwoju i ostatecznie implodują. To jeden z powodów dla których Ciemne siły nie mają drogi ucieczki, gdyż nie zmienią się bądź nie mogą tego zrobić. Ostatecznie pozostanie tylko to co jest Światłem i wszystko inne zniknie, gdyż nic o niskich wibracjach nie będzie mieć miejsca na nowej, podniesionej Ziemi.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę Was zapewnić, że Galaktyczna Federacja jest chętna do rozpoczęcia z Wami oficjalnego, pierwszego kontaktu. Wszystko jest ku temu gotowe i możemy dostosować się do wszystkich wymagań postawionych nawet w ostatniej chwili. Termin ostateczny niemalże nadszedł, więc w taki czy inny sposób będziemy oczekiwać, że ujawnianie prawdy (disclosure) obejmie cały świat w pierwszym kwartale nadchodzącego roku. Idźcie naprzód w absolutnej pewności, jako że w pełni jesteśmy z Wami w tej ostatniej fazie Waszej podróży.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge