Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, January 5, 2011

SaLuSa, January 5, 2011

Tak samo jak Wy, wstrzymujemy oddech i czekamy, wiedząc że staremu systemowi zgrzyta w przegubach i nie jest już w stanie utrzymać się dłużej. Po upadku pierwszego elementu, możemy dostrzec efekt domino a ludzi którzy wychodzą na przód by wspierać Światło nie zabraknie. Jesteście rozsiani po całym świecie i pchacie z uporem ku zmianie, czego rezultaty już za moment ujrzycie. Oczywiście nie może się to wszystko wydarzyć jednocześnie i niektóre sprawy przeciągną się do kilku miesięcy ze względu na samą ich naturę. Ważnym jest, że wy jako ludzie widzicie początki prawdziwego działania i wiecie że nie da się w nie ingerować. Co do naszej części, bierzemy w tym udział gdyż tak często błagaliście o pomoc i otrzymaliśmy wymagane zezwolenie by wkroczyć do akcji.

Często poruszamy kwestię sprawiedliwości i nie odnosimy się przy tym do ludzkiego sposobu jej rozumienia, lecz sprawiedliwości w świetle Praw Wszechświata. Absolutnie nikomu nie ujdzie na sucho żadne działanie krzywdzące drugą istotę i to wy będziecie najsurowszymi sędziami którzy osądzą własne występki. Dojdziecie do tego co jest potrzebne by pokonać jakąkolwiek słabość z przeszłości i stworzycie sobie kolejne wyzwanie w tym czy kolejnym życiu. Za każdym razem będziecie oczekiwać sukcesu lecz jeśli będzie to konieczne, spróbujecie po raz kolejny. Wyrażacie zgodę na takie przejścia poprzez Wyższe Ja i jesteście świadomi konieczności robienia duchowego postępu. Ze względu na dualność oraz wielokrotne żywoty spędzone na doświadczaniu ciemnej strony, nieustannie wystawiacie się na przeróżne wyzwania i często możecie zmagać się z tymi samymi problemami w każdym życiu po wielokroć.

Z pewnością teraz już wiecie, że „podobne przyciąga podobne” i gdy pytacie dlaczego pewne rzeczy przytrafiają się wam w życiu, możecie wrócić po śladach do własnych pragnień. Może mieć to również związek z „efektem lustrzanym” gdzie przyciągacie do siebie dokładnie to, czym gardzicie bądź czego nienawidzicie za sprawą energii którymi emanujecie. Prawo Przyciągania nie ogranicza i nie filtruje waszych energii by zdecydować czy są Światłem czy Ciemnością. Dostajecie to, na co kierujecie wasze myśli i działania. Zastanówcie się przez chwilę, czy wspierając działania przestępcze nie przyciągnęlibyście do siebie więcej przemocy? Zabieranie życia innej duszy jest w każdej sytuacji pogwałceniem praw duchowych, które stanowią wyraźnie „nie będziesz zabijał”. Oczywiście znajdziecie się w sytuacjach gdzie zrobicie to w obronie własnej bądź czyjejś i powiedzielibyśmy, że w takich momentach może zostać przećwiczone Prawo Łaski.

Przybywacie na Ziemię by przeżywać doświadczenia zgodne z waszymi duchowymi potrzebami i waszym celem jest rozwój. Wniebowstąpienie leży na wyciągnięcie ręki i jest ono dodatkową nagrodą dla tych którzy odnieśli zwycięstwo. W jaki inny sposób wiedzielibyście moi Drodzy, czy jesteście gotowi by wniebowstąpić jeśli nie ćwiczylibyście siebie i ego. Pytanie brzmi, czy jesteście gotowi by zmienić kierunek waszego życia czy może tak zakochani w materializmie że nie możecie odpuścić. Posiadanie bogactwa to nie to samo, gdyż spełnia ono obietnicę równości i podziału w sprawiedliwy sposób który pokrywa wszystkie wasze zapotrzebowania. Różni się to całkowicie od niesłabnącego dążenia do pozyskiwania tak wielkiego majątku jak to tylko możliwe, często też kosztem innych. W duchowym sensie nie oznacza to, że musicie żyć jak biedni czy rozdać wszystko co posiadacie.

Jednakże w żadnym wypadku, nikt nie może zabrać swoich dóbr i majątku do wyższych wymiarów. Po pierwsze nie jest to konieczne, gdyż wszystko czego potrzebujecie jest wam dostarczone a po drugie możecie stworzyć cokolwiek sobie życzycie dla własnej przyjemności i zadowolenia. Na przykład, jeśli na Ziemi macie cenione przez was malowidło, by je zreprodukować będzie tylko musieli je sobie zwizualizować. Powstanie z energii Światła i będzie bardziej żywe i przykuwające uwagę, dokładnie takie jakie wyobrażał sobie artysta w swej wizji. Cieszcie się tym co macie i zdajcie sobie sprawę, że możecie znacznie więcej zyskać wstępując do wyższych wymiarów.

Niskie wibracje wciąż was zasypują, chronią was przed nimi wasze własne energie Światła. Bądźcie spokojni i utrzymujcie skupienie przez cały czas a będziecie poza zasięgiem ciemnych sił. Gdy spotykacie się z nimi twarzą w twarz będąc w Świetle to nie macie się czego obawiać. Rozprzestrzeniajcie waszą miłość wciąż jak najdalej a spełnicie wszystko o co możecie być proszeni. Jako że coraz więcej z was tak postępuje, tworzy się myślokształt Światła który jest wyjątkowo potężny. Wasza energia wkręca się w siatkę Światła co pomaga utrzymać równowagę na Ziemi. Macie stabilizujący wpływ, który może załagodzić potencjał zmian do tworzenia poważnych zaburzeń.

My jako Galaktyczna Federacja, wciąż otaczamy waszą Ziemię i nic co się dzieje nie może ujść naszej uwadze. Jesteśmy szczególnie świadomi wszelkich prób umieszczenia broni w przestrzeni kosmicznej, co od jakiegoś czasu było planowane i starano się wprowadzić w życie. Udaremniliśmy takie podejścia i ostrzegliśmy przedstawicieli wojskowych jak i rządowych iż zgody na to nie otrzymają. Możemy również zneutralizować każdą broń atomową bez względu na jej położenie i wszelkie starania oszukania nas nie mają najmniejszego sensu. Jesteście więc pod pełną ochroną i gwarantujemy iż ostatnie dwa lata tego cyklu przeminą bez poważniejszych incydentów. Najwyższy czas by ciemna strona przyznała iż ich plany zostały udaremnione i by w pełni pozwolili wam skupić się na Wniebowstąpieniu.

Prezydent Obama otoczony jest przez Ciemnych, jednak pomimo tego może czynić dalsze postępy w budowaniu fundamentów pod ostatni rok swojej kadencji. Jego najlepsze chwile dopiero nadejdą i jest w pełni świadom swego przeznaczenia, jako człowieka który wyprowadzi lud z ciemności. To bardzo zaawansowana duchowo istota i wraz z naszą pomocą i opieką wypracujemy przyspieszenie przemiany waszych doświadczeń w pełne szczęścia i uwolnimy was ze szponów drakońskich praw które rządzą waszym życiem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i widzę jak z każdym dniem nasze spotkanie się zbliża. Obecność naszych statków jest przez cały czas przez was zauważana i będziemy trzymać się tego planu by uświadomić tyle osób ile się da. Próby wywołania w was strachu przed nami, nie są już w stanie przykryć naszych pokojowych intencji. Życzymy wam byście dzielili tę radość i szczęście które wam niesiemy.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge