Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, January 7, 2011

SaLuSa, January 7, 2011

Widzimy was w różnych stadiach rozumienia i interpretacji nadchodzących zmian. Wasze podejście jest odzwierciedleniem przekonań i tego co chcecie by się wydarzyło. Wiele z tego jest rezultatem waszego własnego programowania a nawet podświadomych wspomnień z poprzednich wcieleń. Od tego czy mieliście otwarty umysł zależy, czy będziecie mieć możliwość podjęcia oświeconego wyboru ścieżki którą chcecie kroczyć. Pewnym jest, że każda żywa dusza w różnym okresie czasu starła się z prawdą na temat Ludzkości i jej boskiego przeznaczenia. Niektórzy to zignorują i podążą za swoim nastawieniem, które jest tak silne że swoboda działania w kierunku zmiany jest znikoma albo żadna. Nie sugerujemy że takie podejście jest błędne, ponieważ to wy jesteście tymi którzy decydują o ścieżce którą podążacie. Jednakże w pewnym stopniu było by wam łatwiej, gdybyście rozważyli to co się wam oferuje. Dopuśćcie do siebie możliwość, że błędnie określiliście gdzie spoczywa prawda i gdy odnajdziecie ją leżącą przed wami, okaże się łatwiejsza do zintegrowania z własnymi przekonaniami.

Jedna rzecz jest pewna, każdy w końcu zrozumie iż Bóg którego wszyscy czcicie jest jednym i tym samym. Imiona nie mają znaczenia i nawet historia starożytności musi być czytana z pewną rezerwą, jako że jest to powrót do czasów w których wiele przekazywane było jedynie za pośrednictwem słowa mówionego. Dlatego nie możecie wszystkiego co dziś czytacie brać dosłownie, gdyż po wielu latach zawiera to sporo niedokładności a w szczególności dlatego że było to wielokrotnie tłumaczone. Dyskusja staje się więc koniecznym i zdrowym sposobem na przyjęcie podejścia pozwalającego skorygować i rozpoznać prawdziwy przekaz. Musimy wspomnieć o fałszywych bogach którzy znaleźli się na Ziemi ok 5000 lat temu, gdyż byli odpowiedzialni za sprowadzenie Człowieka w kierunku błędnego przekonania, że ci którzy myślą inaczej są wrogami i powinni zostać zgładzeni. Przekonanie to utrzymuje się do dziś, jednak po przyjrzeniu się wyższym naukom otrzymanym na przestrzeni wieków, w szacunku do nich, wierzymy że zostanie zrozumianym iż jest jeden, Omnipotentny Bóg będący absolutną Miłością. Co więcej, nie ma żadnych religijnych odniesień i jest dany wszystkim istotom bez względu na religie. Warto się nad tym zastanowić, ponieważ jeśli pragniecie wniebowstąpić to w wyższych wymiarach nie ma miejsca na nic prócz Wszechobecnej Miłości.

Często mówiliśmy wam, że nie musicie wiele robić by dostąpić raju i jeśli potraficie po prostu odnaleźć w sercu miłość do każdej istoty, wówczas wszystko inne samo znajdzie swoje właściwe miejsce. Jesteście iskrami Boga, czegóż wymagalibyście od siebie jako córki i synowie Stwórcy. Ziemia prowadziła was daleko i jako że dualność ma się ku końcowi, otrzepiecie się z resztek niższych energii i staniecie się przez to rozpromienionymi Istotami Światła. Zaczynacie zdawać sobie sprawę, że wiele z tego co zaakceptowaliście jako prawdziwe, w rzeczywistości jest waszą własną kreacją i iluzją. Wasza cywilizacja osiągnęła punk, gdzie niewiele może was jeszcze nauczyć o dualności. Jednakże dla tych którzy nie chcą uwolnić się spod kontroli starego paradygmatu, istnieje i taka możliwość, dzięki czemu mogą oni rozwijać się na swój własny, przez siebie wybrany sposób. Jest to przywilej udzielony wam przez Stwórcę Najwyższego, jak i zgodny z ofiarowaną wam wolną wolą.

Już wkrótce nastaną czasy, gdy rozwiążemy wszystkie problemy które sobie stworzyliście i poprowadzimy was naprzód ku ostatnim dniom tego cyklu. Momentami będzie ciężko nadążyć, ale nasza obecność gwarantuje wam że „nie udusicie się we własnym soku” jak to przyjęło się u was mawiać. Jesteśmy kochającymi duszami, które obdarowują niewyczerpaną miłością i chcielibyśmy w pełnym zakresie wykorzystać nasze możliwości wsparcia, z którym do was przybywamy. Spotkanie z nami, znacząco wpłynie na rozwianie waszych ewentualnych wątpliwości i cieszymy się, że oceniacie nas po naszych działaniach. Zapomnijcie o tych starych, komicznych obrazkach przedstawiających sposób zachowania i wygląd obcych, jako że w niektórych przypadkach wyglądamy dokładnie tak samo ludzko jak wy. To nie jest tak, jakbyście nigdy wcześniej nas nie widzieli, wiele różnych cywilizacji naszej Federacji kontaktowało się z pewnymi osobami przez wiele lat waszego życia.

Mimo iż zaledwie kilka dni minęło od początku Nowego Roku, już słyszycie o różnych działaniach które niekoniecznie się wam podobają. Jak wcześniej wspominaliśmy, Ciemni również operują pod delegaturą wolnej woli, lecz Światło przechyliło szalę i prowadzi was do domu. Ciemne siły wciąż uporczywie pragną pchać przed siebie, mimo świadomości porażki w ostatecznym rozrachunku. W pewnej chwili dojdą do punktu, gdzie zmuszeni będą oddać wodze Światłu jako dominującej sile i my wraz z naszymi ziemskimi sojusznikami, mocno naciskamy by przełamać ich opór. Może więc pojawić się kilka niespodzianek bez wcześniejszej zapowiedzi. Jednak wielu z was trzymających rękę na pulsie i obserwujących wydarzenia na świecie, jest w stanie dojść po śladach do tego co niedługo się wydarzy.

Nie bójcie się Moi Drodzy, czyż nie powiedziano wam że zwycięstwo jest już wasze. Po prostu dajcie temu trochę czasu by mogło zmaterializować się na Ziemi i możecie ruszać radosnym krokiem i ze szczęściem w sercach. Najlepsze wyraźnie nadchodzi i mamy rozwiązania dla finansowego załamania które wisi nad wami. Ze wszystkich ciężkich doświadczeń jakie są już za wami bądź dopiero na was czekają , ostatecznie i tak wypłynie słodycz zwycięstwa. Dlatego prosimy byście pozostali radośni i pewni siebie, bez względu na wydarzenia wokół gdyż zmiany już nadchodzą. Bądźcie cierpliwi jeszcze przez moment, jako że macie wszystko do zyskania i w rzeczywistości bardzo niewiele do stracenia. Przygotowany dla was i waszego przeznaczenia plan jest nieskazitelny i dostarcza wszystkiego czego potrzeba by pewnie stanąć na ścieżce prowadzącej ku Wniebowstąpieniu.

Jestem SaLuSa z Syriusza i przekazuję wam iż Galaktyczna Federacja jest olbrzymią, wspaniałą siłą służącą dobru i nie pozwoli abyście dłużej byli wykorzystywani. Niewykluczone że potyczki będą miały jeszcze miejsce, lecz z pewnością powstrzymamy wszelkie plany które bardziej naruszyły by Matkę Ziemię, jako że z miłością niosła was na własnych plecach przez eony i tak jak wy, Ona też musi kroczyć w stronę Wniebowstąpienia. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, jest to kosmiczne wydarzenie na niewyobrażalnie wielką skalę. Ciężko było by wam pojąć jakie to za sobą pociąga konsekwencje jak i zrozumieć potęgę tych wielkich Istot posiadających moc by wznieść Wszechświat do wyższego wymiaru. Centralne Słońce zasila całe Uniwersum a jego energie powodują zmiany w każdej materii, przez co akt Wniebowstąpienia osiągany jest w zgodzie z Planem Stwórcy.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge