Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Matthew Ward - October 10, 2010

Matthew Ward - October 10, 2010

Hatonn: aktualizacja kosmicznych istot, perspektywy, Obama. Mateusz: ekonomia, 9/11, absorpcja Światła; pokój, miłość, jak pokonać uzależnienia, karma, dieta, dusze zwierząt, zmiany w edukacji i uczeniu się

1. Tu mówi Mateusz, z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na naszej stacji. Odstąpimy od naszego zwyczajnego początku, zamiast zajęcia się zagadnieniami, które są w wielu umysłach na całym świecie, oddamy podium Hatonnowi, aby przekazał swoją wiadomość.

2. HATONN: Dziękuję, Mateuszowi i kolegom za umożliwienie mojego przekazu. Kiedy nasi kosmiczni przyjaciele wylądują na Ziemię, tak jak wczesnej obiecali? To pytanie nie przyszłoby do głowy większości, ale jest to bardzo powszechny temat w kręgach Świetlanych Pracowników. Nie wiem dokładnie, kiedy wylądujemy en masse, ale mogę powiedzieć o nowym poziomie zaangażowania, który obecnie robi dobry postęp.

3. Powiedziano wam, że nie możemy ingerować w wyborach wolnej woli ludzi z wyjątkiem polecenia Boga, że wolna wola Ziemi jest ważniejsza niż tych, którzy rozmyślnie powodują ogromne zniszczenia i śmierć. Również mówiono wam, że gdy wszystko jest w trybie przyspieszonym, nie ma czasu do stracenia i dlatego nowa fałdka została dodana.

4. Mamy pozwolenie od Boga, aby użyć silniejszych metod, gdziekolwiek jest to konieczne, aby zdemontować pozostałe bazy władzy Illuminati. NIE znaczy to, aby kogoś zabić - Bóg nigdy nie daje sankcji zabijania, ani też my nigdy nie chcielibyśmy tego zrobić! Od dłuższego czasu mamy pozwolenie, aby zastąpić wolną wolę ciemnych, blokując ich potężne uzbrojenie podczas gdy usiłowali oni spowodować więcej takich wydarzeń jak 9/11 i musieliśmy to zrobić przy wielu okazjach. Teraz też możemy pokrzyżować ich wysiłki podczas tworzenia większych zakłóceń, blokując ich systemy łączności i środki transportu i odwracając uwagę ich wywiadowczych kurierów.

5. Mamy też pozwolenie od Boga, aby tymczasowo przenieść kilka kluczowych osób do miejsc, w których w żaden sposób nie mogą zrobić szkód. Odbywa się to podobnie jak maskowanie naszych statków w niewidzialnym siłowym polu, co sprawia, że to zniknięcie jest kłopotliwe dla tych osób i dla współpracowników. Tak więc, nawet jeśli dowody naszych nowych uwzględnień są dla was niewidoczne, wiecie, że teraz robimy większe kroki, aby pomóc wam pozbyć się światowych ciemnych poczynań.\

6. Również chcę obalić ostrzeżenia, że istoty pozaziemskie udające przyjaciół są tak naprawdę złymi istotami, które chcą przejąć kontrolę nad światem. Bzdura! Sieć Światła wokół planety zapobiega aby jakaś cywilizacja z ciemnymi intencjami była gdzieś w pobliżu Ziemi. A jeśli cyberprzestępcy będą starać się, aby umieścić swój własny "tajny" statek na niebie i wydobyć niektórych Szaraków żyjących pod ziemią i stwierdzą, że jest to inwazja, my możemy zatrzymać te szaradę zanim się ona zacznie.

7. Mateuszu, to jest wszystko na temat kosmicznych spraw. Czy mogę pomówić o innej rzeczy?

8. Mateusz: Mówiąc za nas wszystkich, proszę kontynuuj, Hatonnie.

9. Hatonn: Dziękuję. Właściwie, jest to sprawa z trzech różnych perspektyw. Wszystkie dusze ze stacji Mateusza są wysoko rozwinięte duchowo, i jako rzecznik, przekazuje on ich wspólne odczucia na temat dusz na Ziemi. Kochają oni wszystkich jednakowo i wysyłają uzdrawiające światło dla wszystkich. Są oni w stanie honorować wszystkich ludzi jako część Boga odseparowując ich od ich bezbożnych myśli i działań.

10. My jesteśmy fizyczną cywilizacją. Nie mamy pojemności na taki zakres jedności i miłości bezwarunkowej. Jako część naszego postępu ewolucyjnego, jesteśmy w służbie dla Boga, pomagając światom o niższej gęstości rozwijać się, gdy one poproszą o asystę. Niektórzy z was nie chcą żadnych zmian, ale Ziemia chce - dlatego pomagamy wam technologicznie i wielu z nas żyje na Ziemi asystując w inny sposób. Jesteśmy też duchowo i intelektualnie zaawansowani, więc znamy wasze myśli, wiemy co czujecie i widzimy co robicie. Jednak w przeciwieństwie do dusz na stacji Mateusza, jesteśmy niespokojni, zagniewani, zniechęceni, niecierpliwi i sfrustrowani tym, co się dzieje. Mamy różne opinie i pomysły tak jak wy, ale rozwiązujemy nasze różnice biorąc pod uwagę to, co najlepiej służy nam wszystkim jako uniwersalnej rodzinie.

11. Przez waszą zgodę – i to jest oczywiste! - wasz świat jest w wielkim nieładzie, ale zamiast robić coś, aby go naprawić, zbyt duża ilość was tylko ogląda TV lub jest entuzjastyczna i gorliwa w sporcie, „Hej dla mojej drużyny!” Ciągle się narzeka i spiera na temat problemów zamiast je rozwiązywać i krytykuje tych, którzy próbują coś zrobić. Mam zamiar mówić o kimś, którego sytuacja ma dla nas jak największe znaczenie.

12. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie znają prezydenta USA Baracka Obamę tylko z tego, co on mówi i co przedstawiają środki masowego przekazu. Większość nie ma pojęcia co dzieje się „za zamkniętymi drzwiami.” Wy widzicie upartą politykę dwóch partii. My widzimy potężnych wrogów Obamy w wewnętrznych kręgach i też daleko poza rządem, którzy są zdeterminowani, aby zniszczyć doszczętnie jego próby reform. Wy widzicie go martwiącego się i niektórzy nazywają go słabym i mówią, że prowadzi swój kraj w złym kierunku. My czujemy jego ból i widzimy jego wysiłki na rzecz poprawy życia wszystkich ludzi, którzy są uciskani gnębieni przez kilku takich, co służą tylko własnym interesom. Wy widzicie go jak próbuje zakończyć konflikty międzynarodowe i myślicie, że powinien zostać w domu i zreperować to, co jest złego we własnym kraju. My czujemy jego zniechęcenie i wyczerpanie, gdy ciemni manipulanci mieszają, aby zniweczyć jego wysiłki na całym świecie.

13. Ludzie, których nazywacie „ekspertami” spekulują, czy wyborcy dadzą szansę Obamie na drugą kadencję. My podziwiamy go za to, że nie poddaje się dzień po dniu! Musi mieć on do czynienia na co dzień z tymi, którzy zagrażają jego życiu i życiu jego rodziny, lecz pomimo tego jego determinacja, aby nadal pracować dla pokoju świata bez ubóstwa pozostaje mocna. Wy wiecie, że on i jego rodzina jest chroniona przez siec Chrystusowego Światła, które ich otacza, ale Obama tego nie wie. Wy wiecie, że jest on głównym elementem planu Złotego Wieku, ale on o tym nie wie.

14. Działa on według swoich przekonań, zasad, inspiracji i wrodzonego doświadczenia jako honorowy lider w wysoko rozwiniętej cywilizacji, który zgodził się, aby służyć Ziemi w tej najbardziej wymagającej pozycji na świecie. Gdyby każdy z was mógł poznać tę duszę, tak jak my go znamy, wszystkie wątpliwości i krytyki zatrzymałyby się natychmiast i dziękowalibyście Bogu za tego człowieka odwagę, mądrość, duchową i moralną integralność i jego gotowość do wytrwania!

15. Wiecie, że Wasze myśli tworzą to, co dzieje się w waszym życiu i w świecie, i że to co robicie ma wpływ na wszystko w tym wszechświecie. Więc jeśli ktoś wśród was jest krytykiem i niedowiarkiem, zatrzymaj się i zacznij pomagać Obamie w sukcesie! Pracuje on dla was – zacznijcie pracować tak samo dla niego, dla siebie, dla swojego świata i wszechświata! Nie musicie być politycznymi działaczami. Wystarczy mieć serca i umysły w odpowiednim miejscu, i inspirujcie innych też do pomocy. Jesteśmy w okopach razem z wami i potrzebujemy waszej pomocy. Mamy już wystarczająco dużo przeszkód od ciemnych manipulantów na Ziemi! Wiem, że brzmię ostro, ale czasami ludzie nie reagują, dopóki nie otrzymają trochę „twardej miłości”, a to co powiedziałem było z wielkiej mojej miłości do was. Reprezentuję niezliczone ilości innych, którzy czują tak samo jak ja, ale nie mają takiego forum, aby się wyrazić.

16. Już skończyłem, Mateuszu. Dziękuję za danie mi głosu.

17. Mateusz: Dziękujemy ci, Hatonn. Poruszyłeś zagadnienia, które są jednymi z najliczniejszych w poczcie wysyłanej mojej matce i prawdopodobne twoje słowa będą miały większy wpływ niż nasze.

18. Masz rację, oczywiście, że my w duchowym świecie mówimy ze znacznie innego punktu widzenia niż twój, który nie jest mniej ważny od naszego. Możemy mówić łagodniejszym tonem o tym, co obserwujemy, ale mamy wielki szacunek dla twojej pozycji i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za waszą służbę "w okopach" w imieniu naszej kochanej ziemskiej rodziny.

19. I powiem też, ze jesteś twardą sztuką do naśladowania! Niemniej jednak przejdźmy do innych tematów, którymi czytelnicy wyrażają zainteresowanie.

20. Balansowanie chwiejnej ekonomi światowej nie może być już dłużej utrzymane ani kontrolowanie poprzez nielegalne manipulacje Iluminatów nie może być już dłużej ukrywane. Wykorzystują oni niejasne procedury prawne, aby zatrzymywać swoje nieuczciwie zdobyte fortuny, więc nie możemy powiedzieć wam dokładnie, kiedy nadejdzie upadek ekonomii. Jednak ten czas nie może być daleko, ponieważ wiele krajów jest zbankrutowanych lub na granicy bankructwa, a ich przywódcy i ekonomiści wiedzą, że nie ma finansowego wsparcia dla codziennych transakcji komputerowych w bilionach dolarów i innych walutach. Przyjmijcie ten upadek ze świadomością, że ci, którzy będą rządzić w nowym systemie są już w pogotowiu i w okresie przejściowym będą wstrzymywać zakłócenia do minimum. Możecie zmniejszyć niepokój tych wśród was przez pozytywne zachowanie i możecie to robić z pewnością, wiedząc, że ziemski Złoty Wiek jest tuż za rogiem, że tak powiem.

21. Fakty o "9 / 11" będą wychodzić na światło dzienne również dość szybko. Kiedy liderzy innych krajów publicznie wyrażają swoją opinię, że rząd USA był zaangażowany lub wiedział wcześniej o tym i nic nie zrobił, aby zapobiec temu strasznemu wydarzeniu w tym dniu i kilka głównych gazet zdało raport, że wielu obywateli USA również ma wątpliwości co do oficjalnej wersji - wiecie, że niezbity dowód o prawdzie nie może być znacznie dłużej powstrzymywany.

22. Pytania dotyczące Wzniesienia i Złotego Wieku są zbyt liczne, aby je zamieścić w niniejszym przekazie, więc odpowiemy teraz na niektóre, a na inne w następnym przekazie.

23. Absorpcję światła po prostu zwiększa się poprzez zachowywanie się w pobożny sposób i nie ma żadnych oznak, które ekskluzywnie wskazywałyby zmiany komórkowe z węglowego na krystaliczne. Niewygodne warunki, które mogą być spowodowane przez proces transformacji są także objawami chorób fizycznych i dlatego prosimy was, abyście konsultowali się z zaufanymi specjalistami od zdrowia, jeśli objawy te są nasilone lub długotrwałe. Jednak w miarę upływu czasu można rozpoznać różnice pomiędzy chorobą i pochłanianiem Światła - w miarę coraz większego wpływu światła do komórek nadejdzie wszechobecne poczucie dobrego samopoczucia, spokoju i lekkości serca, które utrzyma się nawet podczas stresowych okoliczności.

24. Czy Międzynarodowy Dzień Pokoju w znacznym stopniu pomoże Ziemi w jej Wzniesieniu? Wszystko to co się skupia na pokoju, czy na międzynarodowym obchodzeniu jak Międzynarodowy Dzień Pokoju czy myśli lub uczucia jednej osoby, dodaje światła do Ziemi i to pomaga w jej Wzniesieniu i przybliża dzień, kiedy na waszym świecie rzeczywiście zapanuje pokój. Tak samo odnosi się to do miłości i obchodzenia dni, takich jak Światowy Dzień Miłości i międzynarodowych grup medytacji, które skupiają się na miłości - słowa miłość i pokój emitują wysokie wibracje w mowie, piśmie, myśli a szczególnie poprzez uczucie. I dodamy, że moc wielu osób koncentrujących się z tym samym zamiarem zwiększa efekt wykładniczo.

25. Obawiam się, że alkoholizm skaże mnie na jakieś astralne piekło.Droga duszo, bądź pewny, że tak nie będzie, ale może uczynić życie tu na ziemi piekłem dla siebie. Jest tak wiele osób uzależnionych od narkotyków i alkoholików … co mamy zrobić, jeśli nie możemy przezwyciężyć naszych nałogów? Kontrakty dusz, które zawierają doświadczenia takiego lub innego uzależnienia zwykle również posiadają intencję wyzwolenia się od niego poprzez duchową siłę. Nieosiągnięcie tego wybranego celu oznacza kolejne okazje w następnym życiu. Wiele osób uzależnionych powtarza swoje poprzednie warunki życia i doświadczenia, ponieważ narkotyki stanowią barierę pomiędzy duszą i świadomością i to uniemożliwia komunikację między tymi dwoma aspektami jaźni.

26. Matko, proszę skopiuj fragment z książki, który zawiera propozycję, jak można pomóc sobie w przezwyciężeniu uzależnienia.

******************

Kluczem jest szczere pragnienie, aby się uwolnić od nałogu. Zaczyna się to od uczciwości w samym sobie, przyznając się; „jestem uzależniony”. Jest bardzo trudne, ponieważ zamierzonym wpływem środka uzależniającego jest zaprzeczenie, że jest jakiś problem, podczas gdy uzależniony koncentruje się wokół kolejnego użycia. Jeśli ludzie naprawdę rozumieliby modlitwę i jej moc, mogliby skorzystać z niej, aby przezwyciężyć swoje uzależnienie. Żadna siła na Ziemi nie jest większa niż Światło i energia Świetlna w modlitwie jest bezcenna! Modlitwa to nie klękanie publicznie w pokorze, ani nawet prywatnie – to jego wewnętrzne połączenie z Bogiem w myślach i uczuciach, zawsze i wszędzie. W spokojny, cichy sposób poproś o pomoc: „Daj mi moc, abym pokonał potrzebę narkotyków”, czy „Daj mi siłę, bym przestał pić” lub innych kilka słów, które ci odpowiadają. Tęsknota serca przemawia równie wyraźnie do Boga.

Oczywiście, ciemne siły nie chcą, aby ktoś uzależniony pozbył się nawyku. Osłabiona wola i rozumowanie osoby z powodu zmniejszenia Światła nie pozwala na przyznanie się, że jest problem. Taka jest intencja efektu narkotyków! W związku z tym, duchowe wspieranie rodziny i przyjaciół jest niezbędne i także dobra klinika rehabilitacyjna może być konieczna. Wizualizowanie używającego w pełnym zdrowiu, otoczonego Światłem może być skuteczna zarówno dla samopomocy, jak i dla wszystkich we wspierającej grupie. Wizualizacja światła wokół siebie i też przenikającego do wewnątrz i do innych osób – i do Ziemi! - cudownie podnosi na duchu i uzdrawia.

Różne metody „alternatywnej” opieki zdrowotnej mogą skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować zależność od substancji i terapie holistyczne mogą dać spore rezultaty. Zmiana negatywnej postawy na pozytywną jest szczególnie korzystna w pomocy osiągnięcia równowagi ciała i ducha – balans jest optymalnym zdrowiem!

Angażowanie się hazardem, aktywnością seksualną, nienaturalnymi nawykami jedzenia i innymi obsesjami również są uzależnieniem. Osoby, oddające się tym nałogom mogą stać się poważnie niezrównoważone – powiem po raz kolejny, znaczenie równowagi nie można przecenić! – I moje sugestie do przezwyciężenia uzależnienia od narkotyków [i alkoholu] mają również zastosowanie do tych zachowań. [Fragmenty z "Rewelacji dla Nowej Ery]

******************

Dziękuję, mamo.

27. Nie są nam znane metody "karmicznego oczyszczania" lub "komendy odmładzania" w przygotowaniach do fizycznego Wzniesienia o czym niektórzy z was napisali. Możemy jednak powiedzieć, że karma nie jest oczyszczana za pomocą środków zewnętrznych, jest to doświadczenie. Karma jest dla każdego unikalna. Ważne jest, aby zrozumieć, że karma nie jest ani wyrokiem, ani karą - jest ona możliwością do osiągnięcia równowagi. Balans przychodzi, gdy dusza przestrzega przekazów do świadomości, przekazów, które zachowują zgodność z przepisami kontraktu duszy specjalnie wybranych w tym celu. Zważanie na duchowe przewodnictwo w tych przekazach i innych czanelowanych informacjach, którym ufasz, pomoże ci przygotować się do Wzniesienia. Oferowanie pomocnych wskazówek jest podstawową misją tej komunikacji!

28. Jeśli chodzi o stwierdzenia w tych e-mailach, że ciała zginą pod koniec 2012 r., jeżeli nie zakończoną "karmicznego oczyszczania" lub "komendy odmładzania", możemy powiedzieć, że być może z wyjątkiem zaplanowanej egzekucji, nic z zewnątrz nie może zagwarantować czasu fizycznego unicestwienia. To jest wyłącznie domena duszy zgodnie z jej wyborem długowieczności przed urodzeniem lub na jej prośbę o zmianę kontraktu w trakcie fizycznego życia. Chociaż jest prawdą, że ciała, które nie wchłoną dosyć Światła nie mogą przetrwać w wyższych częstotliwościach, różnica w stopniach Światła i ciała z najmniejszą ilością nie będą mogły przetrwać tak długo, jak te, które mają go nieco więcej. Ponadto, przed końcem 2012 r., wiele milionów ciał, a wśród nich wiele, które są wypełnione światłem umrze zgodnie z wyborem w kontakcie duszy.

29. Jak możemy pomóc naszym dzieciom oczyścić ich karmę? Dzieci, które nie zostały zaprogramowane przez "figury autorytatywne" działają instynktownie i intuicyjnie, co jest w harmonii z ich kontraktami duszy i "oczyszczenie karmy" następuje naturalnie. To dorośli, którzy opracowali niepotrzebne zawiłości dla siebie przez zbytnie analizowanie i kalkulowanie tych samych rzeczy, które dzieci wiedzą, że są proste.

30. Nie, fizyczne Wzniesienie z Ziemią nie wymaga od nikogo wegetariańskiej lub wegańskiej diety. Ciało każdej osoby jest tak samo inne jak każda dusza. Niektóre ciała dobrze prosperują bez mięsa w diecie a inne nie. Wszystko, co wytrąca ciało z równowagi, również zniechęca do dobrego samopoczucia na umyśle i duchu, a osiąganie równowagi jest celem wszystkich dusz.

31. Podczas kontynuacji waszej podróży z Ziemią do wyższych wibracji, wasze ciała staną się coraz lżejsze i zauważycie, ze owoce, warzywa i ziarna coraz bardziej będą satysfakcjonujące, ponieważ taka żywność jest wypełniona Światłem, a mięso i owoce morza staną się mniej atrakcyjne. Ze względu na straszliwie złe traktowanie zwierząt hodowanych ich ciała posiadają energię bólu i strachu, i ta energia przekazywana jest do osób jedzących mięso. Dużo owoców morza jest skażonych przez różne zanieczyszczenia oraz jego genetyczna modyfikacja zmniejsza wartość odżywczą. Zwracajcie uwagę na swoje ciała - one wam powiedzą jaka żywność jest niezbędna dla maksymalnego dobra.

32. Dajemy cześć tym, którzy stosują dietę wegańską, aby odsłonić i protestować nieludzkie traktowanie zwierząt, których kontrakty duszy na ich poziomie mają dostarczyć ich ciała do spożycia przez ludzi - nie zgodziły się one cierpieć w nadmierny sposób i być zmuszane do okrutnego życia i umierania! I prosimy was, abyście dołożyli wszelkich starań, aby te zwierzęta były traktowane humanitarnie i wszystkie szanowane i doceniane za ich wkład w wasze życie. Okrutne traktowanie przez człowieka i bezsensowne zabijanie zwierząt poprzez wieki przyczyniło się w dużej mierze do negatywności, która spowodowała spadek Ziemi do głębokiej trzeciej gęstości. A jej metoda uwalniania tych negatywności jest tą, co nazywacie" klęskami żywiołowymi. "Logicznie rzecz biorąc, wyeliminowanie przyczyn negatywności eliminuje potrzebę uwalniania, ale poza tym, zwierzęta są duszami i powinny być respektowane jako takie!

33. Duchowa świadomość zwierząt, wrażliwość na wahania energii i zakres emocji i inteligencji od dawna jest zaniżana lub całkowicie pominięta przez nieczułych ludzi, najbardziej brutalnych zabójców na Ziemi. Wśród niektórych gatunków zwierząt, głównie te uważane za zwierzęta domowe są wysoko rozwinięte dusze, które zdecydowały się na doświadczenie w ciałach zwierząt. Mają więc one o wiele większą duchową mądrość i jasność niż wielu w waszej ludzkiej populacji. Zwierzęta te przychodzą w szczególności, aby wzmocnić wasz związek z całym życiem zwierzęcym, ponieważ jest to niezbędne dla indywidualnych podróży do wyższych wibracji, gdzie okrucieństwo w jakiejkolwiek formie nie może istnieć. Bez przebudzenia się tych, którzy zadedykowali się do poprawy warunków życia zwierząt, Ziemia nie mogłaby zrobić postępu, jakiego dokonała do tej pory Wznosząc się z trzeciej gęstości. [Fragment z przekazu 05 kwietnia, 2005]

34. Podczas gdy "jedzenie organicznie" może pomóc w poprawie zdrowia, nie jest to konieczne dla fizycznego Wzniesienia. A jeśli wyższe koszty produktów ekologicznych uniemożliwia twój zakup, prosimy, nie czuj żadnego niepokoju - to negatywne uczucie jest znacznie bardziej szkodliwe niż jedzenie nieuprawianej ekologicznie żywności. Wystarczy jeść z rozsądkiem i używaj potęgi myśli, że to, co jesz służy twojemu najwyższemu dobru i czuj wdzięczność za pożywienie. W niedługim czasie, wszystkie potrawy będą czyste, wolne od szkodliwych substancji chemicznych i zmian genetycznych.

35. Ponieważ wiele informacji obecnie jest błędnych, szczególnie w zakresie nauk fizycznych i historii, w jaki sposób nauczyciele mogą pomóc uczniom przygotować się do Złotego Wieku, i gdy już w tym okresie, jakie materiały z poprawną informacją będą dostępne? W tym momencie możemy zaoferować tylko sugestie o zainicjowaniu dyskusji w klasie, pytając, czy ktoś ma inny punkt widzenia o prezentowanych informacjach, które mogłyby zachęcić do głębszego myślenia i rozumowania w odpowiednich dziedzinach. Jesteśmy świadomi, że jest to delikatna kwestia, gdy niektóre systemy szkolne i rodziny zdecydowanie sprzeciwiają się nauczycielom wychodzącym poza zatwierdzone materiały. Ale może dając studentom możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i robiąc tylko niezobowiązujące komentarze na temat tych pomysłów może zapobiec antagonistycznym reakcjom.

36. Edukacja będzie się szybko zmieniała na każdym poziomie i w rzeczywistości rozpoczęło się już to z uznaniem, że płody czerpią korzyści ze słuchania muzyki klasycznej i małe dzieci mają zdolność uczenia się z zadziwiającą szybkością. Selekcja aktualnych książek zostanie zachowana jako część zapisanej historii Ziemi, a reszta zostanie poddana recyklingowi. Nowe teksty i telewizyjne i komputerowe programy z akuratnymi informacjami, historycznie i powszechnie mówiąc, zostaną opracowane w stosunkowo krótkim czasie do każdego poziomu wykształcenia od niemowlęctwa do, co możesz nazwać "po-doktoranckich" studiów. I będą one obejmować przedmioty, które obecnie wielu odrzuca jako szalone myślenie Nowego Wieku. Muzyka, pisanie, malarstwo, rzeźba - wszystkie rodzaje sztuki i rzemiosła - dostaną dużo więcej uwagi, ponieważ wszystkie formy artystycznej ekspresji pochodzą z duszy. Obecna koncentracja na sporcie i podejście intensywnej rywalizacji do sportów zespołowych i na pewno niewspółmiernie przydzielony czas i pieniądze zmieni się na cieszenie się grami w duchu koleżeństwa i wzajemnym wspieraniu się w celu rozwijania swoich umiejętności.

37. Największą zmianą jednak będzie rozszerzone wykorzystanie mózgu i zwiększenie zdolności do rozumowania, które doprowadzi do znacznie większego zainteresowania w zdobywaniu wiedzy. Ten wspaniały aspekt życia w Złotym Wieku na Ziemi będzie tyczył się wszystkich osób mieszkających w tej erze wysokich wibracji.

38. Dla wszystkich, którzy obawiają się, że nie ma wystarczająco czasu dla Ziemi, aby mogła ona pozbyć się całej ciemności i zdążyć w terminie na opuszczenie trzeciej gęstości, możemy was zapewnić, że jej się to uda - w continuum, to już się stało!

39. Chcemy, abyście wiedzieli, z jaką niecierpliwością oczekujemy na radość widzenia was jak świadomie żyjecie na takim świecie, gdzie króluje pokój i miłość. Pielęgnujemy w sercu każdego z was i wraz z innymi Świetlnymi duszami w tym wszechświecie, dopingujemy wam w waszych krokach do przodu.

                             _________________________

LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Tłumaczenie: Krystal Freeman - http://krystal28.wordpress.comWould you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge