Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 31, 2012

July 31, 2012
מסר של Sheldan Nidle, מיום 31 ביולי 2012

12 היד,5 Pop , 9 הרוח

נשמות אהובות שלי! חזרנו! העולם במעבר שלכם נע מהמציאות הישנה האפלה שמוכרת לכם, לעולם חדש המלא באור, אהבה ושפע. בשנים האחרונות, קבוצת קושרי האופל עשתה כול שביכולתה לחסום את התחזקותו של שינוי זה ושמרה על השליטה שנהנתה ממנה במשך זמן כה רב ללא התנגדות. אולם, זה כבר לא אפשרי. המאסטרים הנעלים פעלו גלובלית בהתאם לצווים האלוהיים להזיז את העולם שלכם לתוך האור, ופעולות אלה מפעילות לחץ על קבוצת הקושרים, ומאלצת אותה לחשוף חלק משיטות ההונאה בניהול עסקים, בדרך זו היא מדגימה את הרגליה, ודרכי התנהלותה היהירים והמתנשאים. גילויים אלה מספקים את חומר הגלם להעמדתם לדין בסופו של דבר. כמה מדינות, כמו איסלנד, התחילו כבר את התהליך החוקי של פירוק מבנה השלטון שנבנה לפני עשרות שנים על ידי קבוצת הקושרים. בקרוב, מדינות רבות אחרות ילכו בעקבותיה ויגישו תביעות. אנו מפקחים על כך, והפקידים שהינם אנשי הקשר שלנו מספקים חבילה של נתונים מרשיעים לאלה אשר אחראים על החקירה של קבוצת קושרים גדולה סוררת זו.

הפניקה ממשיכה להתפשט בשורות האופל ואנו מצפים כי נעקוב בקרוב אחר מעצרים של מספר אנשי מפתח. בדיוק כצפוי, הם עדיין סומכים על משבר ייצור עצום או על אירוע שיאפשר להם לברוח. כפי שאמרנו, אנו לא מתירים זאת. ישנם כיום מספר "אירועים" רציניים המתבשלים במזרח התיכון ובדרום אסיה, וצוותי הפיקוח שלנו עוקבים אחריהם מקרוב. הפעם האירוע לא ישמש כאמצעי למניעה או אפילו לדחייה של צווי האלוהות! יותר לא יתירו לקבוצת הקושרים להשתמש בתיק התכסיסים הישן שלה שתעשה בו כרצונה או להציל את עורה. אנו עוצרים אפילו את חשיפת המזימות הכי נואשות של קבוצת הקושרים, כלומר המערכת המושחתת האומללה והישנה עומדת להסתיים. הרגע האלוהי מגיע עבור נבלים אלה על מנת שיזוהו ויבודדו אותם מהקבוצה, על מנת לאפשר לשינויים מעמיקים להתרחש ברחבי העולם. חופש, שפע ושמחה יגדירו את המציאות, כלומר לראות אתכם כאשר אתם עוברים להתעלות לתודעה מלאה. הזמן כמעט עליכם עבור מספר אירועים נפלאים שייחשפו לפניכם.

העולמות המוארים מכינים עבורכם עולם מרשים ביותר. המסע שלכם שנראה אינסופי דרך מסך זה של צללים עם המשאות המכאיבים והסובלים נמצא בסיומו, ועולם חדש של שפע ונחמה ושמחה מאותת לכם. אנו, ביחד עם השמיים, מברכים אתכם עם זרועות פתוחות ולב מלא. זה הזמן להגיד להתראות לעולם שהגיע למסקנה בזמן, לעולם שהטביע אתכם ברפיון ידיים ובכאב לב. נכון לעכשיו, אי אפשר יותר לראותו ככול יכול או בלתי ניתן לשינוי; במקום זה, מתגבש עולם חדש והרבה יותר ידידותי. שימו בצד נקיפות מצפון כלשהן שיתכן שיש לכם לגבי מה שעומד להתרחש עבורכם, או ספקות כלשהן לגבי העולם החדש. אתם יושבים בשורה הראשונה, עדים להולדתו של עולם חדש מדהים ביותר. הרגישו את השמחה שלו מקיפה אתכם, והתענגו באנרגיה אשר רוצה רק להיות שירות לצרכים האמיתיים והתשוקות שלכם. שלום, אהבה, אחדות ושמחה בלתי פוסקת יהיו מסימני ההיכר שלו. בכל פינה של העולם החברה בתחילת התפתחותה תחבק ותכבד את כל אחד מכם!

חברות גלקטיות, כמו אלה שאתם יוצאים לדרך איתן, מתאפיינות בהרמוניה וידועות בהתלהבות של כל אחד מחבריה לשרת את הכול הגדול ביותר. כאן, אתם מוקפים על ידי אלה אשר רוצים אתכם ואשר מזמינים אתכם לצרף את מתנותיכם הייחודיות לקולקטיב אשר יבטיח שחייכם יזרמו קדימה יותר מאי פעם לתוך שמחה וסיפוק גדולים ביותר. לפני חזרתם לתודעה מלאה, אנו מבקשים אתכם לחוות את השמחה העצומה ואושר פנימי עמוק אשר מברך את קיומנו היומי. הספינות שלנו יפתחו לכם לביקור, ושם אתם תהיו מסוגלים להרגיש באופן אישי את שביעות הרצון והכרת התודה המאפיינים חיים בחברות הגלקטיות. ספינות האם שלנו מקרינות תחושה של רווחה ועליזות שיכולים לתת לכם טעימה של מה שאתם תשקעו בו במהלך חזרתכם לתודעה מלאה בתאי האור. בחברות שלנו, טקסים וריקוד נשמה רוחני באים ביחד כדי לחגוג את חיינו ואנו מתענגים על התרוממות הרוח, שהינה חיבורו של אדם עם נשמות מתקשרות.

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו היום לדון על הרבה דברים. כיום, אנו משלימים את הסדרות הסופיות של השיחות עם שותפינו, הדחיפה החשובה שהינה סיום ההליכים אשר מעכבים את התחלת ההודעות. זה יימסר לכם באמצעות שותפינו אשר יכריזו על המערכת הפיננסית החדשה ועל ממשלות המעבר הרבות החדשות ברחבי העולם. שידורים אלה יובילו די מהר לגילוי ברחבי העולם על נוכחותנו ונדיבות לבנו. זה חשוב, בצומת זו, שאנו גם נכניס את כדור הארץ הפנימי שלנו ואת משפחות החלל שלנו, כיוון שביחד תכננו את התרחיש המפורט שיביא את כולכם למודעות מלאה על מה שמתרחש בקדחתנות סביבכם. בקרוב, שקיפות מלאה תהיה על נושאים בעבר בהווה ובעתיד, ואחת מהסוגיות הראשוניות הדורשות שקיפות הינה הדרכים הרבות שאתם יכולים להשתתף בניקוי האדמה, המים והאוויר של גאיה.
שיקום גאיה הינו חלק מהתנועה הקולקטיבית אשר מאפשרת לבני אנוש על פני השטח כמונו לחזור לחסד האלוהי שהתרחב במקור למושבה למוריה (Lemurian) בכדור הארץ לפני כ-900,000 שנה. כיוון ש"העובדות" המעוותות של ההיסטוריה שלנו מחודשות, אתם יכולים להתחיל להתענג על מה שהעתיד צופן עבורינו, נתחיל עם החזרה של המולדת המפוארת הזו למקומה הראוי לה בליבנו. אז אנו יכולים לקחת את השפע הגדול שיינתן לנו בקרוב כדי להתוודע מחדש לעצמנו מי שאנו באמת: אחדות נהדרת של נשמות אשר חולקות את המקום הקדוש הזה אחד עם השני. חברות בעבר לא כיבדו את הבטחתנו, ולכן אנו נשתמש ברגע זה כדי ליצור הבטחה רחבה הרבה יותר שתהיה הבסיס למדינת כוכב חדשה.

זהו רגע מקודש. זוהי אקדמה אלוהית לעידן חדש בו נראה את שירותינו הקדושים מתרחבים לא רק למדינת כוכב חדשה זו אלא בצורה אחידה לכול בצורה פיסית. תקופת מעבר זו עומדת להסתיים ותקופה של פעילות גדולה צפויה לעטוף אתכם. אנו, המסטרים הנעלים, מתכוונים לבצע תהלוכה זו של שינויים באופן מתון, ולכן אנו לוחצים לחץ רב על קבוצת הקושרים שיתרככו, או אחרת עליהם להתמודד בתוצאות המצערות של עקשנותם. אנו עוקבים מקרוב אחר הנקודות החמות ברחבי העולם בשעה שהן מגיעות לנקודת רתיחה, ומודעים באופן מלא שקבוצת הקושרים מתכוונת להגבירן עד שצורה מסוימת של יוזמה מצידנו נחשבת חיונית. זה לא מומלץ לקבוצת הקושרים להאמין שהתחבולות הישנות שלה יכולות עדיין לנצח כיום. זה מכיוון שאכן יום חדש הפציע עבור כולנו!

היום, הבאנו לכם מסר נוסף באשר למה שמתרחש. היוזמה חדשה שאנו עובדים עליה תביא שלום ואור לעולם זה. הצי שלנו מגביר את האינטראקציה הישירה עם האופל, ותקופה זו של קיפאון ממושך עומדת להסתיים! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili

 


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge